Przygarnę sampelka Zoologist Panda, w szczytnym celu.
Może być mały maluśki, nawet 0.5ml.
Oczywiście odpłatnie xd
#perfumy

Przygarnę sampelka Zoologist Panda, w szczytnym celu.
Może być mały maluśki, nawet 0.5ml.
Oczywiście odpłatnie xd
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ogłaszam powstanie #hejtowypatrolantynawlociowy
Więcej informacji:
https://www.greenpeace.org/poland/nawloc/
Zapraszam do usuwania inwazyjnego chwasta w ramach wspólnej akcji
#ogrodnictwo #glupiehejtozabawy #pszczoly

Zaloguj się aby komentować
Gość który od 3 lat musi tłumaczyć że "NIE, NIE JESTEM BARCOL, ON ZMIENIŁ NUMER A TEN JEST TERAZ MÓJ" bo znajomi nie potrafią przyswoić informacji że faktycznie zmieniłem, właśnie dostał blika na 3 stówy składki za kawalerski, ehhh xD
#zalesie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
przegiolem, co
#hejtokoksy #silownia #domowasilownia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Serek wiejski to nadjedzenie.
Marka to detal, chociaż lubię bardzo Krasnystaw xd
#hejtokoksy #heheszki #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Ciekawe co słychać u @CheemsFBI
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Czy 500 stopni na grillu gazowym Napoleon to dobry wynik? XD czy mam jakiś gaz rakietowy?
Ciężko było to otworzyć i się nie oparzyć xd
#grill

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Amouage Silver Cologne - ZA JE BIO ZA
NK czy dzisiejszy Silver też tak pachnie.
Kojarzy mi się ze starym Gold Manem gdyby był mniej piżmowy, a bardziej noszalny.
A u Was? #conaklaciewariacie
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Żona: ŻE ILE WYDAŁEŚ NA TE KOUROSY!?!? PAKUJ MANATKI
Ja: ok *pic rel*
Pozdrawiam @Dyniel za ten świetny artefakt ^^
#perfumy #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
Ogłaszam powołanie hejtowego patrolu antynawłociowego, rwiemy chwasta kanadyjskiego
#ogrodnictwo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
CZUJESZ ŻE COŚ CIE CIŚNIE I DUSI
(Nietypowe połączenie tematów, zainspirował mnie @saradonin_redux )
#heheszki #perfumy #gothic #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Aż się nabrałem
#heheszki #hejtokoksy #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
To nie tak że na redukcji nie wolno picki.
Wolno, tylko trzeba wliczyć.
#pizza #gotujzhejto



Zaloguj się aby komentować
10 776,76 + 10,19 = 10 786,95
2 tygodnie przerwy i już tak jakoś ciężko szło xd
Kouros na kołnierzu mnie wzmacniał.
I w sumie to prawie jak na czczo bieg, to może nie ma co krytykować formy na razie....
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie
Zaloguj się aby komentować
Pomiary z metra sugeruję 6% bodyfat
Pomiary z wagi sugerują 16% bodyfat
Oględziny zdjęć mówią, że to całkiem prawdopodobny zakres xd
Tak czy siak, widzę światełko w tunelu redukcji.
Inb4, tak Bartek, psy mnie gonią z radością jak bięgnę xD
#heheszki #zalesie #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować