Ogląda ktoś?
#dart

Społeczność
Ogląda ktoś?
#dart
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj kolację stawia Hutas
#wroclaw #jedzenie

@A_I Huta Wrocław na grabiszyńskiej.
Tam różne rzeczy w jednym miejscu np Oyche Doner, Meatologia, jakieś gruzińskie jedzenie, indyjskie, chyba jakieś sushi i tex-mex no i neapolitana ze zdjęcia pewnie jest coś jeszcze co pominąłem.
W tle leciało fajne berlińskie techno, jest miejsce do wypoczynku zdala od muzy, jest miejsce dla dzieciaków generalnie ja jestem mega pozytywnie zaskoczony tą miejscówką
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
No i naprawione, nie wiem po co tyle szumu było, 30 minut i po sprawie.
#diy #rower





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mała ankieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zazwyczaj mam osoby, które mogę pytać o to, co lepiej wygląda.
Co ładniejsze czy jak to działa.
Ale czuję, że mają mnie dość ( ͡° ʖ̯ ͡°) więc zapytam kogoś tutaj.
Która opcja z paskiem życia, wygląda o wiele ładniej?
Która według was lepiej wpisuje się, w samą historię?
Wyjaśnienie, które także będą w grze.
W przypadku:
Pióra symbolizują 1pkt życia, po stracie pióro zanika, zostaje sam sznurek, który to trzyma.
Po zdobyciu punktu, pióro się pojawia na swoim miejscu, jest ich kilka typów kolorystycznych.
Każdy kwiat symbolizuje 1pkt życia, kwiat znika usychając jak wyżej, pojawia się po zdobyciu punktu.
Dodatkowo.
Wersja duża łapacza snu, będzie miała możliwość sygnalizowania o ukrytych miejscach, za pomocą różowych kamieni w mniejszych pierścieniach.
Gałąź natomiast będzie miała to samo ale na latarni, będzie zaczynać świecić.
Mniejsza wersja łapacza będzie to miała na środku.
#programowanie #grafika #rhr #gry #pytanie
Edytuję, bo wgrały się za małe obrazki.



@Catharsis
@Legendary_Weaponsmith
@Aramil
@chess_peppe
Wybaczcie, że wołam każdego, ale chcę wam pokazać jak to wygląda w grze.
W Łapaczach jest maksymalna ilość HP, więc są wszystkie pióra, na gałęzi jest 1hp więc jest 1 kwiatek
Kwiatki więdną przy utracie, a pióra po prostu spadają i zostaje sama nitka je trzymająca



Zaloguj się aby komentować
Czy w Koalicji Obywatelskiej jest chociaż jedna osoba, która nie kłamie?
#lekarz100k #bekazlewactwa #bekazpo #polityka
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj cheat day. Czasami trzeba a nie robię ich normalnie bo i tak się zdarzają: urodziny, święta, imieniny, wesela. Więc nie ma "oszustw" bez okazji, a jak już jest to wykorzystuje #dobrenawyki i jem dobrze, ale nieprzesadnie.
Nie liczyłem dzisiaj bo oprócz śniadania (twaróg, awokado, sweet chili, szczypiorek) czyli jakieś 850 kcal to jakieś 2-3 małe kiełbaski, trochę pieczonych ziemniaków, dużo szaszłyków ale warzywne z indykiem, sporo sałatki ze szpinaku (ciecierzyca, feta, suszone pomidory), trochę papryki, oliwek, kawałek haloumi, no i desery czyli lód (170 kcal) x2, trzy małe kawałki torta czekoladowego (pewnie pomiędzy 200-300g raczej w środek) i dwa małe eklerki (pewnie z 60-80g jeden).
Łącznie może 3500-4000 kcal.
Traktuje to jako paliwo na jutrzejsze długie wybieganie.
#galaretkanomore
Zjedzone: j.w.
Spalone: 2 450 kcal
Kroki: 7 000
#chlopskadyscyplina
#dobrenawyki
No i okazja to urodziny młodego.
#adelbertthemighty

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
119 005 302 - 200 = 119 005 102
Serek wiejski i kanapeczki.
Z Twarogiem!
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Transportery to za⁎⁎⁎⁎ste samochody. Gdyby tylko diesle nie miały AdBlue, DPFów i były w V6 to były by to nad pojazdy. A tutaj ktoś nie tylko poszedł w pneumatykę ale i nie bał się szarpnąć na felgi. #vw #motoryzacja #uk

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Co prawda czasu jeszcze bardzo dużo, ale spójrzcie na prognozę imgw na za tydzień xD
Maksymalne i minimalne dobowe temperatury powietrza.
#cotusieodpierdala #pogoda


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#raportzchwilibiezacej
Wyjąłem malutkiego #kleszcze i teraz wszystko mnie swędzi i zaraz oszaleje!
Nienawidzę!

Zaloguj się aby komentować
Od poprzedniego wpisu minęło trochę czasu, no ale pogoda nie rozpieszczała, bo padało....
A wczoraj i dziś mówili odpocznij, jest gorąco!
A ja mówię że odpoczynek jest dla słabych! prędzej zemdleje niż odpuszczę robotę!
no i tym sposobem mamy pierwsze 9m2 tarasu z ponad 30 zrobione.
Cóż, jedni szukają wymówek, drudzy sposobu xD
Usiasc na tarasie budowanym od zera własnymi rękoma i wypić piwko - bezcenne :)
#Buildbyduck #budujzhejto #budownictwo #robolvibe

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować