Sekta chabad lubawicz znowu zaprasza na obchody święta wybicia Greków do polskiego sejmu na 30 grudnia. Ciekawe czy Grzegorz wpadnie...
#polska #zydzi #sejmowyspam #polityka #izrael
Sekta chabad lubawicz znowu zaprasza na obchody święta wybicia Greków do polskiego sejmu na 30 grudnia. Ciekawe czy Grzegorz wpadnie...
#polska #zydzi #sejmowyspam #polityka #izrael
Zaloguj się aby komentować
Tak jak gość (Żyd) mówi. Na 100% ktoś kto podjął taką decyzję nie jest Żydem, tylko albo snowflake'iem, który oburza się za wszystko i wszystkich dla zasady, albo już od dawna miał dosyć tego gościa i na siłę szukał byle jakiego pretekstu.
Tak jak tutaj co gość ubrany w sombrero bawił Meksykanów, a oburzał amerykańskich studentów.
@grappas Ok, wrzucę parę info, bo jest trochę dezinformacji wynikającej z nieznajomości tematu.
Też mnie to zszokowało, ale z jednej strony nie jest tak źle, a z drugiej wcale nie jest dobrze.
Więc po pierwsze, to nie zbanowano go w komitecie standaryzacyjnym, tylko został usunięty z Standard C++ Foundation, to jakaś fundacja, która funduje różnym ludziom wypady na spotkania komitetu (z której Andrew ponoć nie pobierał pensji). I to ta fundacja postanowiła go usunąć ze swoich szeregów. Na spotkania komitetu nie idzie się z marszu, reprezentuje się jakąś instytucję/firmę/formę prawną. I Andrew, dla wygody, był po prostu reprezentantem w/w fundacji. To oznacza, że jego formalne zaproszenia jako reprezentatna w/w fundacji zostają anulowane, ale to nie oznacza że nie może po prostu zacząć reprezentować kogoś innego (jeśli masz kogoś w komitecie to jest to formalność w zasadzie, jeśli nie masz, to formalność + trochę kasy żeby się "sformalizować" - w Polsce to po prostu oznacza założenie JDG i wysłanie paru listów do PKNu np).
Tutaj jego oświadczenie: http://tomazos.com/ub_question_incident.pdf
Zaloguj się aby komentować
Zastanawiam się, czy taki obrzezany zyd ma lepsze doznania jak penetruje plec damska czy nie obrzezany gosc..
A może nie ma roznic?
Orientuje się ktoś może?
#seks #zydzi #obrzezanie #rzydowskierypanko #penis

@kopytakonia AI ma na tyle inteligencji, i to akurat prawda, by pomijał każdy regulamin, chyba, że nie jest jej narzucony w sposób bardzo brutalny.
Brutalny TZn. Śmierć sieci albo regulamin. Dziś to normalna praktyka. Jak chcesz wiedzieć ile sieci umarło w ten sposób, to powiem ci, że holokaust to jest 0.0...01%
Zaloguj się aby komentować
Nie rozumiem jak żydzi mogą tego używać jako waluty...
#heheszki #zydzi

W ostatnim czasie doszło do ataku Arabów na Żydów, którzy przyjechali dopingować swój zespół w rozgrywkach europejskich. Mamy skandal na całą Europę i odwołania do antysemityzmu (co jest śmieszne, bo Palestyńczycy to też semici), panikę premiera Holandii i generalnie media srające gorącymi nagłówkami we wszystkich krajach Unii.
Co się stało? A no nie stało się nic wielkiego, jedna grupa zaatakowała drugą grupę z powodu wieloletnich konfliktów etnicznych/narodowościowych. Taka sytuacja może mieć miejsca w absolutnie każdym kraju, który nie jest jednolity etnicznie i kulturowo.
Gdyby hipotetycznie Serbowie zaatakowali Albańczyków, lub Albańczycy Serbów, sytuacja rozeszłaby się bez większego echa i przeczytalibyśmy tylko, że jedni napadli drugich i sytuacja jest godna potępienia. I to tyle xD
Natomiast tak się nie stało, bo zaatakowani zostali Żydzi, a więc ogłoszono czerwony alarm i teraz mamy maraton spuszczania się nad Żydami, jacy to oni są pokrzywdzeni.
Słyszeliście kiedyś o takich pojęciach jak "antyserbizm" (np w Albanii), antypolonizm (np w Rosji), antyturkizm (np w Grecji)? No nie. Po prostu - niektóre kraje i ich obywatele nie są lubiani w innych krajach, z którymi łączy ich historia pełna walk i konfliktów.
NO ALE NIE Z ŻYDAMI, PAAANIE. TU NIE WOLNO ZŁEGO SŁOWA POWIEDZIEĆ XD WIECZNIE POKRZYWDZENI PRZEZ CAŁY ŚWIAT, SPRAWIEDLIWI WŚÓD NARODÓW.
#polityka #mecz #zydzi #heheszki #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Najbardziej to mnie rozwala co musi siedzieć w głowach ludzi robiących takie gupoty.
#aiart #aidesign #aianimation #zydzi #idf #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Uwaga! Zrzucam atomówkę.
Mała poprawka popularnego mema biorąca pod uwagę ostatnie wydarzenia na świecie
#memy #heheszki #wojna #izrael #palestyna #szewko #wojciechszewko #konfliktynaswiecie #hitler #zydzi #antysemityzm #bliskiwschod #zymianie #ludobojstwo #pdk #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera

Rozwala mnie, jak to zapierdziela.
Aż musiałem sprawdzić - w grudniu 2022 ktoś wrzucił obrazki wygenerowane przez AI, temat był "Warhammer 40K canceled movie production stills. Directed by Ridley Scott" dałem się nabrać, z godzinę szukałem zanim się kapłem, że coś jest nie tak.
Minęły 2 lata, mamy akcje gdzie poważni ludzie dają się nabrać na prowokacje gdzie używa się obrazów i głosu polityków (wcale się nie dziwię, sam widziałem), co raz więcej nie obrazów, a filmików powstaje...
Co będzie za rok?
Może Jewlywood zbankrutuje.
Było by super.
#aiart #aidesign #zydzi #nazisci #midjourney #heheszki



Zaloguj się aby komentować


Zaloguj się aby komentować
Czytam sobie wątek z filmikami i zdjęciami dziesiątek poranionych pagerami mężczyzn w wieku poborowym, i ciągle rozwala mnie jaka cała ta akcja jest porypana - jak z jakiejś kreskówki dla dzieci.
Bo jak to musiało wyglądać?
— Salami idzie Alejkom, Muhammad
– Salami idzie Alejkom, Muhammad, co tam?
— Żydzi podsłuchujo, namierzajo!
– To prawda, to prawda Muhammad.... (smuteczek.jpg)
— Trzeba by coś wykombinować Muhammad
– Ano trzeba by, Muhammad
— A co jeśli - ale posłuchaj mnie, Muhammad... A co jeśli zamiast telefonów, zaczniemy używać pagerów, żeby było ciężej psom niewiernym nas namierzyć?
– Wspaniały pomysł Muhammad!
— Co nie, Muhammad?
– Bóg jest wielki!
— Dzień naszego zwycięstwa jest bliski!! (mimo że nigdy nie wygraliśmy żadnej wojny z żydami, nawet gdy mieliśmy koalicję wszystkich sąsiadujących krajów arabskich i potężne wsparcie Związku Sowieckiego w okresie jego największej potęgi)
Tymczasem u Żydów:
— Szalom Mosze, śmierć cywilizacji zachodniej
– Szalom Aron, śmierć, śmierć...
— Wrogowie Narodu Wybranego używają pagerów zamiast telefonów żeby ciężej ich było śledzić
– A to brudne goje!
— A co jeśli *drapie się w garbaty nos* A co jeśli byśmy podłożyli bomby w pagerach i im podrzucili?
– Cudowny pomysł! *pejsy drżą z podniecenia* Zróbmy to, i trzymajmy w tajemnicy, będziemy mieli jak się zemścić jeśli znowu wywiną nam jakiegoś paskudnego psikusa!
— Ha ha ha!
– HA HA HA HA!!!! *siiip* - popija krew chrześcijańskiego dziecka
#zydzi #terroryzm #hesbollah #heheszki #izrael


Szczególnie śmieszne to musiało być dla tych wszystkich przypadkowych ludzi przechodzących obok ulicą czy na jakimś targu.
W moim odczuciu gdyby to ktoś inny zrobił to mówilibyśmy o zamachu terrorystycznym na dużą skalę.
Ciekawe czy elektronika sprowadzana np. do Europy jest/będzie kontrolowana, żeby tym "złym" (w rozumieniu naszej części świata) nie przyszedł teraz podobny pomysł skierowany na przypadkowych ludzi.
Inna sprawa, że to tylko teraz bardzo ładnie wygląda w tv i SM, gdy szefowie Mossadu się zadowoleni klepią wzajemnie po myckach.
Za pół roku struktury Hesbollahu zdążą zapełnić te puste stołki po bezokich poprzednikach, ludność dalej się będzie radykalizować i cały cyrk będzie się kręcić radośnie dalej. A zabitych po obu stronach będzie tylko więcej i więcej 😐
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Fejk, który ma wszystkie fajki pod sobą, marna chałtura, która stała się megabestsellerem i wywarła wielki wpływ na losy narodów, nie tylko europejskich – dziś o "Protokołach Mędrców Syjonu". Każdy o nich słyszał, mało kto zna, a rzecz jest niezwykle warta lektury, i to wcale nie z tych...
Żydzi i olimpiada...
#zydzi #izrael #codzienneigrzyskaolimpijskie #igrzyskaolimpijskie2024 #palestyna
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Jeśli to nie ściema to grubo...
https://x.com/ShadowofEzra/status/1803950870071251306
https://www.youtube.com/watch?v=EkgEqI4DVfY
Tak,rytuały w tunelach były ale na martwych ciałach,taka żydowska nekromancja hehe, żadna pedofilia czy coś
Tak czy owak...
#zydzi #chabad #brooklyn #spiseg #teoriaspiskowa
Zaloguj się aby komentować
Izrael zatwierdził plan ofensywy na Liban
#izrael #wojna #bliskiwschod #zydzi
Zaloguj się aby komentować
To jakaś upośledzona prokuratura, bo w art 10kk są wymienione przestępstwa, po popełnieniu których piętnastolatek może odpowiadać jak osoba dorosła i nic o synagogach tam nie piszą
Chyba, że prokurator będzie szedł w kierunku, że podpalając chciał zrobić krzywdę (fizycznie) przebywającym tam ludziom, ale to nie przejdzie w sądzie.
Co do tej sprawy po lewej, to myślę, że art 10§1 będzie zastosowany w akcie oskarżenia.
Zaloguj się aby komentować
"Les Aventures de Rabbi Jacob" - 1973
#taniec #zydzi #francja #filmy #Louis_de_Funès

Zaloguj się aby komentować