Ktoś sprząta, pracuje, odpoczywa przy kawce? Polecam przyjemny, śniadaniowy House w tle :)
https://www.youtube.com/watch?v=n12xEQIFBag
#muzyka #muzykaelektroniczna #youtube

Ktoś sprząta, pracuje, odpoczywa przy kawce? Polecam przyjemny, śniadaniowy House w tle :)
https://www.youtube.com/watch?v=n12xEQIFBag
#muzyka #muzykaelektroniczna #youtube
Zaloguj się aby komentować
Kontynuacja: https://www.hejto.pl/wpis/eh-chwile-mnie-tu-nie-bylo-nie-wrzucalem-dobrego-jedzonka-memow-ani-swoich-sport
Nie wierzę... udało się... Na kilkadziesiąt minut przed przyjazdem rodziców! Szybkie odkurzanie, ostatnie poprawki frontów, wycieranie podłóg. Chowam ostatnie narzędzia do torby i słyszę domofon "Piii Piii", czyli ktoś wszedł z kodu do klatki.
Ale wróćmy kilka dni wcześniej. Widzę, że nie dam rady sam ogarnąć - pomysł mnie przerósł. Myślałem, że demontaż i malowanie będzie najtrudniejsze... A to była pestka przy montażu nowego syfonu, wycinaniu i poprawianiu blatu, dopasowywaniu sprzętu.
Bardzo nie lubię tego robić (bo "zawsze sobie radzę sam"), ale pomyślałem, że to jedyna szansa i zadzwoniłem po pomoc do rodziny. Wszyscy jednym głosem odpowiedzieli - "Pomożemy!". Na drugi dzień miałem zjazd rodzinny, jak ten grudniowy, świąteczny, kiedy wszyscy widzimy się raz w roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W ruch poszły narzędzia - wyrzynarka, "czajniczek", szlifierka, dremel, wiertarka i wkrętarka. W te trzy ostatnie dni projekt ruszył do przodu jak wystrzelony z procy. Ta "nieszczęsna" szafka okapowa dotarła też wcześniej, niż wszyscy zakładali - udało się ją zamontować jeszcze tego samego dnia wieczorem.
Kilka niedociągnięć jest. Kilka poprawek też jeszcze do zrobienia. Ale efekt finalny nawet mnie zaskoczył, a co dopiero mamę! Oboje byli zachwyceni, szczęśliwi, wzruszeni. I ja też! W końcu mają nową kuchnię!
A jeszcze trzy tygodnie temu nikt nie wierzył w realizację tego pomysłu... Tylko ja!
Dawno już nie czułem się tak usatysfakcjonowany. Dawno już nie miałem tyle siły i zaparcia.
Wiara góry przenosi
#remont #remontujzhejto


Zaloguj się aby komentować
Eh... Chwilę mnie tu nie było, nie wrzucałem dobrego jedzonka, memów, ani swoich sportowych wyników... Bo ich nie było. Wymyśliłem sobie "remont niespodziankę" dla mamy - założenie było proste - ma być tanio, szybko, ale ładnie. Mama ze swoim mężem mówią o remoncie kuchni od kilku już dobrych lat, niestety ciągle brakuje im pieniędzy (dużo leków i innych wydatków). Pojechali trzy tygodnie temu do sanatorium i uznałem, że to będzie perfekcyjny moment!
Przez pierwszy tydzień robiłem zakupy po marketach budowlanych, kompletowałem wszystko z listy, zamawiałem przez internet brakujące lub tańsze przedmioty. W drugim tygodniu zacząłem wynosić rzeczy z szafek do pokoju, rozkładać i ściągać meble, przesuwać wszystko na środek na ręcznikach (taki stary patent), żeby mieć dostęp do ścian. Zacząłem gruntować ściany, malować pierwszą warstwę białej farby, potem drugą. Już to zrobiło świetny efekt odświeżenia! Potem doszedł lekko waniliowy (lub kawowy) kolor. Terminy się zgadzały, robota też!
A potem przyszło do mebli... Wcześniejszy blat był 60, a nie 80cm głęboki. Umywalka miała 50, a nie 60cm szerokości. Wszystko mierzyłem na szybko, jak byłem u mamy na obiedzie, tak, żeby się nie zczaiła, że coś planuję... Pomyślałem sobie, że będzie mega zadowolona z nowego zlewozmywaka granitowego i baterii z wyciąganą wylewką (ciągle zachwalała to rozwiązanie u rodziny męża na święta). Wycięcie blatu okazało się nie małym wyzwaniem - potem wykańczanie tego, poprawianie, nakładanie zlewu, jeszcze raz wyciąganie, poprawianie, potem klejenie i skręcanie. Doszła zmywarka, a kuchnia malutka... To znowu szuflada zahacza o parapet, OMG, co to k⁎⁎wa zrobić... Wyciąłem najładniej jak umiałem kawałek frontu, skleiłem do szafki, no jakoś to nie wygląda ale działa...
Mama wraca w piątek. Połowa kuchni nadal leży na ziemi. Blaty nie skręcone, szafki nie wiszą (bo jedna dopiero będzie w piątek właśnie... za późno zamówiłem dodatkową szafkę okapową, a sklep sobie policzył 12 dni wysyłki). Rzeczy brudne, porozwalane po mieszkaniu, kartony w sypialni i zmywarka bez podłączenia - zabrakło przejściówki...
Boję się, że zamiast niespodzianki będzie zawał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #remont


Zaloguj się aby komentować
Znowu zabłądziłem w internecie... Lubię to! xD
Rave set zapodany przez czarnoksiężnika
https://www.youtube.com/watch?v=bQRyr545YRc
#muzyka #muzykaelektroniczna #youtube
@Peter_Mountain tego brakuje:
Zaloguj się aby komentować
Na drugie śniadanko dzisiaj ossssssstra pizzka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kuleczki pięknie wyrosły, nie mogłem czekać do kolacji xD
Pierwsza z mozzarellą, pieczarkami i nduja. Druga z salami pepperoni, jalapeno marynowanym i nduja. Cholernie pikantna ta kiełbasa, ale za to super pachnie chilli ;)
#gotowanie #jedzenie #pizza



Zaloguj się aby komentować
Pączkoburger!
W tłusty czwartek już się obżarłem, wczoraj nie miałem czasu, więc wypadło na dziś!
Pączek z nadzieniem pistacjowym, cebula karmelizowana w sosie żurawinowo-klonowym, wołowinka, ser gorgonzola i sałata lodowa dla chrupkości.
Wszystko przemyślane, całość wyszła za⁎⁎⁎⁎ście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. Po desce leje się sosik żurawinowy, nie krew xD
#gotowanie #jedzenie #tlustyczwartek #burger


Zaloguj się aby komentować
24 603 486 - 30 - 20 - 30 = 24 603 406
#pompujwpoprzekziemi
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
119 562 951 - 750 = 119 562 201
Serek grani, mniam, mniam! xD
(za weekend)
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Osiągnięcie
dołączone do kolekcji faktów. Hurraaa...
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
24 607 200 - 50 = 24 607 150
W weekend
#pompujwpoprzekziemi
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Kiedy zamawiasz na Temu nóż do bushcraftu xD
#bushcraft #heheszki


Zaloguj się aby komentować
119 581 148 - 250 = 119 580 898
Ostatnio klasyczna kolacja u mnie - serek wiejski ze szczypiorkiem.
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Przekombinowałem. Efekt uboczny - zdobywasz osiągnięcie
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
24 610 060 - 60 = 24 610 000
Dzisiaj FBW
#pompujwpoprzekziemi
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Tak. To było wystarczające na osiągnięcie
Ja nie dam rady?! (50 powtórzeń)
Ja nie dam rady?! Hardkor edyszyn! (60 powtórzeń)
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.


Zaloguj się aby komentować
24 611 285 - 30 = 24 611 255
Cel: 500 w tym miesiącu. Może pyknie ;)
#pompujwpoprzekziemi
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Przekalkulowane. Przeliczone. Zdobywasz osiągnięcie
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
119 594 708 - 1 000 = 119 593 708
Komu świeżo upieczonego Czekoladowego Keto Serniczka bez cukru? :D
#pletwalztwarogu #jedzenie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

To się niestety musiało wydarzyć. Zdobywasz osiągnięcie
Morświn nabiału (1 kg)
Manat nabiału (1 kg)
Hejtostatser (pierwsza aktywność)
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.



Zaloguj się aby komentować
Z takich kolejnych, małych, rekordów życiowych to wczoraj na siłce podniosłem w martwym rekordowe 130kg i to dwa razy. Może byłby i trzeci, ale już się zrobiło czarno przed oczami xD Nie zabrakło siły, tylko powietrza xD Dla porównania - jeszcze trzy miesiące temu nie umiałem podnieść 70kg
#hejtokoksy #silownia
Zaloguj się aby komentować
Śniadanko. Jajka po turecku :D
#jedzenie #sniadanie

Zaloguj się aby komentować
Raczej nie oglądam MMA na co dzień, ale w ten weekend algorytm YT fajnie mi podsunął
Polecam serdecznie do wieczornego napoju napierniczających się w klatce rycerzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#niewiemjaktootagowac
Zaloguj się aby komentować
Za⁎⁎⁎⁎ście tanie paliwo na weekend (bez kuponów itd.) macie na BP, obok salonu Renault, ul. Bocheńskiego 119
#katowice #cenypaliw

Zaloguj się aby komentować
"Panie Kierowniku, mrozy mają być w nocy. Ile tej soli sypać?"
O ja pi⁎⁎⁎⁎le xD Spód zeżarty w jeden sezon...
#polskiedrogi #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
ŁOOOOOBIOOOOOD!
Shawarma z kurczaka w sosie chilli, frytki z przyprawą czosnek-cebula, domowej roboty colesław ;)
#jedzenie #obiad

Zaloguj się aby komentować