Dobro partii jest najważniejsze, tak samo jak w wyborach prezydenckich xD Ludzie zapominają, że PO to też zło ale DUŻO mniejsze
https://x.com/BaszkaOli/status/1851724095903437106
#bekazpo #tvn #polska2050 #bekazpodludzi #polityka
Dobro partii jest najważniejsze, tak samo jak w wyborach prezydenckich xD Ludzie zapominają, że PO to też zło ale DUŻO mniejsze
https://x.com/BaszkaOli/status/1851724095903437106
#bekazpo #tvn #polska2050 #bekazpodludzi #polityka
Zaloguj się aby komentować
Przecież to jest przesada XDDD
https://x.com/jakubwiech/status/1851370091922723027
#bekazkonfederacji #polityka #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Piekło zamarza. Konfederacja uchodząca za partię antykobiecą robi atak w socialach mediach na Trzaskowskiego, że nie ustąpił w tramwaju miejsca kobiecie, a dotychczasowi jej krytycy cisną po Konfederacji, że są cuckoldami i podnóżkami kobiet xD
Ta żenująca dyskusja na linii prawica-centrum/liberałowie pokazuje tylko, że absolutnie nieistotne jest to, co uważasz, tylko grunt to rozpętać gównoburzę i dopiec sobie nawzajem.
W sumie ciężko stwierdzić kto jest bardziej żenujący. Prawicowa partia, która w mocno spermiarski sposób przymila się do kobiet (od momentu promowania Zajączkowskiej), czy druga strona, która żeby im do⁎⁎⁎ać, przeczy dotychczasowemu przekazowi, bo ktoś atakuje ich ulubionego polityka.
#polityka #bekazpodludzi #spermiarze
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #warszawa #polityka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
W naszym kraju za największe autorytety uchodzą resortowe dzieci. To jest naprawdę ciekawe zjawisko, gdzie ludzie związani lata temu z Solidarnością często podziwiają tych, którzy doszli do wysokiej pozycji głównie dzięki ich krzywdom sprzed lat i autostradzie do sukcesu po 89 poprzez układy ze starymi komuchami.
#polityka #bekazpodludzi #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Chyba już to pisałem, ale po tej serii wypadków z udziałem samochodów ciężarowych w ostatnim czasie chciałbym przypomnieć, że większość "tirowców" to idioci bez szkół. U tych zawodowych cymbałów nie ma nawet kszty refleksji po tym co wydarzyło się w ostatnich dniach. Dzisiaj z rana jadę sobie osobówką 80-90 km/h w terenie niezabudowanym. Oczywiście jak to w jesienne poranki droga zmarznięta, mgła itp. Osobówki z naprzeciwka jadą wolniej ode mnie, bo aura taka niezbyt sprzyjająca do zapierdalania. No i nie zgadniecie kto trzymał mi się przy zderzaku?
Tak, pierdolony tirowiec w starym MAN-ie. Mając 90 km/h na budziku, na jednopasmowej drodze w jesienną aurę czułem "oddech na plecach" wielkiego zestawu. Żeby go solidnie odstawić musiałbym jechać powyżej 100, bo dopiero powyżej 90 tych idiotów łapie "kaganiec". A w tych warunkach byłoby to niebezpieczne. Gdybym zszedł poniżej 90 to j⁎⁎⁎ny idiota jechałby jeszcze bliżej przy zmarzniętej jezdni. Przypomnę, że te dzbany w terenie niezabudowanym mają ograniczenie do 70 km/h, więc gdy ja jechałem 90 to on powinien być daleko w tyle za mną. Nie wspomnę już o obowiązku zachowania bezpiecznego dystansu od poprzedzającego co przekracza ich umiejętności intelektualno-poznawcze.
Tak więc jeśli ktoś myślał, że u tych idiotów nastąpiła jakakolwiek refleksja to odpowiem, nie nastąpiła. I to nie jest jednostkowy przypadek. Na drodze ekspresowej też zapierdalają dalej po 90 i pakują się chamsko do wyprzedzania, że osobówki niejednokrotnie muszą ostro hamować, bo jaśnie pan nawet przy małym ruchu nie przepuści tych 2-3 osobówek, które są już niemal przy nim. Tylko zmienia pas i jego cała droga. W granicach 80 km/h jadą tylko Ci, którzy nie mogą podciągnąć szybciej jak jest wzniesienie. Bez solidnej kontroli i jebania ich mandatami ile wlezie dalej będzie to samo, bo oni są zbyt głupi, żeby samemu wysnuć jakieś wnioski oraz refleksje.
#motoryzacja #ciezarowki #samochody #polskiedrogi #bekazpodludzi
@SuperSzturmowiec
@VonTrupka
Mimo że generalnie pomysł wyposażania policji w drony niezbyt mi się podoba, to w przypadku tirowcow sam bym chętnie dołożył do zbiórki.
Oprócz prędkości, wyprzedzania można jeszcze przyłapać filmy na laptopach czy telefon.
A żeby CB nie pomogło, kary nakładać "zaocznie".
Zaloguj się aby komentować
To ze gowniarze chodza na silownie w ubraniach z napisem dzik to wiadomo ze wstyd jak cholera ale w 2017 roku bylem na domowce ze znajomymi mojej ex, a tam laska wjezdza w t shircie lakokse xd Morde az wykrecilo. Cos jak na tym memie ze chlop prowadzi laske do mieszkania a w mieszkaniu widzi obrazek i sie ulatnia xd
Niesamowity jest relatywizm kulturowy.
#patologiazmiasta #niewiemjaktootagowac #takaprawda #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak to jest, że za każdym razem jak przeglądam profil kogoś kto jest aktywnie za cpk to nie ma ani jednej wzmianki na ten temat przed grudniem 2023? Ani. Kurna. Jednej.
#bekazpodludzi #polityka
Zaloguj się aby komentować
Drogowi bandyci mówią, że policja ich prześladuje, a oni dziecio pomagajo przecie!
Jak informuje KMP Suwałki: Policjanci ujawnili 71 wykroczeń. W 48 przypadkach kontrole zakończyły się mandatami, a w 16 pouczeniami. W 7 przypadkach o wysokości kary zadecyduje sąd.
Edit: we wcześniejszych oświadczeniach pisali np., że nie będą blokować miasta jeśli miasto im zbuduje tor - zrób czego żądam to może przestanę łamać prawo xD
#bekazpodludzi

Szanowni kierowcy, jesli chcecie zapierdalac to jest kilka dobrych torow w polsce, jest duzo w niemczech, ale trzeba za to wszystko placic.
Jesli cie nie stac to znaczy, ze motorsport nie jest dla ciebie, bo to droga zabawa, wiec wypierdalaj z tym swoim gruzem i przestan utrudniac zycie innym.
Dziekuje i pozdrawiam, kierowca bmw.
Zaloguj się aby komentować
No i taką listę to ja szanuję. Niedługo pewnie szybko się zapełni.
#motoryzacja #bekazpodludzi #samochody #policja #bandycidrogowi #polskiedrogi
Zaloguj się aby komentować
Pamiętam że wiele, wiele lat temu, śledziłem różnych userów chlewu obsranego gównem a innych kojarzyłem. Ale prędzej czy później każdy albo dostawał bana, albo sam rezygnował po którymś banie/skarceniu.
Potem przez wiele lat jeszcze używałem gówna obsranego chlewem , ale już nie rejestrowałem nicków anie nie śledziłem nikogo.
Nie miało to sensu. Właśnie przez takie akcje jak teraz z @w8jek
Jest znany użyszkodnik, obserwowany przez wielu, dostarczający wartościowy OC, nabijający odsłon - ale wszystko to nie ma znaczenia - wystarczy że jakiś debil zgłosi wpis sprzed wielu, wielu lat, i wpis leci, nieskażony myśleniem umysł moderatora nie widzi że coś jest nie tak.
No cóż. Krew na ich głowy, niech giną.
#bekazwykopu #bekazpodludzi #debile


Zaloguj się aby komentować
Fani Buddy serio wierzą, że Tusk kazał osobiście zamknąć ich idola, bo pomagał bardziej niż rząd i trzeba go było usunąć xDD
Jestem ciekaw jak to będzie w tym kraju wyglądać za jakieś 15-20 lat, kiedy coraz to nowe pokolenia wychowane na patostreamach i socialach będą wchodzić w dorosłość i jakiś internetowy celebryta ogłosi start w wyborach prezydenckich. Miej nas Panie w opiece.
Polska jest ewenementem, jeśli chodzi o patostreaming. W naszym kraju gale FAME MMA generują nawet 500 tysięcy sprzedaży pakietów PPV, co jest mniej więcej wynikiem sprzedaży średniej gali UFC (!) w Stanach Zjednoczonych. Mówimy tu o potężnej marce globalnej. Do tego należy doliczyć YouTuberów zarabiających grube miliony na swoich kanałach, a także instagramerów i ich rzeszę fanów. Oczywiście internetowi celebryci to nie moda w Polsce, ale przyszła do nas z zachodu, tyle że u nas za największe gwiazdy uchodzą największe, ordynarne patusy xD
Nie, ten trend nie zaniknie, bo on się pogłębia. Korporacje też czują pieniądz, bo osoby z tego patologicznego środowiska pojawiają się coraz częściej w dużych mediach, piszą o nich artykuły, występują w reklamach, zawierają współpracę z dużymi markami. A im młodsze pokolenie, tym bardziej w to wkręcone i niestety, tej "pierwszej fali" z biegiem lat się aż tak dużo nie zmieniło, bo część osób z tego nie wyrasta nawet po 20 roku życia.
Mam nadzieję, że prędzej czy później rząd (ten, następny lub ten, który będzie rządzić za +10 lat), weźmie to całe środowisko za mordę i położy kres promocji patologii i demoralizowania młodzieży, bo ten kraj zginie. Czasem się zastanawiam, czy ten cały cyrk to nie jest finansowany przez różne służby, żeby nas po prostu ogłupić i potem sterować.
#polityka #famemma #patostreamy #budda #bekazpodludzi #przemyslenia #polska
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Typowy cwel z Kałdi. Jedzie kurwisko niemal 2X tyle co dozwolona szybkość i jeszcze zdziwiony, że ktoś go w końcu nie zauważył, źle ocenił prędkość i zajechał drogę xD
Jeszcze spieszący się śmieć nagle znalazł czas na zatrzymywanie się i szeryfowanie na ekspresówce. Tylko napluć w ryj temu czemuś.
https://tablica-rejestracyjna.pl/EL5U990
#motoryzacja #bekazpodludzi #gownowpis
https://www.youtube.com/watch?v=utykj6SxnNE&t=18s&ab_channel=STOPCHAM
Zaloguj się aby komentować
Macie jakąś grupę społeczną, której szczególnie nie lubicie? Pomińmy temat ekstremalnej patoli typu patostreamerzy itd.
Ode mnie - fani motoryzacji/samochodziarze (polskie standardy). Czyli ci wszyscy spod znaku "ZAP IERDA LAĆ", goście od tuningowanych fur, kręcenia bączków na parkingu, wycia z rur wydechowych itd. Po pierwsze straszny cringe i jakaś naleciałość sebizmu osiedlowego, który był powszechny w latach 1995-2005 (tyle, że wtedy to były Seby w ciuchach adidasa, które pokradli w Niemczech i pozłacanych ketach, a teraz jakieś banany z bogatych domów), po drugie potencjalni zabójcy na polskich drogach.
#przemyslenia #gownowpis #motoryzacja #bekazpodludzi #heheszki #pytanie
@Lopez_ Taryfiarze- złotówy w kamizelkach bomberkach. No chuje muje dzikie węże na drodze. Gość nagle po heblach bo mu klient zza siedzenia pokaże "o tu pan się zatrzyma", losowe manewry zawracania i wyprzedzania na przejściu dla pieszych. Stanie godzinami w oczekiwaniu na klienta na zakazie postoju i zatrzymywania, a spróbuj choć na minutę zatrzymać się na postoju dla taryfiarza żeby odebrać telefon to pierwszy z morda leci że to zarezerwowane miejsce. Jedna z najbardziej roszczeniowych grup społecznych a jednocześnie najmniej potrzebna.
https://radioszczecin.pl/1,350658,mieszkancy-skarza-sie-na-taksowkarzy-przy-dworcu&s=1&si=1&sp=1

@Lopez_ fani "osiedlowego rapu" i domorosli pseudo gangsta raperzy. Wychowałem się na polskim rapie, ale w przeciwienstwie do duzej czesci moich kolegow nigdy nie przepadałem takim hemp gru czy innymi, gangsta kozakami pierdolacymi jacy to oni nie są gangsta i nawijającym o ciężkim życiu na osiedlu i szacunku na dzielni. Jestem z miasteczka ok. 40k ludności i część moich na szczęście byłych kolegów bawi się w to. K⁎⁎wa jak słyszę tę ich teksty i to jak zachowują się, jakby mieszkali na jakimś Brooklynie, podczas gdy w rzeczywistości w tym mieście po 22 00 95% ludzi siedzi już w domach przed tv i najgorsze co może Cię spotkać to mandat za picie piwa to aż chce się zapaść pod ziemię. Kilka razy zrobiłem błąd i włączyłem sobie te ich teledyski jak wrzucili na fb. Teraz jak któryś coś wrzuca od razu jest blokowany żeby tego typu shit mi się nie wyświetlał
Zaloguj się aby komentować
Jakiś patocelebryta Budda zatrzymany przez CBŚP. Niby nic, a jednak obserwując komentarze w polskim internecie załamuję ręce, jacy ludzie są turbo głupi xD niektórzy nawet chcą protesty robić na mieście i zamieszki. Póki patoinfluencerka się nie rozwinęła (głównie przez patostreamy i FAME MMA) do takiego stopnia, nie miałem pojęcia, że w naszym kraju żyje tyle szurów i debili.
Sam pamiętam czasy koronawirusa i sprzeciwu wobec lockdownu (według mnie dość słusznie) i braku chęci do przymusu szczepień (sam się nie szczepiłem, bo przechorowałem i nie widziałem potrzeby, ale rozumiem, że ktoś chciał), jak wyrosło jak grzybów po deszczu jakichś obłąkańców od 5G, Chemitralis i sterowania umysłu za pomocą czipów. Czasem mam rozkminę, gdzie ci ludzie na co dzień pracują i jak na co dzień funkcjonują.
#szury #heheszki #budda #patostreamy #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Moja szkoła. I szczerze nie mam zamiaru czytać tego "artykułu", ale tam się działy ciekawsze rzeczy
#szkola #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Wiecie co jest smutne? Jak młodzi ludzie na memach mają bekę ze zdjęć Januszy i Grażyn z lat 90, kiedy fotografowali się przy telewizorze w mieszkaniu w PRLowskim bloku, urządzonym meblościanką, lub z samochodem Fiat126p na tle ośrodka wypoczynkowego nad Bałtykiem czy coś w ten deseń.
Tymczasem brutalna prawda jest taka, że biorąc pod uwagę średnią pensję w stosunku do wydatków na tamte czasy, a a także złą sytuację ekonomiczną w kraju w tamtym czasie, to był poważny luksus i tu mamy mnożnik razy X względem tego co dzisiaj.
1.Dziś mieszkania nie ma, bo kosztują milion złotych i zaraz jeszcze wzrosną przez kredyt 0 %
2.Na dobre wakacje z dziećmi to mało kto by sobie mógł pozwolić za granicą, w Polsce to już wcale, poza tym wielu młodych nie ma dzieci, bo ich nie stać na to, by normalnie żyć i jeszcze wychowywać więcej niż 1 dziecko
3.WIĘKSZOŚĆ (nie mowię, że wszyscy) na takie bajery jak Iphone czy nowy laptop, albo auto, to i tak musi brać raty i kredyty. Chyba, że ma się 25-30 lat i zaoszczędziło się na mieszkaniu z rodzicami
Także śmianie się z boomerów, którzy coś posiadali, przez młodych, którzy gówno mają, bo wszystko wynajęte lub na kredo, to trochę słaba sytuacja xD
#pieniadze #heheszki #boomer #zycie #bekazpodludzi
Druga połowa lat 90 pierwsza praca fizyczna z nadgodzinami 900zl - mieszkania 64m2 15tys w małym miasteczku, ok 20tys w wojewódzkim, fakt stary 10 letni golf w cenie m3- taka była siła nabywcza podstawowych dóbr. Udało się wyjechać na miesiąc do niemiec zbierać jabłka w sadzie 2tys marek ok 4tys zł. Tak więc zdecydowanie lepszy start dla młodych względem dzisiejszych czasów.
Zaloguj się aby komentować