Zostawiam was z tym XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zostawiam was z tym XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
#polityka #heheszki #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
xDˣᴰ
#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
#polityka #heheszki #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
To se k⁎⁎wa pis wybrał symbol na marsz XDDDDDDDDDD
#polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować

Trwa wyścig do Pałacu Prezydenckiego. Liczy się w nim już tylko dwóch kandydatów. O tym, który z nich przez najbliższe pięć lat będzie sprawował najważniejszy urząd w Polsce wyborcy zdecydują 1 czerwca. Na ostatniej prostej konkurenci nie szczędzą sobie "uszczypliwości". Rafał Trzaskowski...
Beton z PiSu niewzruszony
#bekazpisu #bekazpodludzi #wybory
#polityka

@emerald_city To są radzieckie wzorce propagandy i urobienie społeczeństwa na ruską modłę. Ruski siedzi po uszy w g*wnie ale się cieszy, że się go cały świat boi bo w telewizji tak mówią. 10 lat. Tyle wystarczyło, żeby sprawić, że kilka milionów ludzi na głowę państwa chce wybrać bandytę. A ja zapytam tak - dlaczego nikt nie prześwietlił go, weryfikując zasadność jego zatrudnienia w IPN? Powinien wylecieć z hukiem za akcję z mieszkaniem (która powinna być prześwietlona lata temu). Polacy akceptując bylejakość organów państwa sami zaprosili Moskwę do Polski.
Zaloguj się aby komentować
Przyszły prezydent RP Tadeusz Batyr z Donaldem Trumpem, prezydentem USA.
Dlaczego się nie uśmiechacie?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
świeckie państwo
#polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
tymczasem memcen:
"przyznaję, że mi to imponuje, uważam, że to jest coś, czym powinien się pan pochwalić, bo mało który prezydent w grupie kilkudziesięciu na kilkudziesięciu się bije, dla mnie to jest naprawdę ciekawe"
#polityka #bekazkonfederacji #bekazpisu

@festiwal_otwartego_parasola https://youtube.com/shorts/dJhrnJv5d8E?si=HDxsuMLaLGYogPFQ
Zaloguj się aby komentować
Stary długopis podpisuje praktycznie wszystko, co mu PiS podsuwa. Nowy wanna-be długopis podpisze bez protestu nawet to, co mu nieformalny koalicjant podsunie.
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
"ej, tego miało nie być, jak żeście to załatwili??"
#polityka #bekazpisu
@DKK jako razemek to dla mnie ten wywiad był od strony Mentzena mega merytoryczny i profesjonalny.
Najlepszym zabiegiem Mentzena było pochwalenie ustawek gdzie można odczytać to na wiele różnych sposobów
- jako inteligentne wpakowanie Nawrockiego na minę
- jako "chcącemu nie dzieje się krzywda " gdzie wolność pięści nie kończy się nawet na nosie jeżeli jest za tym obopólna zgoda.
- jako pochwałę jakby to ujeła progresywna lewica "toksycznie męskich" zachowań, co po bardzo prawej stronie może być plusem.
Czyli każdy konfiarz może odczytać to tak jak chce i być z tego zadowolony.
Zaloguj się aby komentować
Nie wiedziałem, że kiedyś to napiszę ale wyborcy konfy to jeszcze większe świry niż pisowski beton. Mentzen dzisiaj dosłownie wytarł podłogę Nawrockim po czym na socjalach Konfy wrzucono najlepsze momenty.
Jaki tam w komentarzach jest psychiatryk to jest szok, szmatecki z armią botów i pisowską dziczą to przy tym inteligenci prowadzący akademicką dyskusję XD
Nigdy w życiu Trzaskowski, oni będą głosować na Batyra bo inaczej to będzie koniec Polski XD
Sam Memcen czytając to musi mieć niezłego facepalma XDDD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
Zaloguj się aby komentować
Mentzen: Pan walczył w ustawce kibicowskiej 70 na 70, ludzie mi mówili, mamy wspólnych znajomych. Imponuje mi to.
Nawrocki: W różnych modułach sportowych, szlachetnych walk występowałem, nie zawsze wychodziłem z nich zwycięsko.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Myślałem że to jakieś bekowe konto, ale nie wygląda na to xD
#polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować