Pewnie teraz Kaczor siedzi cały czerwony bo nie spodziewal sie ze Nawrocki to aż taki cymbał xD
Postawiłem na Nawrockiego 500 zł u buka mam nadzieje, ze mi to nie wejdzie xd
#polityka #bekazpisu
Pewnie teraz Kaczor siedzi cały czerwony bo nie spodziewal sie ze Nawrocki to aż taki cymbał xD
Postawiłem na Nawrockiego 500 zł u buka mam nadzieje, ze mi to nie wejdzie xd
#polityka #bekazpisu
Zaloguj się aby komentować
wszyscy powinni mieć łatwy dostęp do broni!!!1!1!1!1
tymczasem przypadki nawet niełatwego dostępu do broni:
#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji

Do zabrania pozwolenia to może jeszcze nie ale Karolek serio słabo był musztrowany skoro nawet ja z zaledwie kilkoma wizytami na strzelnicy mam wbite do głowy że takie kierowanie broni i palec na spuście może doprowadzić do tragedii, najgorsze że tragedii dla potencjalnie poprawnie przeszkolonych ludzi.
Zaloguj się aby komentować
W rubelklice chyba wywiad się nie spodobał, bo nagle spadł z rowerka
#polityka #bekazpisu
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Prawdziwy game changer to będzie jak się okaże, że Memcen owszem jest przystawką i przyszłym koalicjantem ale Tuska. I całe to straszenie pisowców od 10 lat, że Tusk niczym ośmiornica spowija całą Polskę okaże się prawdą a karakan bohaterem niczym ostatni sprawiedliwy, walczącym w nierównej walce o Polskę XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia mordeczko ja wiem, że kiedyś miałem bekę z Twoich wpisów, w innych się nie zgadzałem a niektóre to nawet mądrze coś napisałeś i plusowałem. Obecnie coś niedobrego się z Tobą dzieje i wydaje mi się, że powinieneś oddać się refleksji nt. swojego zachowania. Czy potrzebujesz jakiegoś oparcia? Pogadać o czymś?
Zaloguj się aby komentować
Zaczynam sądzić, że jednak Memcen robi ten cały cyrk po to żeby nie wyjść przed swoim środowiskiem na jakiegoś zdrajcę gdyż wewnętrznie z dwojga złego woli już Trzaskowskiego w tym pałacu a nie tego idiotę XD nawet kolejność spotkań ustawił taką żeby Dupiarz miał tą przewagę i dostosował się do tego co odwalił Batyr dzisiaj XD
W innym przypadku by nie robił przedstawień i zasugerował Batyra, a tak to powie coś w stylu „każdy widzi jaki jest Batyr” XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ten człowiek jest normalnie idiotą XD aż Rubellika musiała transmisję wyłączyć XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Czy Nawrocki wlasnie sie przyznal ze bral udzial w ustawkach 70 na 70? xD
#polityka #bekazpisu
Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazpisu
Nawrocki jest tak tragiczny, że Mentzen (ktorego generalnie nie trawie) przy nim wypada na spoko ogarniętego, i calkiem zabawnego typa xD
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
I tak to wygląda w tym kartonie zwanym dla niepoznaki Polską.
”To to samo, nie mam na kogo głosować”.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Proszę, niech ktoś mnie obudzi i powie, że to tylko zły sen XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Może nie wykształcona z wielkiego miasta ale zuch kobita. Mądrego to aż dobrze posłuchać XD
#polityka #wapniak #bekazpisu #bekazpo
"NAWROCKI TO ZŁODZIEJ A JA UFAM TYLKO TUSKOWI!"
Zaloguj się aby komentować
To by tłumaczyło, skąd u Batyra takie ruskie wstawki w wypowiedziach…
https://x.com/LeskiPiotr/status/1925280332963549211
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Cytat na dziś:
Polska nie d⁎⁎⁎ka, żeby nią alfons rządził.
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
troll został przefarbowany, ale zapomniano o starych postach i pechowo ludzie odkopali xD
#polityka #bekazpisu #bekazkacapow

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
I to jest konkret przez duże K.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Kiedy kłamiesz z automatu i bez refleksji...
(Odnośnie nocnej awantury #pis w #sejm )
(Ciecióra):
— Hołownia de facto zalegalizował możliwość wejścia osoby z zewnątrz, z miasta do Sejmu i pobicia posła opozycji — mówił polityk. Zapytany o słowa Mateckiego, który powiedział "Faktowi", że Kopczyński pojawił się w Sejmie na zaproszenie byłego posła PiS Zbigniewa Girzyńskiego, stwierdził, że "to nie jest ważne, czy było zaproszenie".
https://www.fakt.pl/polityka/podczas-awantury-byl-obok-dariusza-mateckiego-przyjalem-ciosy/d4wc5w6
#polityka #bekazpisu
Zaloguj się aby komentować