
NASA odzyskała kontakt z sondą Voyager 2
Skoro wrzucałem o utraconym sygnale, to trzeba też powiedzieć o odzyskanym
NASA udało się odebrać sygnał od sondy kosmicznej Voyager 2, która znajduje się prawie 20 miliardów kilometrów od nas, na dalekich "przedmieściach" Układu Słonecznego. Łączność została przerwana pod koniec...















