Kolejny rekordzista.
https://www.radiosud.pl/fakty/raclawice-rowerzysta-z-piecioma-promilami-30192
#alkoholizm #rower #polska

Kolejny rekordzista.
https://www.radiosud.pl/fakty/raclawice-rowerzysta-z-piecioma-promilami-30192
#alkoholizm #rower #polska

Zaloguj się aby komentować
Pochwalę się wam z rana moim osiągnięciem.
5 miesięczny ciąg alkoholowy za mną ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
#alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To jest niepojęte. Codziennie wchodzę sobie na https://www.lublin112.pl/ sprawdzam co tam słychać w okolicy. I serio nie ma dnia żeby nie było artykułu o pijanych kierowcach.
Nie chodzi już nawet o "zatrzymaniu w wyniku kontroli" tylko o kolizję, wypadki itp. masakra jakaś.
#alkoholizm #ruchdrogowy
Ps: nie czytajcie komentarzy na tej stronie bo to największe siedlisko ruskich trolii i innych zjebów
Zaloguj się aby komentować
Dostałem polecenie, aby przeredagować wpis, dot. przerwy od spożywania narkotyków. Też może trochę takie podsumlwanie chcę zrobić.To też wersja robocza bo nie mam pomysłu, aby to przeredagować tylko w notatniku sobie notowałem gdy coś mi wpadło do głowy, a część i tak usunąłem.
Chciałbym napisać, że dzięki przerwie od alkoholu przerwie mam:
- Większe chęci do wykonywania obowiązków, samorozwoju
- Znacznie lepsze zdrowie
- Nie budzę się z kacem
- Mam emocje, które wcześniej alkoholu ukrył
- Dużo więcej siły
- Więcej wolnych środków, bo nie wydaję na narkotyki
- Poznałem wartościowych ludzi
- Wyglądam znacznie lepiej, brak opuchlizny na twarzy, skóra stała się gładka, włosy przestały wypadać, oraz są gęste i lśniące
No po prostu jestem szczęśliwym człowiekiem, moje życie stało się bardzo wartościowe, przeszedłem wewnętrzną przemianę na lepsze.
Ale nie potrafię. Nawet nie czuję się lepszy od siebie sprzed tygodnia. Już przyzwyczajony jestem, że całe życie wszystko źle robię. Czasem myślę czy już po prostu nie zapić się na śmierć.
Wiem, że gdybym miał pozytywne nastawienie to by wszystko mi się udawało jak chcę. Ale tego też nie potrafię, już po prostu w szkole za najmłodszych lat nawet jak myślałem pozytywnie to wszystko źle wychodziło i z czasem przestałem tak myśleć.
Nie wiem czy do nie spożywania jeszcze muszę:
- czytać książki rozwojowe
- medytować
- uprawiać ćwiczenia stoickie
- ćwiczyć do porzygu, wycieńczenia
Nie wiem jak leczyć swoje choroby, zaburzenia psychiczne.
Siłownia- po mału dokładam, ale nie jestem w stanie w bojach dźwigać 2x masy ciała. Grubasem strasznym jestem. Wiem, że ćwiczę złym planem i każdy tutaj ułoży lepszy, ale nikt nie ma czasu, źle jem bo węgle to śmierć i za mało białka, ale jem co jest.
Stoicyzm - zerkam na poranne cytaty, jednak no nie czuję tego ani trochę, próbowałem coś przesłuchać i też nic.
Angielski - robię codziennie, ale czy są jakieś efekty, nie mam jak zmierzyć.
Cele brak - nie jestem w stanie określić sobie celu na podstawie moich możliwości, tym bardziej nie porównując się do innych.
Martwi mnie pustka w głowie, bo nie wiem co napisać na cztery rymy, spróbować coś machnąć w FL studio.
#alkoholizm #rozwojosobisty

@Dudleus Brawo, właśnie się dowiedziałeś, że życie jest jakie jest. A jest w większości nudnawe i bez szału. Już to wiesz, więc pierwszy krok za Tobą. Drugim będzie zaakceptowanie tego faktu. ;) Ten wpis brzmi jakbyś spodziewał się, że po odstawieniu alko będzie dookola różowo, pluszowo, a jednorożce będą srały tęczami - a tu, kurde, jak zwykle, tylko człowiek widzi to wszystko na trzeźwo.
Stoicyzm/zen/medytacja - tego się nie robi na siłę. Ale może, jeśli masz czas, spróbuj sobie posłuchać teisho Alexandra Poraja-Zakieja ze szkoły Zen "Pusta Chmura". To są takie odarte z duchowości wykłady filozofii Zen, mogą Ci podpasować na teraz.
Albo - może wizyta u terapeuty? Wygadanie się, bezpieczne miejsce, zrozumienie, podpowiedź mechanizmów, którymi możesz się wspomagać?
Tak czy inaczej trzymam kciuki.
Zaloguj się aby komentować
Alkohol nie może ci zniszczyć życia jeżeli go nie miałeś od urodzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
#radek #alkoholizm #memy #heheszki
#polityka

Zaloguj się aby komentować
"...JA SIE WSTYDZĘ
NO I TROCHĘ DAMY BRZYDZĘ
WIESZ BO JA SIĘ CHCĘ ZAKOCHAĆ
A NIE KU*WIE CNOTĘ ODDAĆ"
#spiewajzhejto #braciafigofagot #przegryw #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Teraz jeszcze robią wino w słoikach i można pomylić z przetworami. #alkoholizm #alkohol

Zaloguj się aby komentować
sentymentalna selekcja kawałków o piciu, ale nie wody
Zdzisław Maklakiewicz - Małe Piwko z Korzeniami
https://www.youtube.com/watch?v=2boByBLQJNo
Gdy ci rączki już drżą, mój kochany, to nie bój się
Kiedy toniesz w powietrzu jak rybka, pamiętaj, że
Małe piwko, małe piwko z korzeniami zastąpi łzy
#muzyka #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Minęło kolejnych 9 miesięcy, wspaniałej zmiany życia w trzeźwości, która odmieniła moje życie. Dostatkowo ostatnie piwo 0% wypiłem 28.09 i zobaczę ile wytrzymam bez, bo niestety takie piwa zawierają alkohol i włączają te same mechanizmy uzależnienia.
Dzięki tej przerwie mam:
- Większe chęci do wykonywania obowiązków, samorozwoju
- Znacznie lepsze zdrowie
- Nie budzę się z kacem
- Mam emocje, które wcześniej alkoholu ukrył
- Dużo więcej siły
- Więcej wolnych środków, bo nie wydaję na narkotyki
- Poznałem wartościowych ludzi
- Wyglądam znacznie lepiej, brak opuchlizny na twarzy, skóra stała się gładka, włosy przestały wypadać, oraz są gęste i lśniące
No po prostu jestem szczęśliwym człowiekiem, moje życie stało się bardzo wartościowe, przeszedłem wewnętrzną przemianę na lepsze.
#alkoholizm #chwalesie
Nikt nie uwierzy, ale szczerze to nie czuję żadnej różnicy. Nie wiem co robić by mieć odpowiednie efekty jak inni ludzie. Niestety, nie czuję się ani trochę lepszym człowiekiem od siebie wcześniej, ani innych narkomanów, bo do normalnym ludziom, czy tutejszym użytkownikom nigdy nie dorównam.

Pamiętam jak ja rzucałem (a byłem alkoholikiem), to po 3mc świat był o wiele bardziej wyraźny, jakby ostry, kolory mocniejsze, i jakoś tak pewniej na świecie. Po 6mc zacząłem już myśleć "jak ktokolwiek może pić w ogóle alkohol?". Teraz po prawie 15 latach nie żałuję ani trochę. Polecam każdemu rzucenie tego gunwa.
Zaloguj się aby komentować
JAKA TA MIŁOŚĆ, MIŁOŚĆ, MIŁOŚĆ JEST SZALONA,
JAK TO BRZMI CUDOWNIE - JA I ONA
#alkoholizm #spiewajzhejto #braciafigofagot
Zaloguj się aby komentować
Dziś rano, gdy koło sklepu przechodziłem, podbił do mnie żul.
Chciał by dać mu pieniądze, a on za to kupi mi jedzenie o tej samej wartości.
Miał jakieś bony dla alkoholików na żarcie, ale widać nie dało się za nie kupić wódy.
Nie zgodziłem się, pierwszym powodem było to, że nie noszę że sobą gotówki, drugim, że raczej bym nie poszedł na taki układ ze względów moralnych.
A wy jakbyście postąpili?
#pytanie #alkoholizm
Zdjęcie z #pracbaza dla uwagi

@Airbag dobilbym targu z zulem po kursie korzystnym dla mnie i nie mialbym z tego powodu zadnych wyrzutow. Wyrzuty to powinno miec panstwo, ze zamiast wedki daje z mojej kasy zulowi rybe. Cale zycie pracuje uczciwie i place podatki to prosze bardzo - w taki sposob odebralbym sobie bonusa od panstwa.
Zaloguj się aby komentować
Patrzę ofertę białka w KFD i tam takie coś. Czy to znaczy, że WPC zawiera alkohol? #alkoholizm #alkohol

Zaloguj się aby komentować
Czy dajecie menelom pod sklepem flotę? Czasy ciężkie, meneli coraz więcej. Ja daję, ale tylko jak szczerze powiedzą, że chcą na alkohol. Jak chcą na jedzenie, to proponuję, że sam im kupię cokolwiek, wtedy albo to prawda i to robię, albo roszczeniowy menel jeden z drugim robi się agresywny, bo od początku nie chciał jedzenia, tylko kłamał, żeby mieć na alko.
#menel #menele #bezdomni #alkoholizm #patologia #miasto
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #alkoholizm
Swoją drogą co tam pływa w tych szklankach? Tasiemiec?

Zaloguj się aby komentować
Ktoś się mnie kiedyś pytał (chyba @Dudleus) czy coś się zmieniło odkąd nie pije. Pisałem wtedy, że absolutnie nic.
Ale jednak zauważam zmianę, jakoś mi się tak bardziej chce (hehe nie chodzi o bzikanie zboczuchy). Bardziej mi się chce rano wstać niż spać do południa, bardziej mi się chce coś dla siebie robić- dla swojego ciała np., bardziej mi się chce robić w ogóle coś, nawet jeśli chodzi o głupie sprzątanie na chacie. Wiecie, zawsze było w głowie ogrom planów ale nie chciało mi się za nic zabierać, teraz chciałbym wszystko zrobić naraz :p
Nie każdy się nadaje do picia, ja niestety nadaje się za bardzo więc w moim przypadku lepiej nie pić w ogóle.
Na początku było mi z tego powodu tęskno, jak można majsterkować bez browarów, oglądać fajny film bez wina itp. jednak okazało się, że można, można pić bezalkoholowe zamienniki :p
A jak sobie teraz pomyśle, że miałbym się obudzić z kacem to aż mi się rzygać chce bleee.
#alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Po akcji z alkotubkami rozpijającymi młodzież, nie miały zniknąć te promocje? #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mój kolega wziął na uczelni zniżki dla studentów, a tam promowanie alkoholu. #alkoholizm #studbaza

Zaloguj się aby komentować