Można mówić o Żydach co się chce, ale jednak ich plemienna mentalność i szowinizm etniczny to jest coś, co my jako naród powinniśmy naśladować, jeżeli nie chcemy po raz kolejny zostać starci z map - analogicznie z agresywnym militaryzmem państwa Izrael.
@AmbrozyKalarepa czyli mówisz że mamy naśladować ich czystki etniczne i wszystko to co robią usprawiedliwiając to tekstami "bo żydzi tak robią"? Nie, podziękuję, postoję obok.
@GucciSlav to ja też coś dodam. . mają doskonałych prawników, którzy kamienicę potrafią przypisać do żydowskiego przodka, który w wieku 140 lat przepisał dom innemu żydowi będąc martwym od dekad. poza tym są nietykalni na świecie. mogą zabić kogo chcą a od nich i tak nie ma ekstradycji. za to ich cenię. nie szanuję za nic
Muszę przyznać, że lobby żydowskie potrafi dość skutecznie wykorzystać amerykańską prawicę do własnych celów gdy sytuacja tego wymaga. Gdy lewicowa młodzież zaczyna wspierać Palestynę to właśnie środowiska konserwatywne stają w obronie Izraela. Na twitterze zarówno Elon Musk jak i tamtejsze znane, konserwatywne konta typu "End Wokeness" tworzą narracje która krytykuje protesty studentów. Społeczności konserwatywnych subredditów na Reddicie również bronią działań Izraelskiej armii. Obecnie prawicowe środowiska ścierają się z lewicowymi studentami w ramach akcji “United for Israel”. Chyba nie muszę wspominać, że mnie to wszystko absolutnie nie dziwi.
Turbopastor Chujecki i jego naczelny szabesgoj Kowalski Marian już dekadę temu robili twarde ocieplanie wizerunku Izraela połączone z "konserwatywnymi" wartosciami / idź pod prąd.
Spójrzcie tylko ile w tych ludziach jest żalu, skruchy i troski. Jak milcząco się kajają ze smutnymi minkami. Jestem się w stanie założyć, że nad 99% problemów Polaków nie pochylają się z taką troską.
Żyd po lewej szef totalny - #!$%@?, ręce w kieszeniach, rozpięta koszula a goje się kajają ( ͡°͜ʖ͡°)
Dziś rocznica wybuchu beznadziejnej walki Żydów w getcie warszawskim.
Od wielu lat symbolicznie w tym czasie nosimy żółte żonkile. To piękna akcja pamięci o tragicznych losach Żydów warszawskich.
My byśmy dziś chcieli zwrócić przy tej okazji na jedną kwestię.
Już przebiło się do naszej świadomości, że powstanie w getcie, to nie tylki ŻOB, ale też ŻZW czyli Żydowski Związek Wojskowy. Należeli do niej głównie członkowie Związku Syjonistów-Rewizjonistów i Bejtaru, wielu polskich żołnierzy przedwojennego Wojska Polskiego, polskich Żydów. Ich główna kwatera znajdowała się przy ul. Muranowskiej 7.
Historia faktów i mitów tego powstania, a także bojówek żydowskich biorących w nim udział. W szczególności już "osobistości", które na nim się wybiły, w późniejszym czasie nawet tworzące państwo Izrael. To jest jak kłótnia dwóch rabinów. Jeden powie tak, drugi powie nie.
Jeżeli komuś zależy na zrozumieniu wojny w pasku Gazy, to polecam świeży materiał.
Kiedyś wrzucałem już podobne kompendium wiedzy o konflikcie (z innego żrodła). Polecam zwłaszcza niektórym "szczekaczom" z #hejto którzy uważają się za ekspertów w temacie i krzyczą głośno o nielegalnych osiedlach żydowskich na terenie...paska Gazy, albo innych idiotyzmach. ¯\_(ツ)_/¯
Rozmowa z Maciejem Kozłowskim.
M. Kozłowski: Pisarz, dziennikarz, dyplomata. Z wykształcenia historyk. Autor wielu artykułów i książek. Do 1990 roku redaktor „Tygodnika Powszechnego”. Od 1990 w polskiej służbie dyplomatycznej. W latach 1990-1994 Zastępca Ambasadora, później szef placówki w Waszyngtonie. W latach 1998-1999 Wiceminister Spraw Zagranicznych, następnie w latach 1999-2003 Ambasador Polski w Izraelu. Później pełnomocnik Ministra Spraw Zagranicznych do spraw stosunków polsko-żydowskich. Od 2006 wykładowca w Collegium Civitas.
@rebe-szunis może ktoś się j⁎⁎⁎ął i napisal o nielegalnych osiedlach na terenie gazy - nie wiem, nie widziałem.
Ale co to zmienia?
Faktem jest że izrael przy użyciu zbrodniczych metod uciska Palestyńczyków i jedyne co w ten sposób osiąga to nakręcanie spirali nienawiści. A z tego co słychać dookoła to jest to spowodowane desperackim próbami utrzymania się netanjahu i jego kliki przy władzy.
Nie potrafię zrozumieć jak można popierać i tłumaczyć takie zezwierzęcenie
@pol-scot ja j⁎⁎ie co za banda zakłamanych hipokrytów. Mucha usiądzie na synagodze i też zostanie zwyzywana od antysemitów. Pejsy nie kumają, że to hasło powoli traci na mocy w naszym kraju, o ile już nie straciło.
@pol-scot nie mogę znaleźć na szybko ale był wywiad z jednym z top doradców Nenatiahu który mówił coś w stylu "Hamas is an asset" no i widzimy teraz. Najpierw ich podpuścili na tą w sumie bezsensowna akcje bo 7 października nie osiągnięto nic a teraz można budować strefę bezpieczeństwa. Tylko zwykłych ludzi szkoda.
Jak to nagłośniłem to przywrócili w/w link, ze wstydu!! ale dostałem ostrzeżenie że nie można pisać że mordercy to mordercy, czyli prawdy.
2+2=5 na hejto
#zydzi #wojna #polityka #izrael #polska
------------------
nota moderatora : nic nie zostało przywrócone, użytkownik dwa razy wrzucił ten sam post i jeden z nich został skasowany. Wrzucony na zdjęciu komunikat to ostrzeżenie od administracji
@dwaplusdwatocztery dopisz tag polityka xD Czy ty nie jestes tym gościem co omija tagowanie, płacze ze go banują, zakłada nowe konto i robi to samo? XD