Stronię od kilku miesięcy od chipsów, bo jestem na diecie. Ale zobaczyłem w Aldi dziwnie limitowaną serie Lays i kupiłem. Wow! Dawno nie jadłem tak dobrych chipsów! Jak ziemniaki obsypane pysznym, dojrzałym parmezanem! Troszkę "śmierdzą", ale ja uwielbiam takie sery ;) Jeszcze mam drugą paczkę o smaku "francuskiej zupy cebulowej".
#jedzenie #chipsy #lays
