To tyle jeżeli chodzi o suwerenność Polski, którą pisowcy wycierają sobie mordy przy każdej możliwej okazji.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

To tyle jeżeli chodzi o suwerenność Polski, którą pisowcy wycierają sobie mordy przy każdej możliwej okazji.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Cwel cwela putina jak to już chyba @voy.Wu kiedyś napisał
jeszcze mi za to kiedyś wpierdolą. może nawet sam prezydent xD
@voy.Wu e, prędzej jakiegoś swojego kolege kibola z ustawki do ciebie wyśle
Oj tam, oj tam. Projekcja siły kancelarii suterner... czy kim tam wolą go widzieć, działa na jego elektorat, a nic więcej kancelarii nie potrzeba. Lud dostał swoje igrzyska i "silnego" bandziora, to on dowozi.
@Fly_agaric to jest dosłownie to samo co w USA obecnie. Fakty sie nie zgadzają? Tym gorzej dla faktow. Trump na swoich socjalach kreuje rzeczywistośc a nie przedstawia faktow. Potrafi napisać ze teraz cos jest dobre a rok temu pisal ze za to samo Biden powinien siedzieć i ludzie to bez problemu łykają. Wystarczy zobaczyć na case wyspy pedofilskiej. Teraz juz żaden wyborca Trumpa nie chce kwitów jak tego chcieli rok temu xd
@iNoodles Całe to wybory to: toczka w toczkę, dokładnie ten scenariusz.
@Fly_agaric przecież nawet Nawrocki te same slogany rzucał: Wielka Polska, trzeba uwolnić gospodarkę, fedrować(to w ogóle wyjęte 1:1 z Trumpa)
@iNoodles Nie inaczej.
A jakie jest inne rozwiązanie? Amerykanie nie chcą rozmawiać z D. Tuskiem i to oni prosili, żeby nie brał on udziału w rozmowach. Jakieś pomysły, jak zmusić prezydenta najsilniejszego państwa na świecie, do rozmawiania z D. Tuskiem?
Nałożyć sankcje, wypowiedzieć wojnę, czy może odpuścić sobie kontakty z supermocarstwem i jedynym państwem które w razie wojny może Polsce realnie i szybko pomóc?
Jakieś pomysły, jak zmusić prezydenta najsilniejszego państwa na świecie, do rozmawiania z D. Tuskiem?
@Frund czyli sam stwierdzasz, że trzeba tańczyć tak jak Amerykanie nam grają? XD przecież takie zachowanie można zastosować do każdej dowolnej dziedziny.
Nałożyć sankcje, wypowiedzieć wojnę, czy może odpuścić sobie kontakty z supermocarstwem i jedynym państwem które w razie wojny może Polsce realnie i szybko pomóc?
Na załączonym obrazku masz przykład tej „realnej i szybkiej pomocy”:

@Wyrocznia Czyli nie ma pomysłu, jak zmusić USA do rozmów z D. Tuskiem? Trzeba się - w stylu pisowskim - obrazić na rzeczywistość i w imię "godności", nie brać udziału w rozmowach z najważniejszym państwem na świecie.
A obrazek niczego nie zmienia - USA (wedle stanu na 2025 rok) to jedyny kraj, który może Polsce szybko i realnie pomóc w wojnie, pozostałe państwa NATO nie mają takich możliwości militarnych. Nie są w stanie szybko i sprawnie działać na dużą skalę bez USA. To się może zmieni, za parę lat, jak UE się dozbroi, ale na razie jest jak jest. I można się obrażać, tupać nogą, bulwersować, ale taka jest rzeczywistość.
Zaloguj się aby komentować