ehh kiedyś to było, ale przynajmniej dwa kible wolne
#pulawymiasto #roadiejedziepociagiem

ehh kiedyś to było, ale przynajmniej dwa kible wolne
#pulawymiasto #roadiejedziepociagiem

Zaloguj się aby komentować
Witam, na wstępie ostrzegam, że miałem dwóje z polaka więc może się ciężko czytać. Ale jak jesteś ciekawy jak dojechałem pociągiem z Krakowa do Barcelony to zapraszam. Trochę krótkich wpisów wpadło wcześniej na tagu #roadiejedziepociagiem, natomiast tutaj chciałem to wszystko podsumować. Napisałem to w formie dziennika, będzie trochę przemyśleń i obserwacji i zdjęć z miejsc, które odwiedziłem po drodze. Na końcu podsumowanie kosztów i inne pierdy. No to lecim.
Pociąg nocny Kraków - Salzburg (EN407 CHOPIN)
Wyjazd 22:46 - przyjazd 8.30
Cena 200 euro
Tak naprawdę to jedzie z Warszawy do Monachium, ale ja wysiadłem wcześniej. Bo mialy być...
święty sebastianie módl się żebym nie zbankrutował
#jedzenie #mniam #picie #mniam #podroze #hiszpania
#roadiejedziepociagiem
bonusy w komentarzach




Zaloguj się aby komentować
Kiedy jadąc francuskim pociągiem w Hiszpanii, siądziesz na miejscu dla papieża...
@roadie #roadiejedziepociagiem

Zaloguj się aby komentować
hiszpański pociąg dojechał do Hiszpanii, teraz trzeba trochę poczillować na plaży
#golomp #roadiejedziepociagiem


Zaloguj się aby komentować
Hiszpański pociąg jechał nawet koło plaży dla naturystów. Ale cyców nie widziałem. Może za zimno na chodzenie z gołą klatą. Ale za to kawałek morza widziałem
#gownowpis #roadiejedziepociagiem

Zaloguj się aby komentować
pierwszy raz widzę w pociągu taki sprytny uchwyt na picie, zazwyczaj jest odrysowane kółko w stoliku i trzeba uważać
#sprytne #roadiejedziepociagiem

Zaloguj się aby komentować
dziwna sprawa ale na dworcu w #lyon nie ma żadnych gołębi. Obszedłem dookoła i nic. Za to jakiś menel z fioletową mordą chciał ode mnie kase. I widziałem już trzech murzynów drących mordę sami do siebie. Ogólnie syf.
Nie podoba mi się tu, trzeba spierdalać
#francja #roadiejedziepociagiem

Zaloguj się aby komentować
a na dworcu w #bern można spotkać nie tylko #golomp ale także #brubel
#smieszneptaszki #roadiejedziepociagiem #szwajcaria


Zaloguj się aby komentować
Fruhstuck i aufwiedersehen. Prysznic jest ale za to woda nie leci. Przynajmniej se pachy i giry umyłem w zlewie żeby nie jebało
#roadiejedziepociagiem


Zaloguj się aby komentować
no elo, w pociągu a gdzie?
Wagon sypialny, przedział dwuosobowy z kiblem i prysznicem! Nawet tv jest i klapeczki! Konduktor mówił że współlokatorów nie będzie. Opóźnienie 25 minut było ale no ślisko na torach więc nie ma co się dziwić.
Jeszcze na peronie jakiś napruty typek się kręcił i darł mordę, oczywiscie musiał do mnie podejść i się pyta gdzie jego pociąg. No to mu powiedziałem, a on się pyta czy jaram zioło i wyciąga prowizoryczna lufe z puchy. No to mu mówię że nie chcę i żeby to schował bo będzie przypał zaraz. Coś zaczął pi⁎⁎⁎⁎lic eee jaki przypal i w tym momencie podchodzi policjant, sokista i dwóch żołnierzy ze spluwami i go zaczęli spisywać. Miał jechać tym samym pociągiem, mam nadzieję że go nie puścili.
#pociagi #roadiejedziepociagiem





Aż mi się przypomniało jak lata temu poznałem o godzinę 4 nad ranem typka pod kasą i poratowałem go bo brakło mu na bilet (trochę za dużo wypił w barze i źle obliczył xd) i tak się stał kompanem podróży aż do Krakowa. Zajęliśmy przedział,zdjął pasek i związał drzwi oraz zasłonił zasłonki wyciągnął lufkę i że nie miał towaru to opalaliśmy tą lufę i dla mnie wystarczyło była bomba trochę xD
Zaloguj się aby komentować