Co to się dzieje, że produkty które do niedawna miały pompowane ceny nagle spadają o 20 - 30%, czyżby się nie sprzedawały?
#polska #biedronka #inflacja #zakupy




Co to się dzieje, że produkty które do niedawna miały pompowane ceny nagle spadają o 20 - 30%, czyżby się nie sprzedawały?
#polska #biedronka #inflacja #zakupy




Zaloguj się aby komentować
Zawijasy całe te ooo farfocle takie z ciasta francuskiego z #biedronka op se ukręcił se w piecku, scybulkq, ze serkiem czedar, boczkiem bożym i pasto poprykowo-chilli. Wystygnie deko i zaraz będzie spożywał jak to się mówi się… testował ogułem. Jeszcze herbatkę trzeba przygotować dla jego i tu tego. #jedzenie #przegryw #pieczzprzegrywem ooo #gotowanie ! sranie!

Zaloguj się aby komentować
Pistacje drugie opakowanie za 1zł
https://hotshops.pl/okazje/pistacje-drugie-opakowanie-za-1zl-22940
Okazja dostępna w sklepie: Biedronka
#biedronka #cebuladeals #promocje /tag/hotshops#jedzenie #hotshops

Zaloguj się aby komentować
Ciekawe jaki Gang zaserwuje Biedronka w tym roku.
#heheszki #biedronka

Zaloguj się aby komentować
Głownie robię w #biedronka, korzystam wtedy z kas samoobsługowych.
Bo mogę sobie na spokojnie wszystko ułożyć, popakować i kasjerka nie pogania mnie wzrokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale za to poganiała mnie kasa. Ostatnio trafiłem na #lifehack. Wystarczy zmienić język kasy na np angielski. Wtedy nastaje błoga cisza
Zaloguj się aby komentować
Jakiś czas temu Biedronka miała się otwierać w niedziele, mieli udawać klub czytelnika czy coś takiego.
Pomysł umarł czy jednak coś będą ciągnąć?
#biedronka


Zaloguj się aby komentować
W ramach walki z NWO agendą 2030; dyrektywą c40, dyrektywą 15 min. miast; śledzeniem indywidualnego śladu węglowego, elektronicznym pieniądzem z terminem ważności itd. itp.
Pojechałem dziś do biedronki samochodem i kupiłem (ZA GOTÓWKĘ!) czerwone mięso, czerwone mięso, czerwone wino, białe wino i biały chleb (od pełnoziarnistego chleba mam zaparcia, niech przebrzydłe lewactwo żre ciemny, wolni obywatele w starożytnej Grecji i Rzymie zawsze jedli białą mąkę)
#bekazlewactwa #wolnosc #zakupy #biedronka #dieta

Zaloguj się aby komentować
Robię zakupy głównie w biedronce i ostatnio zauważyłem że jeśli w biedronce kupuje się wszystko jak leci nie patrząc na promocje to jest tam strasznie drogo. Kiedyś tak nie było. Dziś żeby coś kupić w normalnej cenie trzeba szukać promocji typu 2+1; 3+1; 4+1; kup dwa zapłać mniej; kup trzy zapłać mniej drugi produkt XX% taniej etc.
Dziś np. była przy kasach promocja na knoppers w wielopaku jeśli kupimy 3 paczki wielopaków po 5 knopersów to czwarta gratis. cena jest 15zł (3 x 5zł + 1 x 0zł) za 20 knoppersów. To jest 75gr za sztukę.
Tymczasem metr wcześniej leżą przy kasach knoppersy pakowane pojedynczo cena za sztukę to chyba 2zł 50gr. Wk....m się i nie kupiłem a bardzo lubię knoppersy XD nosz k....a 75gr za sztukę a obok 2,50 za sztukę! Co za chamstwo!
#biedronka #zakupy #inflacja #pieniadze #promocje #zalesie

@SiostraNieZdradziDziewczynaTak ale ile takich produktów kupujesz codziennie? Na studiach był okres, gdzie sztywno liczyłem kasę i wizyta w biedrze była mordęgą. A w sytuacji, kiedy nie ma być najtaniej tylko dobrze, to jest XD przez kiepski wybór. Chcesz kupić jakąś pierdołę do kuchni/inny rodzaj makaronu? To chj ci w dpę bo będzie na drugim krańcu sklepy, albo wogóle. Za to jest regał z bibelotami, których nikt nie kupił od pół roku.
@AureliaNova nie wiem kiedy ty studiowałaś ale pewnie sporo później niż ja,. Właśnie mówię że to był dodatek do i tak tanich produktów podstawowych. Kiedyś każda kawa w biedronce była tania ale wybór był słaby. Dziś w biedronce kilka rodzajów lavazzy, kilka dallmayr i kilka starbucks . Kawy w kapsułkach mielone ziarniste po 1kg tyko nie opłaca się kupić niczego jeśli nie jest w promocji. Głupi jacobs bez promocji jest droższy niż w innym markecie. Wszystkie żarówki w moim mieszkaniu urządzanym 7 lat temu to philips z biedronki bo było taniej niż w jakimkolwiek sklepie internetowym.
Zaloguj się aby komentować

Najnowsze badanie cen w sklepach, przeprowadzone przez ASM Sales Force Agency, budzi zaskoczenie. Okazuje się bowiem, że Biedronka w tym rankingu jest trzecią najdroższą siecią handlową w Polsce, spośród podmiotów ujętych w badaniu. Ceny wybranych do koszyka produktów wzrosły przez miesiąc aż o...
Przypadkiem znalazłem fotkę sprzed roku więc wrzucam jako ciekawostkę.
Przegląd inflacji rok do roku na bazie ceny chemiopączka z Biedronki, 2022/2023 rok do roku
#inflacja #biedronka #ciekawostki


Zaloguj się aby komentować
Dieta czokoszokowa może i się sprawdza przez cały rok, ale łebski chłopak z Podlasia jak ja kupuje paletę pączków za 150zł i ma żarcia na dwa albo i trzy miesiące.
Wystarczy odciąć dopływ powietrza i są cały czas świeże. Cukier nie pleśnieje, tak więc i pączki poprostu trochę się zasuszają. Potem można wrzucić na parę do garnka i jest jak z piekarni. XD
Pozostałe trzeba spłaszczyć i zamrozić wtedy zajmują mniej miejsca. Potem rozmrożone smakują tak samo jak świeże.
Nie zaliczam do jedzenia picia, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydaje z 300zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupie litrową Colę).
#heheszki #pasta #tlustyczwartek #biedronka #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Pączki z biedry w dużym opakowaniu są za 42gr/szt. No niby mało, ale w zeszłym roku były po 35gr, co procentowo daje wzrost ceny r/r o 20%.
#tlustyczwartek #paczki #biedronka #inflacja

Zaloguj się aby komentować
Uważajcie na promke w #biedronka ! Dotyczy tylko donutów!
#oszukujo
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W tamtym roku mój sąsiad kupił 3x tyle ile dał rady unieść. Później opowiadał, że przez ponad miesiąc jadł prawie za darmo, bo miał takie zapasy #pączki #biedronka

Zaloguj się aby komentować
#biedronka #jedzenie NIE kupujcie tych ponczkow w promocji w biedrze, są ochydne:/ ale jak za 50gr za ponczka
Zaloguj się aby komentować
Ceny pączków na Tłusty Czwartek 2023 w znanych marketach
Zestawienie zbiorcze cen ze wszystkich marketów na pączki z okazji Tłustego Czwartku
#biedronka #kaufland https://wykop.pl/tag/lidl #lidl #jedzenie #tlustyczwartek

Zaloguj się aby komentować
Padło mi auto przy wyjeździe z biedry. Jakiś koleś pomógł mi je zepchnąć na parking, auto odpaliło na chwilę, ale nie będę już ruszać, odnowił się pewien problem. Ja muszę iść do pracy. Pytanie brzmi czy jest ryzyko że mi je odholują? Czy to taki straszak ta tabliczka?
Jebnalem na tył auta trójkąt, w sumie żeby dać do zrozumienia, że fura sobie zdechła i nie mam jak jej zabrać.
#pytanie #pytaniedoeksperta #gownowpis #biedronka #samochody
Zaloguj się aby komentować
Potrzebuję numeru dowodu zakupu na podstawie paragonu, ale wszystkie poradniki Google są c⁎⁎ja warte. Który to numer? Na samej górze na prawo od NIP-u mam frazę ''nr: XXXX'', ale na dole paragonu pod kwotą brutto i datą mam ''nr transakcji: XXXX''.
Najlepsze jest to, że każdy artykuł podaje inną informację. Jeden rabin mówi, że to ten numer na górze, drugi, że numer transakcji. Zadałem pytanie na Wykopie to małpy nawet nie potrafią poprawnie mojego wpisu przeczytać xD Jobla idzie dostać.
#pytanie #kiciochpyta #biedronka
Zaloguj się aby komentować
Zakupy sobotnie chułopskie:
Śmietanka będzie do pieczarek duszonych w brady kupionych wczoraj
Chułop kupił ogon wołowy pierwszy raz w życiu, do sosu pomidorowego będzie mięsko. Podobno z krowy hodowanej na mięso nie mlecznej oby chułopa nie oszukali bo 31zł za kg ogona to bardzo drogo chułop zapłacił
Może dziś chułoop będzie miał wene do gotowania, bo wczoraj mu się nie chciało. Taki już los przegrywa ehh
#biedronka #inflacja #jedzenie #zakupy #przegryw #dieta


Zaloguj się aby komentować