Zaloguj się aby komentować
#bojowkapiekarska
Kilka lat temu zasuszyłem całkiem przyzwoity zakwas. Postanowiłem sprawdzić czy faktycznie da się go wybudzić po takim czasie zasuszenia. Najpierw odrobina ciepłej wody i dam mu kilka godzin.




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Ostatnio burgery trochę nie wyszły. Tym razem się poprawiłem i dzieciom bardziej smakowały. Fajne są te maślane bułki co w lidlu można kupić luzem na dziale z pieczywem.
Chyba mi się trochę grill zdezintegrował, ale jeszcze dało radę skorzystać z połowy
#jedzenie





Zaloguj się aby komentować
Takie to dziś placki
#pizza #gotujzhejto


Zaloguj się aby komentować
Po 4 dniach domowego świątecznego jedzenia, czas na #pizza #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Spóźnione śniadanie (° ͜ʖ °) Naleśniki z truskawkami i jogurtem greckim w towarzystwie czarnej herby z cytryną bez cukru #jedzenie #jedzzhejto #ciekawostki


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiejsza kolacja. Z pozdrowieniami dla @SignumTemporis
#jedzenie


Zaloguj się aby komentować
Brioszke jeszcze upiekłem. Ćwiartka już spałaszowana ☺️
#pieczzhejto #bojowkapiekarska

Zaloguj się aby komentować
Świąteczny bydlak. Miał być na śniadanie, no ale xD
#chleb #bojowkapiekarska #pieczzhejto #chlebekzlp

Zaloguj się aby komentować
O rany rany zrobilem se zapiekanyyyyy
#gownowpis #tagowanietomojapasja #gotowanie


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Hibiskus, kurkuma i koncentrat barszczu.
#pisanki #wielkanoc

Zaloguj się aby komentować
Tak wyszły jajka, zasługa różowej i jej zmysłu artystycznego 🙂 #gotojzhejto #jajka


Zaloguj się aby komentować
Miała wyjść klapa a finalnie wyszło całkiem fajnie Tym razem zostawiłam zaczyn na całą noc poza lodówką i dałam trochę więcej drożdży, wyrósł bardzo ładnie Blok poszedł do lodówki na jakieś 6 godzin, niestety hydro zrobiłam trochę za niskie i powierzchnia ciasta trochę podeschła, dlatego kulki posmarowałam oliwą Wczorajsza kulka urosła dość ładnie, nie sprawiała problemów przy rozkręcaniu, tylko mogłam poczekać aż piec się lepiej nagrzeje przed wypiekiem 💁🏻 Dziś będzie testowana druga kulka z tego ciasta +24h fermentacji więcej
Ogółem to kolejne ciasto testowe z 5 stagioni, tym razem z innymi parametrami niż ostatnio aby dopracować cały proces. Jeszcze sporo testów przede mną
#pizza

@bojowonastawionaowca @Shivaa sziwagotuje.pl
Zaloguj się aby komentować