Heh, co k⁎⁎wa?
#allegro #bekazpodludzi #optoelektronika #militaria


Heh, co k⁎⁎wa?
#allegro #bekazpodludzi #optoelektronika #militaria


Zaloguj się aby komentować
Ból d⁎⁎y psychofanów Konfederacji o odcięcie się Julii Szeremety od polityki tylko uświadcza mnie w przekonaniu, jakimi partyjnymi fanatykami są Polacy. I piszę to jako osoba, która od momentu uzyskania praw wyborczych głosuje na prawicę (od 2019 głosy oddawałem właśnie na Konfę). Idąc tym tokiem myślenia, Szeremeta powinna teraz dać się wygrzewać Konfederacji w blasku swojego sukcesu i pracować nie na swoje nazwisko, a na sukces partii i ludzi, którzy mieli zerowy wpływ na jej sukces.
Oczywiście Konfederacja żadnym wyjątkiem nie jest, gdyby hipotetycznie były to PO lub PiS, sytuacja byłaby identyczna. I tak ma szczęście, że odcięła się od partii z 10-12 % poparciem, nie od PO/PiSu, bo wtedy by jeszcze ją zaszczuli w dużych mediach za brak lojalności wobec swoich "Panów". Polak jest w stanie znieść wszystko, byle jego guru mieli dobrze i wygodnie w życiu xD Mentalność zwykłego psa.
Dziewczyna jest teraz wybitnym sportowcem i ma szanse na dalsze sukcesy, więc polityka jest jej zupełnie niepotrzebna, ale dla partyjnych prostytutek straciła w oczach, bo oczywiście rezygnacja z polityki oznacza dla nich, że zmieniła poglądy i teraz pewnie jest za kim innym XDDDD
Gdyby na mnie chciano się tak bezczelnie flexować, to nawet mimo oddanego głosu w wyborach, osobiście napisałbym do Mentzena, żeby spierdalał. Na tym polega zdrowy rozsądek i równowaga.
#polityka #boks #igrzyskaolimpijskie #sport #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #konfederacja
Zaloguj się aby komentować
Ostatnio czytuje sobie rozkminy osób mieszkających w dużych miastach - ile im zajmuje dojazd, jak wygląda sytuacja w korpo i nic mnie tak nie cieszy, jak powrót do rodzinnego miasta. Pierwsza rzecz - ogarnąłem sobie tu pracę, którą lubię i mam w niej doświadczenie. W dodatku w sprzedaży b2b - sam sobie ustalam kalendarz, nie mam bicza nad sobą, wywiązuje się na razie ze swojej roli, kasa nawet ok (w dużym mieście miałem i tak ok 1700-1800 zł więcej kosztów stałych xD).
Teraz mam to, czego potrzebuję. Brak korków, szybkie dojazdy, bliskość klubów sportowych, siłowni, parków. Kawałek za moim powiatem są bory tucholskie. Na miejscu paczka znajomych, z którymi trzymam naście lat (większość w mundurze) i każdy weekend zajęty.
Ale do czego zmierzam - jak bardzo ludzie dusza się w dużych miastach, to przegięcie. Po co w ogóle tam jadą? Jaki jest sens pracować za 5-6k w dużym mieście i wynajmować pokój lub mieszkanie w 3-4 ze znajomymi lub dorzucanie sobie do niego obcych osób? Dojeżdżanie zbiorkomem 1h w jedną stronę do pracy?
Rozrywka? Trzeba wydać kilka stów na weekend, żeby się nie zanudzić. Ale przede wszystkim trzeba sobie wszystko dobrze planować, bo jak kolega/koleżanka mieszka 20km dalej na końcu miasta, to ustawiając się na piwo w sobotę, powodzenia w podróży zbiorkomem. Jeszcze gorzej jak musisz się przesiadać - np z SKM na autobus/tramwaj XD W drogę powrotną może uberek za 70-80 ziko XDD
Siedzą tam jak sardynki w puszce. Nigdy nie dorobią się własnego mieszkania, chyba że na totalnym wypizdowie na obrzeżach na kredyt pod korek i co najmniej 15-20 lat niewoli kredytowej. Ofert pracy dużo, często dobrze płatnej, ale jak odliczycie hajs za wynajem, paliwo (jeśli macie auto), różnice cen w usługach, to wyjdzie wam na to samo jak dobra praca zdalna lub dojazd 40-50 km do większego miasta z rodzinnego xDDDDD
Moja siostra siedzi 14 lat w Trójmieście. Tryb życia praca-->dom-->praca-->dom. Korpo atmosfera w robocie. Stres, brak zajęć w czasie wolnym poza spacerami z psem i wizytami w kawiarniach. Efekt to depresja, która zmusiła ją do długiego l4 i rozpoczęcia leczenia, bo już miała objawy somatyczne. Fajnie, co? Tak wielkomiejsko.
Najbardziej bawią mnie jednak argumenty o przewadze dużego miasta, że w mniejszym (30-100k) nic nie ma. No nic nie ma, jak się nie ma zainteresowań i rozrywki upatruje się tylko w knajpach, klubach i kawiarniach xD Inteligentny człowiek ma zainteresowania. Ja z moimi mógłbym mieszkać nawet w małym mieście. Jedyne ograniczenie to znajomi - to gdzie mieszkają.
U mnie w mieście mam: kino, kręgielnie, kawiarnie, restauracje, parki, korty do tenisa, boisko do squasha, parki, teatr, 3 kluby, jeziora nieopodal i tak dalej. Do 3 dużych miastach przy świetnej infrastrukturze (autostrada+droga szybkiego ruchu) - 70,80 i 100 km. A ludzie i tak pchają dupsko do korpocity, żeby tam wegetować na jakimś kwadracie z hindusami, gdzie CZĘSTO zawodowo i tak nie dojdą wyżej niż do pułapu 10k (jak jesteś kumaty i wiesz co chcesz robić, to w mniejszym mieście też znajdziesz rozwiązanie na zarabianie dobrze, ale zajmie ci to dłużej). Natomiast będą żyć od 1 do 1 i życie stracą na picie kolorowych drineczków w knajpach i nieustannym wyścigu jak chomik na kółku XD
#zycie #pracbaza #rozwojosobisty #praca #bekazpodludzi #przemyslenia #takaprawda #korposwiat #pieniadze
Zaloguj się aby komentować
-Mam plan
-Jaki?
-K⁎⁎wa sprytny
#heheszki #wiadomoscipolska #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Myśliwy pochwalił się w internecie zabitymi przez siebie grzywaczami. W komentarzach pod jego wpisem ornitolodzy zaczęli pisać, że część zabitych przez niego ptaków to gołębie siniaki, będące pod ochroną i sprawa będzie zgłoszona policji. Myśliwy swój wpis już usunął.
https://x.com/adam_to_ja/status/1825516031797862647?t=nlKLFNI6C3OPW16WbTqYAg&s=19
#myslistwo #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Też macie wrażenie, że gastro konkretnie pojebało? Ceny są wręcz szokujące. Ostatnio u mnie w mieście (średniej wielkości w skali kraju) zwykły Chinol ceny 40-45 zł za danie XD Dodam, że to typowy chińczyk, którego przygotowanie zajmuje im przed wydaniem 10 minut. To w Gdyni w dobrej tajskiej restauracji płaciłem 38 zł za pad thai i wszystko było świeże, nie mrożone i z gara aluminiowego do ogrzania.
Jadłem jeszcze w te sobote byłem ze znajomymi na mieście, bo ich zaprosiłem na weekend. Kotlet schabowy (duży) z ziemniakami i surówką 38 zł. 1 litr kompotu za 22 zł.
Głupi kebab to już +/- 30 zł, choć Podolski swojego w Niemczech sprzedaje za 7 euro. I prawda - jest mniejszy niż nasze, ale mięso i jakość składników bez porównania, nie wspomnę o zarobkach w Reichu w porównaniu do Polski.
Foodtrucki to w ogóle patola i temat na osobną dyskusję, ale obecnie jedzenie gdziekolwiek poza barem mlecznym to jest zamach na własną godność i szacunek do samego siebie.
Ktoś powie "nie stać cię, nie jedz". No stać i jeść nie będę za niedługo, bo to jest po prostu walenie w c⁎⁎ja klientów. Jeszcze najlepsze jest to, że Janusze przy zamówieniu na 8 osób doliczają sobie 10 % ekstra, co i tak nie idzie do kieszeni kelnerów. To taka jakby kara za to, że zostawisz im dużo kasy, bo olaboga wtedy kuchnia musi pracować, żeby wydać wszystko na czas, a nie odgrzać w tempurze mrożoną rybę z frytkami w 5 minut xDD
Polskie gastro otrzymało ogromne wsparcie od obywateli w czasach covidowych i odwdzięczyli się nam stałą podwyżką cen, tak jakby inflacja cały czas się kręciła jak karuzela. Głupia pizza (niewłoska) 40cm to w tej chwili 55 zł. Za w sumie coś, co w przyrządzeniu jest mega tanim daniem. Bardzo często te "amerykańskie pizze" walą zwykłą szynkę konserwową z biedronki, najtańszy ser, warzywa w skali hurtowej kosztują tyle co nic.
A zjeść w dobrej cenie też się da i uczciwie zarabiać, co pokazuje naprawdę marginalna ilość knajp, które i tak mają za małą renomę na rynku, żeby się przebić przez rozbujanych Januszy. No, ale wiadomo, jak nie będzie nowego samochodu w leasing co pół roku, to Janusz ogłasza upadłość.
A ceny to tylko wierzchołek góry lodowej tej patologii, bo pod nią kryje się jeszcze syf, brak higieny, mrożone żarcie, stary olej, serwowanie resztek z talerzy innym klientom i tym podobne cuda.
#jedzenie #gastronomia #kebab #pizza #bekazpodludzi #gospodarka #pieniadze #gownowpis #ekonomia
@Lopez_ Ceny mediów skoczyły w krótkim czasie o 100 - 200% Ty jako kowalski jesteś chroniony przed tymi wzrostami ale przedsiębiorcy już nie. Skladki zdrowotne liczone są jako 4,9 lub 9% od dochodu na papierze, wcześniej wynosiły okolo 300 pln. Płaca minimalna wzrosła dwukrotnie w ciągu roku (sic), to i koszty pracownicze wzrosły. Wszystkie te podwyżki cen to tylko i wyłacznie wynik decyzji PiSu i poķi co braku zmian po stronie KO
Efekt dużego wzrostu kosztów pracy. Teraz zaczynają być widoczne efekty Polskiego Ładu, zaniżanych stóp procentowych i zwiększenia płacy minimalnej żeby ZUS się spinał. Dziękujcie politykom zamiast pluć na gastronomię. Koszt produktów do gotowania to jest niewielka część kosztów utrzymania restauracji.
Polska staje się mniej konkurencyjna.
Zaloguj się aby komentować
NARESZCIE DOPSKI MNIE ZABLOKOWAŁ
#bekazpodludzi #polityka

Zaloguj się aby komentować
#hejto #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #patologia #bekazpodludzi
Powiem Wam że Hejto czasem mnie nudzi, tzn. jest tu dalej dość mało contentu jak na to co by mogło być, mam wrażenie że twórcy nieco osrali ten portal po hajpie jaki był przy exodusie z Wykopu i tak się toczy po prostu, z obiecanych rzeczy nic nie widzę, w ogóle nie ma jakoś postów od administracji ostatnio, ludzi jakoś mniej...
...a później wchodzę z braku laku na wypok gdzie nie mam konta i o matko, wracam tu z podkulonym ogonem bo się nie da, mam wrażenie że nawet jakbym miał konto i poblokował te patusiarskie tagi typu wszelakie gównomma czy nieruchomości gdzie 90% contentu robi ta sama osoba wrzucając 20 postów dziennie o tej samej tezie to i tak by mi nic do czytania nie zostało, mam wrażenie że tam już mają wbite co, ważne ile byle były wyświetlenia przez co zostali bastionem jakichś dzieciaków napalonych na patocelebrytów z jutuba. Najlepsze co dziś przeczytałem to kłótnia pod jednym wpisem na patotagu, gdzie jeden kazał drugiemu iść odrobić lekcje z przyrki, czaicie jeden gimbus drugiego chce prostować mimo że oglądają to samo gówno targetowane pod ćwierćgłówków xD
Albo forma się przejadła albo przez pasywność administracji jest tutaj jak jest, przecież wystarczyłoby dosłownie nieco uwagi i można ludzi którzy mają dość tamtego syfu tu zadomowić, szkoda naprawdę tego zmarnowanego potencjału.
Zaloguj się aby komentować
Dobra, przekaz dnia ustalony mniej-więcej tak: może i wjechali w nas jak nóż w masło ale nie zajęli dużo, a front w Donbasie zaraz się rozpadnie, obiecuję ci stary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wojnawnarosji #bekazkacapow #bekazpodludzi #angielskizhejto #chcialbymumicangielski

Zaloguj się aby komentować
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Też macie wrażenie, że internet, głównie facebook zalewa coraz większa głupota? Albo ujmę to inaczej. Algorytmy nie przepuszczają wartościowych treści i filmów, a w zamian za to pojawia się coraz więcej okołotiktokowych bezbecznych filmików dla januszy i grażyn oraz jakieś pato-celebryckie treści i rolki od internetowych influencerów.
Absolutnie nie śledzę żadnych gal freakowych i youtuberów, a i tak to gówno wyświetla mi się notorycznie. Natomiast zasięgi fajnych fanpejdży, które regularnie odwiedzałem, poucinały się znacząco.
Nie dotyczy to tylko Fb, YouTube, ale w ogóle internetu. Teraz dosłownie włączasz komputer i wyskakują ci jakieś głupoty dla umysłowych ameb, które mają za zadanie cię odmożdżać.
Wydaje mi się, że zmierzamy w bardzo nieciekawym kierunku, w którym tępy obywatel to wzorowy obywatel. Najlepiej, żeby ludzie tylko się bawili, konsumowali, ale broń boże edukowali czy mieli własne zainteresowania czy pasje.
Przecież znaleźć kogoś kumatego w młodym pokoleniu (Z), z którym podyskutujesz i on ma własne zadanie na różne tematy, to jak znaleźć igłę w stogu siana. Większość jest totalnie tępa i nawet ci "uzdolnieni" z dobrych kierunków studiów, to po prostu ludzie, którzy są o kilka stron w podręczniku od przeciętnych tumanów. Zazwyczaj nawet młodzi studenci, którzy uchodzą za "inteligentnych' wypadają blado, kiedy przyjdzie im porozmawiać na temat, który wykracza poza kierowany przez polską edukację schemat, tak trochę jakbyś chciał filozofować z robotem.
#gownowpis #patostreamy #bekazpodludzi #przemyslenia #heheszki #nwo #zycie
Tego no
https://en.wikipedia.org/wiki/Dead\_Internet\_theory
Właśnie poczyniłeś pierwszy krok do oświecenia.
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe jak tam wam się będzie żyć w tym kurwidołku teraz, kiedy wjedzie Kredyt 0 % Donalda Tuska xD Jak było źle w tym kraju, tak nic nie zanosi się na zmianę. Będziecie mogli tylko pomarzyć o własnym mieszkaniu, ale za to zostaje wam to, na co przygotowuje was dzisiejszy świat: biedackie podróże, netflix, imprezy, wynajem kawalerki z pieskiem i randki na tinderze z borderkami xD
Już teraz młody człowiek jest przygotowywany na to, że nie będzie mieć w życiu żadnej własności prywatnej. Na nic go nie będzie po prostu stać. Posiadanie mieszkania, auta czy założenie rodziny to za jakieś kilkanaście lat będzie archaizm dla młodych.
No i jak tam? PiSowcy nieporozliczani (prezydentura Trzaskowskiego i tak nic nie zmieni), paliwo drogie jak było, socjale utrzymane, deweloperom obciągnięte, w sumie nie zanosi się na żadne zmiany.
Polska to kraj, którym rządzą lobbyści i możecie się przepychać wściekle na ulicy ze zwolennikami wrogiego obozu (najczęściej o kwestie światopoglądowe, choć w tym temacie się również nic nie zmienia xD), ale koniec końców i tak będziecie dymani w dupsko przez elity.
Zaraz pewnie wyjedzie jakiś dzban z tekstem "łebebe to kogo popierasz, konfę pewnie?", no właśnie chodzi o to, potencjalny matole, żeby nie popierać ślepo partii politycznej jak klubu piłkarskiego, tylko wymagać i rozliczać, bo w przeciwnym razie i jedyne co się zmieni, to ludzie przy władzy, ale na pewno nie sytuacja w kraju, bo tu po prostu można wszystko, a Polak na końcu powie "no widzisz, tak już jest, nic nie zrobisz, trzeba się przyzwyczaić, może nie będzie tak źle" XDD
#polityka #nieruchomosci #bekazpodludzi
W niezłej piździe to stawia też takich jak Ja. Mam hipotekę wziętą normalnie w pln bez żadnych preferencji. Jestem j⁎⁎⁎ny na wiborze jak wściekły (c⁎⁎ja warty wskaźnik sztucznie pompowany), odszkodowanie za franki? Spierdalaj ty myślałeś jak brałeś kredki. 0/2% ? Już masz kredkę to spierdalaj. Co mi nawet z tego domu jak na dzieci ledwo starcza? Więcej pustych pieniędzy dopierdolmy napewno inflacja spadnie jak i nieruchy dla młodych. Będzie lepiej...
Zaloguj się aby komentować
Moje wpisy to jakis death note.
Po zrobieniu wpisu o Gtotheg zdecydowala usunac konto.
Teraz zrobilem posta o Cybulione i tez usunal konto.
Po co ja w ogole czarnolistuje ludzi, skoro moge o nich napisac?
Co prawda Cybulion nie dostal sraki pod moim wpisem, ale liczy sie fakt.
Dwoch toksykow z zakrzywionym obrazem rzeczywistosci mniej. Ja juz jestem prawie jak moderator XD
#bekazpodludzi #hejtodramy i troche #polityka
Niby tak ale tag bekazpodludzi trochę toksyczny. Cybulion mial swoje odklejki ale nie na poziomie gtotheg. Dla mnie to minus dla portalu bo jak nie wsiadał w politykę to był fajny content czy o alko czy o muzyce można było z nim pogadać. Śmieszne ze odpowiedz na wszystkie jego problemy jest w twoim wpisie, wystarczy zczarnolistowac typa jak jego wpisy cie wkurwiaja i koniec. To powinno leżeć po stronie usera nie moderacji bo co oni biedni maja robić, między dobrze zmoderowanym portalem bez faknewsow i dezinformacji oraz zamknięta bańka wzajemnego lizania się po pachach ludzi o tych samych poglądach jest cienka granica.
Zaloguj się aby komentować
Polacy mają sługusowe podejście do polityków. Czyli to nie naród wybiera i rozlicza, tylko naród pada na kolana xD To jest naprawdę śmieszne, że w polskiej polityce "swoich" broni się jak agresywne dobermany. Polacy to najgorsze partyjniactwo, które partie polityczne traktuje z równą miłością co stadionowi fanatycy, kluby piłkarskie.
Obecnie może z 10-20 % wyborców aktualnego rządu ma jaja przyznać się, że oni są po prostu do d⁎⁎y, że okłamali ludzi, dymają młodych, że zawodzą i też uprawiają propagandę i że to całe towarzystwo po 89 roku, kto by nie rządził, jest siebie warte i w sumie ssało mleko z jednego cyca (AWS - solidarność). Grupa leśnych dziadków, co się podzieliła na 2-3 obozy, grzeje polaczków tematami światopoglądowymi, żeby się żarli, a w ich rządach nie widać w sumie za wiele różnic. Hajs się kręci, władza jest, reszta w d⁎⁎ie.
Najgorsze jest to, że sami dajecie się segregować. Jak ktoś ma jakieś poglądy, to z automatu trzeba go szufladkować - konfiarz, platfus, pisowiec i tak dalej. Niezłego mindfucka większość miałaby poznając np mojego ojca, co jest starą konserwą i turbo katolikiem, a głosuje od lat głównie na PO lub PSL, w zależności od kandydata, któremu zaufa. A raz głosował nawet na kandydata PiS w wyborach samorządowych i to nie z powodów światopoglądowych, a jego pracy na rzecz lokalnych inicjatyw.
Partie polityczne to tylko narzędzia. Oni mają dbać o interesy obywateli. I tylko z tego mają być rozliczani. Ja sobie mogę głosować na Konfę czy Trzecią Drogę, ale jak mnie wkurwią lub zawiodą, to elo, nie ma sentymentów, bo co mnie obchodzi los partii?
A Polacy przeciwnie. Wierni jak psy swoim panom. Najgorsze jest to, że jak się przeciwstawisz idei partyjniactwa i lizaniu stóp ich guru, to cię wyzwą od symetrystów xD
#polityka #bekazpodludzi #bekazpisu #bekazpo #bekazkonfederacji #bekazlewactwa
ja to zazdroszcze ludziom, ktorzy maja swoja ulubiona partie. pamietam tez jakiej sraki dostawali ludzie na tej stronie, gdy ktos krytykowal nowy rzad. natychmiast byl zasypywany whataboutismem, bo jak mozna krytykowac ko, skoro pis byl zly????
a wczoraj to jakis typ mnie uznal za konfederate i zablokowal, mimo ze polowe czasu na tej stronie j⁎⁎ie po tej partii xd
Zaloguj się aby komentować
No Czujny, koledzy pod celą w areszcie zapewnią ci teraz dużo rozrywek. Raczej nie powinieneś się nudzić. Nie będę kreował się na jakiegoś specjalistę środowisk więziennych i "sztywnego gita", ale z tego co wiem to w środowiskach kibolskich nawet policjant otrzyma więcej szacunku niż damski bokser albo sprawca przestepstw na dzieciach. A nasz prawicowy pato-streamer trafił tam za znęcanie się nad kobietą i swoim własnym dzieckiem. Oby tego skurwiela dojechali tam na maxa, bo jak mało kto na to zasługuje. Aha, pamiętajmy kto poręczał kilka miesięcy temu za tego frajera. Tak, to poseł Konfederacji Grzegorz "gaśnica" Braun.
#bekazpodludzi #polityka #policja #bekazkonfederacji #bekazprawakow
Zaloguj się aby komentować
nie mogę uwierzyć, że można być tak k⁎⁎wa bezczelnym
baba przyjebała w łosia samochodem a teraz zbiera pieniądze od ludzi na nowe auto
XDDDDDDD
https://x.com/junkiemsn/status/1819753920274542836
#swiatjulek #bekazludzi #bekazpodludzi #zrzutka
Zaloguj się aby komentować
szury nie mają lepszych zajęć, niż świętowanie czyjejś porażki, jednocześnie uważają się za tych oświeconych Polaków xDD
#bekazfoliarzy #bekazpodludzi #urojeniaprawakoidalne #polityka #igrzyskaolimpijskie

Takie rzeczy piszą jacyś frustraci, którym nie idzie w życiu więc cieszą się z porażek znanych ludzi.
Osobiście nie uważam też, żebym miał świętować sukcesy pani Świątek, bo to nie moja zasługa, tylko ciężkiej pracy i talentu tej pani. Takie podniecanie się sukcesami sportowców, tylko dlatego, że mają wpisane w paszporcie takie samo obywatelstwo jak ja, jest bez sensu.
@festiwal_otwartego_parasola wyjebane w losowe boty z twittera, ale Samuela Torkowska była w tych wyborach kandydatką z ramienia konfederacji (ciekawostka: w 2023 w wywiadzie dla radia zet bardzo nie chciała uznać że lepiej dla Polski żeby Rosja przegrała wojnę na Ukrainie).
To jest dosłownie antypolonizm, pod przykrywką patriotyzmu.
Zaloguj się aby komentować
Ten ruski odpad śmie obrażać Świątek i Lewandowskiego. Ludzi, którzy są topowi w swoich dyscyplinach sportowych podczas, gdy ona zasłynęła jedynie pokazaniem cycków w CKM. Jeden piorun jedno splunięcie w ryj.
#bekazpodludzi #sport #rosja #bekazprawakow #gownowpis #paryz2024 #polityka

Dla przypomnienia, jakie piękne sny ma trzynastka z konfederacji. Ta co uprawia niepokalane pokazywanie cycków w zgodzie z wartościami prawilnymi.
Typiara to klasyczny, żeński bot konfederuskich włącznie z zajaczkowska i jeszcze taką poprzednią co bylay imba o flagę. Biorą co jakiś czas jakąś co nie wygląda jak ostatnia kaja godek co by był lep na prawilnych chłopaków z sinymi jajkami, a że czasem popodziwia putina to tam niech będzie

Zaloguj się aby komentować
#hydepark #komunizm #paryz #igrzyska #cyrk #bekazpodludzi #bekazprzyglupów #bekazlewactwa #lewacyrobacy #psychiatria #choroszcz #tworki #humorobrazkowy #benc

Zaloguj się aby komentować