#oszustwa #wiadomoscipolska #cyberbezpieczenstwo #bekazpodludzi

#oszustwa #wiadomoscipolska #cyberbezpieczenstwo #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Dzisiejszy napad na kantor w Szczecinie.
Co za przygłupy xD
#bekazpodludzi #zlodzieje #kantor #szczecin #napad #wiadomoscipolska
Zaloguj się aby komentować
no, nareszcie jakaś dotkliwa kara za bandyctwo drogowe.
a nie, czekaj...
#wiadomoscipolska #bekazpodludzi #bandycidrogowi #samochody

Zaloguj się aby komentować
ja rozumiem, że czasem jest kolejka do kibli, ale bez przesady xD
#wiadomoscipolska #samoloty #lotnictwo #bekazpodludzi #ryanair

ja rozumiem, że czasem jest kolejka do kibli, ale bez przesady xD
Jakiś czas temu polska karyna zrobiła to samo. Z tego co pamiętam, to może i była prosta dziołcha, ale i załoga aż się prosiła...
Jak sobie przypomnę sposób w jaki Ryan traktuje pasażerów, to wcale mnie to nie dziwi. Samolot spóźniony 40 minut, ale ekipa odprawiająca ma swój osobny rozkład, więc odprawia wszystkich i wypuszcza pomiędzy swoje bramki, a drzwi na płytę i lud stoi i czeka. W końcu wpuszczą do samolotu, ale siadać i zapinać pasy, bo tak mówią światełka! Wstać nie wolno dopóki kapitan nie zgasi lampki, ale, spóźnili się na swój slot, więc jeszcze spokojnie ze 45 minut poczekają na płycie na taxi. Poczekajcie, aż wystartuje i osiągnie wysokość, ale szczajcie k⁎⁎wa w gacie, bo nie wolno i c⁎⁎j! Jak tylko gaśnie, to dosłownie całe stado się rzuca w kierunku kibli, jak siedzisz daleko, to przejebane. No i właściwie czemu miałbym se ciuchy obeszczać, a nie ten ich i tak już brudny jak sk⁎⁎⁎⁎syn dywanik??
Podane czasy są oczywiście mocno orientacyjne i mogą ulegać rozciągnięciu.
Nie zrozumcie mnie źle - nie usprawiedliwiam aktów wandalizmu pijanych brytyjskich kiboli, czy innych polskich, ruSSkich, etc. wieśniaków co się ledwo wtaczają na pokład, ale to czego sam od Ryanaira doświadczyłem, nie skłania mnie do natychmiastowego potępiania "dywanikowych szczaluchów"...
Kto nigdy nie został jak bydło przez Ryanaira potraktowany, niech pierwszy rzuci kamieniem!
Zaloguj się aby komentować
Moja kobita jest wlascicielem i dyrektorem 2 zlobkow. Historii zwiazanych z madkami jest tyle, ze moznaby ksiazke pisac, ale opowiem 3 krotkie z ostatniego czasu.
1.
Sobota poludnie, jestesmy z malym w zoo w poznaniu. piekny dzien, czas dla rodziny, spacerek, zwierzaczki, super ekstra. stara dostaje sms:
dzien dobry, bo wie pani co, jestem z synkiem na wyjezdzie i musielismy pojechac do szpitala i potrzebuje jego PESEL, a nie mam nigdzie zapisany
ja tez nie mam, bo nie pracuje w soboty, a nie nosze danych dzieci ze soba
ok
To ok na koncu mnie rozjebalo xD
2.
Wczorajszy wieczor (sobota, godzina 19), dzwoni telefon:
dzien dobry, dziecko ma taka wysypke, wie pani co to moze byc?
nie wiem, nie jestem lekarzem, moze bostonka, moze uczulenie, a moze cokolwiek innego
aha, dziekuje
3.
Znowu bohaterka pierwszej historii, ale to kilka tygodni temu. Dzwoni z pretensjami, bo widzi na zdjeciach na fb, ze jej dziecko jest w jakies inne ciuchy (nieswoje) ubrane i ma inny smoczek. Ona sobie nie zyczy, zeby ubierac je w jakies zlobkowe ubrania, a od tego smoczka krzywi sie zgryz.
Po pierwsze - to pani partner przyprowadzil tak ubrane dziecko (nie zyja razem, wiec pewnie nie wie jakie on kupuje dzieciakowi ciuchy)
po drugie - smoczek rowniez nalezy do pani dziecka i z takim smoczkiem dziecko przyszlo. nie mamy w zlobku ani ciuchow, ani smoczkow "na zmiane"
Ja pi⁎⁎⁎⁎le. Jak rzyc.
#heheszki #madki #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
#polityka #urojeniaprawakoidalne #bekazpodludzi #polska #wiadomoscipolska
oh sheet here we go again

wszystko co jest związene z tym pomnikiem jest poronione. zaczynając od pomysłu postawienia na środku placu schodów z zakazem wchodzenia na nie i pilnowanie tego przez policję xD
czego to miał być symbol? schodów do nieba? tych dosówanych schodków do samolotu? ostatniego wysiłku kaczyńskiego? jak to się ma do czegokolwiek. to jest tak debilne. więcej szacunku i własnej godności pokazują ludzie robiący mini tupolewy w ogródku ze zdjęciem kaczora w środku...
Zaloguj się aby komentować
Nie ma to jak zniszczyć przyrodę i klimat tak, żeby przyszłe pokolenia zastały pustynię i wyrobiska, w imię krótkoterminowych zysków!
#polityka #bekazpodludzi #usa

Zaloguj się aby komentować
Tym razem rant na #lidl , ich wsparcie i IT.
Otóż od jakiegoś tygodnia, od aktualizacji ich aplikacji Lidl Plus - gdzie można zebrać czasem promocje na produkty - aplikacja ta nie działa. Uruchamia się, mieli chwilę i oznajmia "Coś poszło nie tak" xD
Dostają w sklepie Google oceny jedynki z informacją (pomimo opinii widocznie opłaconych, że appka jest super i ogólnie fajnie działa, pewnie by ratować wizerunek), że wiele ludzi ma takie same problemy niezależnie od marki telefonu.
Jakiś kmiotek czy zespół desygnowany do odpowiadania na opinie sugeruje, uwaga:
skontaktować się z Lidlem wg informacji na stronie Lidla - czyli tak naprawdę wysłać formularz kontaktowy z opisem sytuacji, gdy opis sytuacji mają, k⁎⁎wa, w sklepie Google wraz z opiniami: czyli "Coś poszło nie tak", aplikacja się nie uruchamia, podane różne marki telefonów i czas pojawienia się błędu - czyli od ostatniej aktualizacji. Ale widać to nie jest do ogarnięcia.
usunąć dane aplikacji. Zrozumiałe, ale mają już informację, że to w ogóle nie pomaga.
usunąć historię ustawionej przeglądarki w telefonie. xD No to mnie rozjebało na łopatki, tak głupia jest to porada. Zresztą też już wiedzą, że nie pomaga.
Nadmienię, że powyższe "rozwiązanie" problemu pojawia się pod każdą negatywną opinią, pomimo faktu, iż ludzie już od paru dni piszą, że to w ogóle nie rozwiązuje problemu. Czyli jazda wg schematu i fajrant.
Jednym słowem kpina, żenada, chuje muje dzikie węże, a osoba odpowiedzialna za odpisywanie na opinie nie ma krzty rozumu i godności, by powiedzieć kierownictwu: "ALE K⁎⁎WA LUDZIE PISZĄ, ŻE TO NIE DZIAŁA, DAJCIE ZNAĆ IT" - czy tam firmie zewnętrznej lub hindusom odpowiedzialnym za "rozwój" aplikacji.
Generalnie j⁎⁎ać prądem.
#bekazpodludzi
@jiim Lidl to corpo. Corpo działa w taki sposób jak opisałeś. To na serio typowe zachowanie. Nie dopatruj się szybkiego działania, reagowania i logiki w działaniu.
Corpo to stado. A tłum jest tak głupi jak jego najgłupszy członek. Co jest bardzo przykre bo tam mogą pracować na serio świetni i kumaci ludzie, ale beton jest beton
Zaloguj się aby komentować
Polska dyplomacja to dno. Urzędująca obecnie partia przed i w trakcie kampanii wyborczej jedzie po Trumpie jak po szmacie, żona obecnego ministra spraw zagranicznych przyrównuje go do Hitlera i Stalina, a teraz jak wygrywa wybory to nagle publiczne okłamywanie ludzi, że wcale nic złego na niego nie mówili xD
Drugim dnem totalnym i mułem są PiSowcy, którzy robili to samo podczas kampanii Biden-Trump, a teraz jeszcze donoszą na własny kraj, narażając nas na złe stosunki z Amerykanami w trakcie wojny ukraińsko-rosyjskiej XD Przecież za takie coś to trybunał stanu dla Tarczyńskiego i reszty przygłupów pisowskich. Pierwsi krzyczeli o tym, że PO angażuje Niemcy w naszą politykę wewnętrzną, a teraz robią TO SAMO, tylko z USA.
Najrozsądniej po prostu byłoby zamknąć mordę i współpracować z tym, kogo wybiorą Amerykanie, niezależnie od ich wyboru, ale polscy politycy to zwykłe polaczki robaczki i oni sobie muszą wybrać jednego pana, a na drugiego sikać i szczekać.
My chyba naprawdę nie jesteśmy niepodległym krajem, tylko rządzą nami strefy wpływów - niemiecka, amerykańska (dominacja) i rosyjska (rozpychająca się).
Już nawet szkoda wspominać o tym, że w tym kraju obywatele są dymani na kasę, żeby zrobić laskę korporacjom i firmom z zagranicznym kapitałem (patrz: dotacje dla deweloperów, w tym zagranicznych i masę innych przykładów).
#polityka #bekazpodludzi #bekazpisu #bekazpo #usa
Najrozsądniej po prostu byłoby zamknąć mordę i współpracować z tym, kogo wybiorą Amerykanie, niezależnie od ich wyboru
Dokładnie. Ale to wśród “elit” musiałbyś mieć ludzi na poziomie, dla których dobro kraju i długoterminowa polityka są najwyższym celem, a nie przygłupich cwaniaczków co znaleźli sposób na dorobienie się.
Już nawet szkoda wspominać o tym, że w tym kraju obywatele są dymani na kasę, żeby zrobić laskę korporacjom i firmom z zagranicznym kapitałem (patrz: dotacje dla deweloperów, w tym zagranicznych i masę innych przykładów).
Deweloperzy, banki, itd. No wszystko w czym umoczeni są politycy.
Zaloguj się aby komentować
Drugi trainsurfer z Wiednia (18-latek) zmarł wczoraj. Wcześniej (2 listopada) zmarł 17-latek.
Dla tych, co nie w temacie:
https://www.hejto.pl/wpis/jechali-na-dachu-wiedenskiego-metra-uderzyli-glowami-w-most
https://www.hejto.pl/wpis/przejazdzka-linia-u4-we-wiedniu-na-dachu-pociagu-nie-ogladaj-jesli-nie-lubisz-wi
#bekazpodludzi #wypadek
Zaloguj się aby komentować
Piękny greentext, wiele wyjaśnia. Szkoda, że nie ma źródeł.
Edit: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19086299/
https://link.springer.com/article/10.3758/BF03193509
https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC5779112/
Będę wrzucał w edicie więcej źródeł.
#bekazpodludzi

Anonymous (iO: Geama) Sob 06/26/21(Sob)22
22327665089 (OP)
To nie ja, ale mam te IQ-pills z tamtego wątku, zaraz wrzucę.
>| Robiłem badania nad IQ jako student i sporo o tym wiem. Wiesz, że większość ludzi (ponad 95%) z IQ poniżej 90 nie rozumie warunków hipotetycznych?
>Na przykład:
>Jak byś się czuł wczoraj wieczorem, gdybyś nie zjadł śniadania ani obiadu?
>Co masz na myśli? Przecież jadłem śniadanie i obiad.
>Tak, ale gdybyś ich nie zjadł, jak byś się czuł?
>Dlaczego sugerujesz, że ich nie zjadłem? Przecież powiedziałem, że jadłem.
>Wyobraź sobie, że jednak ich nie jadłeś. Jak byś się wtedy czuł?
>Nie rozumiem pytania.
>To naprawdę fascynujące. Robiliśmy te badania na więźniach w San Quentin. To kompletni ignoranci, co najmniej 50% z nich to analfabeci.
Anonymous (ID: GEES) Sob 06/26/21(Sob)22
22327685429 >>327688917
>>327667712
>Inne ciekawe zjawisko dotyczące IQ to rekursja.
>Na przykład:
>Napisz opowiadanie z dwoma nazwanymi bohaterami, z których każdy wypowiada przynajmniej jedno zdanie dialogowe.
>Większość osób umiejących pisać sobie z tym radzi, zwłaszcza jeśli pokażesz im przykład.
>Teraz napisz opowiadanie z dwoma nazwanymi postaciami, z których każda ma przynajmniej jedną kwestię dialogową.
>W tej historii jedna z postaci musi opowiedzieć historię z przynajmniej dwiema nazwanymi postaciami, z których każda ma przynajmniej jedną kwestię dialogową.
>Jeśli masz IQ poniżej 90, to drugie ćwiczenie jest praktycznie niemożliwe do wykonania.
>Dodaj trzeci poziom („ramę”) do historii, a nawet osoby z IQ 100 zaczynają się gubić, kto mówi i do kogo.
>Okazuje się, że Szeherezada to był test na IQ!
Anonymous (ID: @eeatria) Sob 06/26/21(Sob)22
>>327667818
>Dla osób z IQ poniżej 80 czas jest niemal niepojęty. Żyją tylko w teraźniejszości, ledwo rozważają przeszłość i w ogóle nie planują przyszłości.
>Ci z IQ poniżej 90 mają też problem z anachronizmami. Pamiętam, jak osoby z IQ 80-85 miały trudności z zadaniami logicznymi, które wymagały zrozumienia anachronizmów.
>Na przykład:
>Dlaczego sądzisz, że stratedzy wojskowi podczas II wojny światowej nie używali laptopów do planowania strategii?
>Może bali się, że naziści ich zhakują?
>Można argumentować, że to bardziej pytanie o wiedzę historyczną niż o logikę, ale rozumiesz, o co chodzi.
>Ustalanie kolejności wydarzeń jest dla nich bardzo trudne do śledzenia, choć większość ludzi z IQ powyżej 100 radzi sobie z tym bez problemu. Podejrzewam, że film taki jak Memento może ich trochę przytłaczać.
>Rekursja jest dla nich prawdziwym zabójcą.
>Myślenie rekurencyjne i wiedza rekurencyjna wydają się być naprawdę trudne nawet dla osób o przeciętnej inteligencji (choć w San Quentin niewielu takich było!)
Anonymous (ID: (eeaEM) Sob 06/26/21(Sob)22
>>327667906
>To główny powód, dla którego tak wielu ludzi z IQ poniżej 90 jest socjopatami lub psychopatami. Nie mają wystarczającej mocy umysłowej, by modelować myśli i uczucia innych. Widziałem to wielokrotnie u więźniów.
>Jak sądzisz, jak czuł się tamten człowiek, gdy go pobiłeś?
>Nie wiem.
>Jak sądzisz, jak poczuła się matka tamtego chłopca, gdy dowiedziała się, że jej syn nie żyje?
>Nie wiem.
>Wygląda to jak psychopatia, ale ci ludzie dosłownie nie mają wystarczającej mocy obliczeniowej w mózgu, by stworzyć choćby prymitywny model myśli innych, a co dopiero wypełnić go wydarzeniami z przeszłości.
Anonymous (ID: @eeEimmp) Sob 06/26/21(Sob)22
22327685800 >>327687876 >>327687892
>>327667980
>Zapomniałem wspomnieć o innym kluczowym aspekcie abstrakcyjnego myślenia, którym jest „mapowanie” - czyli wyrażanie jednej rzeczy w kategoriach innej.
>Na przykład:
>Wyobraź sobie strzałkę z gradientem od żółtego do zielonego, podążającym w kierunku strzałki.
>Wyobraź sobie jednokierunkową ulicę z rosnącymi numerami domów, gdzie najniższy numer znajduje się przy wjeździe, a najwyższy na końcu ulicy.
>Jeśli zmapowałbyś strzałkę na ulicę, jaki kolor miałby dom z numerem 1?
>To pytanie nie jest trudne dla większości ludzi z IQ powyżej 100. Ma pewne drobne niejasności, ale każdy o przeciętnej inteligencji jest w stanie zrobić to „mapowanie” - wyrażenie jednej rzeczy w kontekście innej.
>Jednak dla osób z IQ poniżej 90 to ogromne wyzwanie. Radzą sobie z tym z trudem. Osoby z IQ poniżej 80 nie są w stanie tego zrobić wcale.
>IQ poniżej 90 regularnie popełnia błędy nawet przy codziennych mapowaniach (jak mapy metra, rozkłady jazdy, itd.). Osoby z IQ poniżej 85 nie są w stanie nauczyć się czytać, ponieważ symboliczne mapowanie fonemów (a nawet morfemów) jest dla nich zbyt skomplikowane.
>Matematyka to kolejny temat, o którym mógłbym mówić, ale w skrócie, jest mocno związana z IQ. To trochę tautologia, bo jest to kluczowy wskaźnik IQ, ale wiesz, o co chodzi.
>Jeśli chodzi o narcyzów przestępców itd.: szczerze mówiąc, nie wiem. Jednak odpowiednio inteligentni autyści potrafią emulować teorię umysłu i to robią. Jeśli jesteś wystarczająco bystry, możesz stworzyć w swoim umyśle symulator. Musisz też być na tyle sprytny, by dostrzec, jak jest to przydatne.
>Myślę, że każdy autysta lub narcyz z IQ powyżej 120 może robić to regularnie bez większego wysiłku, ale jest to dla nich jak gra w wyczerpującą partię szachów. Po prostu nie mają odpowiedniego „sprzętu” do empatii.
To tyle.
>reeeee formatowanie
pfff, już to sformatowałem dla normików i rozpowszechniam, nie będę tego przepisywał dla autystów.
@maximilianan a potem ludzie się zastanawiają, dlaczego:
Inteligentni ludzie mają poglądy bardziej lewicowe
Ludzie statystycznie nie myślą o przyszłości i trzeba to robić za nich (obowiązkowe ubezpieczenia, składki emerytalne)
Pierdololo o "każdy jest kowalem swojego losu" trafia na podatny grunt wśród mniej inteligentnych
I tak dalej
Zaloguj się aby komentować
#bekazpodludzi #redpill #manosfera
Postanowiłem sprawdzić znowu blog człowieka, którego uważałem za najgłupszego "ynteligenta", jakiego w życiu poznałem. Okazuje się, że się trochę pomyliłem w swojej ocenie
https://blog.krolartur.com/porozmawiajmy-sobie-o-wspolczesnych-mezczyznach/
. Innymi słowy, rzekomy wyższy poziom samotności mężczyzn jest prawdopodobnie w dużym stopniu artefaktem badawczym, a nie realnym kryzysem, którym należy się zająć.
chłop jest jeszcze głupszy, niż myślałem. Imponujące.
Zaloguj się aby komentować
Nie no onet, artykuł po c⁎⁎ju i na miarę waszych możliwości. Jedno, k⁎⁎wa, zdanie nie odnoszące się do nagłówka.
I wiem, że macie więcej takich "wiadomości", bo żerujecie na taniej sensacji i clickbaitach.
#bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
jak to się mówi - chlastać po mordzie i patrzeć czy równo puchnie
Wrzeszcząc mówił, że nie mógł już wytrzymać. On sam chce żyć w Moskwie, a nie w Polsce. Z kontekstu wynika, że z jakiegoś powodu nie może.
#bekazpodludzi #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
Pamiętacie trainsurferów z Wiednia? Jeden już surfuje w zaświatach: https://www.theinternational.at/17-year-old-dies-after-subway-surfing-incident-in-vienna/
Trzasnąć takiego w łeb to mało.
Dla tych, co nie wiedzą, o co chodzi:
https://www.hejto.pl/wpis/jechali-na-dachu-wiedenskiego-metra-uderzyli-glowami-w-most
https://www.hejto.pl/wpis/przejazdzka-linia-u4-we-wiedniu-na-dachu-pociagu-nie-ogladaj-jesli-nie-lubisz-wi
#bekazpodludzi #wypadek
Zaloguj się aby komentować
gdybym miał typować grupę, która mogłaby konkurować o miano najgłupszej w społeczeństwie, to duże szanse na wygraną mieliby ochlejusy wsiadające za kółko i to jeszcze w czasie wzmożonych kontroli
#wiadomoscipolska #bekazpodludzi #alkoholizm #pijanikierowcy

Zaloguj się aby komentować
18+
Kontrowersyjna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

Wiedeńska policja informuje o incydencie, w którym dwóch nastolatków z Czech doznało poważnych obrażeń po tym, jak podczas jazdy na dachu metra uderzyli głowami w most. Tragiczne zdarzenie, które miało miejsce we wtorek, zostało uchwycone na filmie i opublikowane w mediach...
nawiązując do wpisu @tankowiec_lotus okazuje się, że niestety jest tego więcej
https://www.hejto.pl/wpis/jajebie-patologiazmiasta
#halloween #wiadomoscipolska #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Jak nie masz siły odnieść sprzętu na miejsce, to poproś o pomoc dziewczyny z recepcji a nie k⁎⁎wa że potem po całym budynku szukam obciążenia
#bekazpodludzi #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować