Jedno po kolacji, do spanka ;) Sudden Death Brewing "At-At-Attack!" DDH Hazy Double IPA 8.0%
#piwokraftowe


Jedno po kolacji, do spanka ;) Sudden Death Brewing "At-At-Attack!" DDH Hazy Double IPA 8.0%
#piwokraftowe

Zaloguj się aby komentować
Śniadanie do oceny: Włoskie panini Saltimbocca, jajko, bekon, cheddar, sałata lodowa, majonez i przecier z włoskich pomidorków San Marzano
*Neapolitańska kanapka saltimbocca (dosłownie: skok do buzi, hop do buzi) to wydłużona kromka, po podgrzaniu miękka w środku i chrupiąca na zewnątrz. Jest zrobiona z ciasta na pizzę i może być nadziewana ulubionymi składnikami.
#jedzenie


Zaloguj się aby komentować
Z tego co widzę po newsach w necie, to stało się to już na początku grudnia, ale...
Wrócił w streaming mój ulubiony serial Sci-Fi czyli "Fringe" (ʘ‿ʘ)
Jeszcze przed świętami był dostępny tylko na HBO i tylko do "wypożyczenia" - teraz dostępny w pakiecie Amazon Prime!
Wszystkie 5 sezonów, ok. 100 odcinków
#seriale #scifi #amazonprime

Zaloguj się aby komentować
Nosz k⁎⁎wa mać... Co oni znowu wymyślili... Przecież to wygląda jak gówno (nawet po maksymalnie możliwym dostosowaniu).
Nic nie widzę w tych "szklanych" ikonach, mienią mi się w gałach te "kropelki" przy klawiaturze telefonu i przy połączeniach.
Aż TRZY opcje, które możesz sobie sam zmienić - żadna mnie nie satysfakcjonuje.
Co za syf...
PS. Jeszcze przesunęli guzik migawki (robienia zdjęcia) o jakiś 1,5cm i to kurwwww czuć, bo pamięć mięśniowa klika w innym miejscu. Żałosne.
#apple #ios

Zaloguj się aby komentować
Wodzionka w terenie. Jest pysznie.
#spierdotrip #jedzenie




@Peter_Mountain @Z_buta_za_horyzont
Wodziōnka, wodziōnka, wodziōnka, wodziōnka!
Wodziōnka, wodziōnka!
Mmm. Wodziōnka — suchy chlyb i wody szklōnka!
Mmm. Wodziōnka — to nojlepszo z wszystkich ślōnskich zup!
Mmm. Wodziōnka — jak jōm zrobi moja żōnka!
Mmm. Wodziōnka — to jes’ ôsmy świata cud!
Leć do kuchnie i z bifyja gorczek weź.
Puś kokotek, nalyj wody i na piec.
Potym wejrzij, czy porzōndny ôgiyń mosz.
No, to piyrszo czynść warzynio znosz.
Tera’ nojważniyjszy bydzie suchy chlyb.
Zrōb go w kōncki i do jakijś michy wciep.
Ôbejrz, czy w bōncloku jakeś tuste mosz.
No, to drugo czynść warzynio znosz.
Mmm. Wodziōnka — suchy chlyb i wody szklōnka!
Mmm. Wodziōnka — to nojlepszo z wszystkich ślōnskich zup!
Mmm. Wodziōnka — jak jōm zrobi moja żōnka!
Mmm. Wodziōnka — to jes’ ôsmy świata cud!
Teraz’ przidzie czosnek, ôn tam musi być.
Dodej magii, pieprzu i posolić tyż.
Dźwignij dekel, czy już woda dobro mosz.
No, to trzecio czynść warzynio znosz.
Jak zawrało wszystko to zalywo sie.
Dowej pozōr na paluchy — niy sporz je.
Ryknij z ôkna bajtlōm że już ôbiod mosz.
Nō, jak fajnie wōnio, sukces mosz!
Mmm. Wodziōnka — suchy chlyb i wody szklōnka!
Mmm. Wodziōnka — to nojlepszo z wszystkich ślōnskich zup!
Mmm. Wodziōnka — jak jōm zrobi moja żōnka!
Mmm. Wodziōnka — to jes’ ôsmy świata cud!
Bogocz czy biydok niy ôprze tymu sie.
Jak w siyni zacznie wōniać, za łyżka kożdy rwie.
Niy ma takej siyły, by zatrzimała Cie.
Za jedyn talyrz zupy pozabijajōm sie.
Wyboczcie ludkowie, ale kōńcza to.
Moja we szuflodce suchy chlebek mo.
Widza że już z gymby ślinka leci wōm.
Co? Myślami’ście z wodziōnkom sōm.
Tera’ jedna dobro rada dowōm wōm.
Niy wiyrzcie, że inne dobre zupy sōm.
Przepis my wōm dali, kożdy już go zno.
Nō, to teraz sie uworzcie to.
Mmm. Wodziōnka — suchy chlyb i wody szklōnka!
Mmm. Wodziōnka — to nojlepszo z wszystkich ślōnskich zup!
Mmm. Wodziōnka — jak jōm zrobi moja żōnka!
Mmm. Wodziōnka — to jes’ ôsmy świata cud!
Mmm. Wodziōnka!
Mmm. Wodziōnka!
Mmm. Wodziōnka — suchy chlyb i wody szklōnka!
Mmm. Wodziōnka — to nojlepszo z wszystkich ślōnskich zup!
Zaloguj się aby komentować
Stan polskiej gastronomii na styczeń 2026 roku.
Odpowiedź "Pana Przedsiembiorcy" na post "Ile bierzecie za drugi kotlet do burgera?".
Ja wiem jak się trudno prowadzi firmę, ale k⁎⁎wa, żeby do kotleta doliczać sobie koszty, podatki i inne to jest jakieś poyebane xDDD
Tak - z pewnością jak Wielki Pan Byznesmen dorzuci tego DRUGIEGO kotleta na TEGO SAMEGO grilla to mu wzrosną koszty prądu i gazu. O Matko... I jeszcze na koniec to zdanie, że klient zadowolony na drugim miejscu xD Oby ta buda z burgerami mu się zawaliła na łeb...
#gastronomia #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Szanowni Państwo!
Stało się. Stało się to, co zapowiadałem jakiś czas temu. Od teraz posiadam rangę KOSMONAUTA.
Proszę od dziś nie piorunować u mnie! Zakazuję! Zabraniam! Nie chcę!
Pragnę zostać na tym poziomie na zawsze.
Proszę o uszanowanie mojej decyzji.
Kosmonauta_PM
#gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Aaa jakiś taki leniwy dzień mam, więc postanowiłem poluzować pasa i zjeść sobie po południu na co mam ochotę! Wjechał więc stek T-Bone, wysmażony na blue (bo sezonowany i już rozpadający się w ustach), fryty z piekarnika i ogórki curry. Jak już nie liczę kcal to jeszcze czeskie piwko do popicia, czyli Kozel 11 (bez porównania z tym polskim!). No to prost!
#jedzenie #piwo


Zaloguj się aby komentować
To była kreatywność, nie to co dzisiejsze reklamy (co raz więcej AI)...
Polska reklama głośników/kolumn Tonsil
Credits: VHSHell
#reklama#reklama#reklama #nostalgia #vhs
Zaloguj się aby komentować
Podwójny smash burger z serem masdamer, cebulką i sosem bbq 🍔Do tego frytki z batatów z rozmarynem i czosnkiem, pieczone w piekarniku. Mniam, mniam 😋
#gotowanie #jedzenie #burger



Zaloguj się aby komentować
Myk, myk, myk i burgery uformowane
150gx7szt na "zwyklaka"
100gx10szt na smashe, w postaci kulek, które będą potem rozgniatane na patelni
Gdyby tylko nie było po 22...
#jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Nie wiem ile krówek musiało się poświęcić, ale obiecuję, że było warto! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fiorentina i rostbef bez kości, sam marmurek 🥰
Zaraz będę formował burgery na zapas, a steki jutro wjeżdżają na obiad z pieczonymi ziemniaczkami z piekarnika z rozmarynem i ogórkami curry od mamusi 😋
#jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Kto się tak ładnie wkleił do jeziora Żywieckiego, że go służby wyciągać musiały ;) Fantazja poniosła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#offroad #zywiec

Zaloguj się aby komentować
119 788 758 - 250 = 119 788 508
Kolacja :)
#pletwalztwarogu

Zaloguj się aby komentować
Pierwszy raz w życiu oglądam darta (kumpel spamuje na FB od tygodni). Nie wiedziałem, że to taki dynamiczny i ciekawy sport! Dawno się tak nie emocjonowałem oglądaniem TV xD Polak już raczej tego nie wybroni, ale naprawdę dobrze się bawię :D
#dart
Zaloguj się aby komentować
To chyba mój ulubiony browar kraftowy z Niemiec. Uwielbiam ich etykiety i marketing, a smak... zawsze wyśmienity!
Sudden Death Brewing (mało niemiecka nazwa, wiem xD) robi w większości piwa mocno nachmielone lub mega owocowe smoothie - w stylu Sour (kwaśne) lub Pastry (słodkie). Ich piwa owocowe przeważnie leją się z puchy gęściej niż Kubuś z tubki, a te chmielowe uderzają taką bombą aromatów, że czasami aż nozdrza zawibrują.
Dzisiaj na tapet weszła ich najnowsza kooperacja z brytyjskimi browarami Rivington i Cloudwater, czyli Nailed Shut, DDH Hazy Double IPA.
Nic Ci to nie mówi? Rozszyfruję skrót - Podwójnie nachmielona na zimno (DDH), mętna (Hazy - brytyjskie drożdże o konkretnej specyfikacji), podwójna (Double - co sugeruje zawartość ekstraktu/alkoholu), India Pale Ale (IPA), czyli jasne piwo w stylu ale (czyta się "ejl").
Jak smakuje? Słodkawo-kwiatowo-cytrusowe nuty, wyraźna "zielona" goryczka, trochę przebija się zapach kokosa i białych owoców. Tak, to wszystko od chmielu. Nie ma tutaj żadnych owocowych dodatków. Nie czuć wcale mocy (8,0%), pije się soczyście i z przyjemnością. Słodkawe akcenty kontrują się nawzajem z gorzkim smakiem, tworząc wspaniałe połączenie i doznania smakowe. Zdecydowanie bardziej "chlalne" niż do siorbania
#piwokraftowe #craftbeer

Zaloguj się aby komentować
Cała rodzina pożywiona twarogiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czekoladowy keto sernik
119 843 915 - 1000 = 119 842 915
#pletwalztwarogu

Zaloguj się aby komentować
Piłem w życiu różne dziwne piwa. Piwo ze śledziami, piwo z chrzanem, piwo z pączkami i krakersami, piwo z kiszonymi ogórkami - były gorsze, były lepsze, były nawet bardzo dobre! Ale to jest najdziwniejsze i najbardziej pokręcone jakiego spróbowałem xD
Piwo z gruzińskiego browaru Megobrebi, w stylu Gose, warzone z... rosołem po pierogach chinkali xDDD
I czuć to gose z puszki, czuć w pierwszym łyku. Niestety, każdy kolejny to co raz bardziej słony wywar, mocny w smaku, dziwnie mieszający się z piwem, w jakiś mało smaczny i "strawny" sposób.
Wylałem. Czy było to ciekawe doświadczenie? Na pewno nie. Czy był to dobry pomysł? Raczej średni. Ale za to trzeba piwowarowi pogratulować fantazji! A takie rzeczy w piwie kraftowym się po prostu docenia :D
#craftbeer #piwokraftowe

Zaloguj się aby komentować
Z ciekawości - czy komuś sprawdził się kiedykolwiek jakiś doradca zawodowy, program (quiz) zawodowy lub podobne, który trafił przynajmniej mniej więcej z tym, co byście chcieli robić i jesteście (lub byliście zaraz po tym) zadowoleni z pracy
Pytam, bo myślę o zmianie pracy (po 15 latach w zawodzie) i zrobiłem już kilkanaście quizów online, byłem u dwóch doradców i ten drugi (bo koniec roku) zrobił mi za free takie super uber ultra quiz za 1000zł (serio, tyle kosztuje normalnie) i tam na samym końcu wyszło co...
"Peter_Mountain, a więc lubisz gotować, lubisz poznawać nowe osoby i twoja ulubiona pora dnia to poranek? Świetnie! W takim razie proponujemy Ci zawód - piekarz!"
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Przecież to jakiś scam. Kto to wciska instytucją taki badziew?
Już ChatGPT po kilkunastu pytaniach dał lepsze propozycje...
#praca
@Peter_Mountain - jedyna metoda na zrozumienie czy chce się coś robić i/lub jest się w czymś dobrym to zacząć to robić - takim sposobem odkryłem, że mam zdolności manualne i mogę bez problemu po krótkim szkoleniu przebranżowić się na cieślę, kowala, tapicera, hydraulika, spawacza a nawet elektryka czy elektronika (ale tu zaskoczenia nie ma bo zawsze mnie elektronika od strony praktycznej interesowała) - wiadomo, że mistrzem od razu nie będę - ale mam dryg.
Nie lubię jakoś strasznie jeździć samochodem a wyszło, że urodziłem się z wózkiem widłowym w ręku
Gotuję od zawsze więc w kuchni się odnajdę.
Zamiast tracić czas na "ekspertów" zacznij próbować rzeczy i się nie poddawaj!
@koszotorobur Bardziej boję się "zderzenia z podłogą" - mam na myśli, że pójdę gdzieś do pracy i zobaczę wszystko to co 15 lat temu - ludzi bez doświadczenia, pracujących "bo trzeba jeść i mieszkać gdzie", wypalonych od pierwszego dnia pracy.
Też myślałem o manualnej pracy we własnym warsztacie, ale próbowałem dwa razy swojej działalności i nigdy nie umiałem się rozreklamować - chyba został mi po tym jakiś uraz i nie chcę chyba znowu z tym startować.
@Peter_Mountain - musisz przezwyciężyć strach i tyle - wiem, że nie jest to łatwe ale każdy sukces jest okupiony większymi lub mniejszymi porażkami - sztuką jest więc się nie zrażać i nie poddawać.
I nie, nie są to psychologiczne farmazony - a coś co jest wymagane by wznieść się ponad poziomy gówna.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować