18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
To chyba taki czas w życiu człowieka, gdy ma już te trzydzieści kilka lat, że powoli zaczyna wracać do miejsc i wspomnień, które były drogą do punktu, którym obecnie jest.
Rower to taki fajny środek transportu, dzięki któremu mogę odwiedzić i przypomnieć sobie wiele: a tu podjadę zobaczę dom, który wybudowałem; ty patrz, kojarzę do miejsce, nieżyjący wuja Mietek miał tu działkę kiedyś i przyjeżdżaliśmy z rodzicami jak miałem te 5-6 lat;
o, a tutaj poznałem wspaniałą dziewczynę, przegadałem z nią całą noc, cały następny miesiąc wzdychałem z uczucia, dwa lata później jej się oświadczyłem i od ośmiu jesteśmy małżeństwem.
O tutaj, pod tymi drzewami się wszystko zaczęło.
Takiej miłości życzę Wam wszystkim i trwania w niej aż do śmierci.
Bo mimo trudności, trosk i problemów nie zmienił bym nic w swoim życiu, a każdy błąd i potknięcie doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem.
A to dobre miejsce.
Jeśli ktoś chciałby radę, mam taką życiową zasadę.
Traktuj rzeczy jakby się już wydarzyły, a jedyne co musisz zrobić to przebyć do nich drogę.
#zwiazki #malzenstwo #rodzina #przemyslenia #nowywlascicielhejto



Zaloguj się aby komentować
Czy mam zły gust? Na zdjęciu, przykładowe dziewczyny, które mi się podobają. Z social media przykładowe wziąłem, które rzuciły mi się w oczy. Idealnie by było, żeby jeszcze koło 180cm miała byśmy równi byli
#pytanie #zwiazki #podrywajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No dobra, mamy to!
Tosie i Tomki pijcie ze mną soczek! Moja córeczka urodziła się o godzinie 22.04, po dosyć sprawnym porodzie. Dziewczyny czują się dobrze. Chodzą słuchy że @cebulaZrosolu organizuję pępkowe i stawia także czujcie się zaproszeni (づ•﹏•)づ
Z ciekawostek: poród prowadziła ta sama położna, która przyjmowała poród syna; był supeł na pępowinie, na szczęście luźny.
Muszę odpocząć, te porody strasznie mnie wykańczają psychicznie
#rodzicielstwo #zwiazki


Zaloguj się aby komentować
Co powinno robić się z teściową? Tylko poważne oferty.
#kiciochpyta #pytanie #zwiazki
Zaloguj się aby komentować
Dostałem od różowej wyrzynarkę, czy to już ten etap życia? W sumie to za⁎⁎⁎⁎ście, cieszę się jak dziecko XD
#zwiazki #rozowepaski

Zaloguj się aby komentować
Motocyklem na porodówkę nie spiesząc się. Rano zawiozłem Ciężaróweczkę na izbę przyjęć (wyznaczony termin przyjęcia), a ponieważ nic się nie działo to wróciłem ogarnąć mieszkanie. Oksytocyna leci, czekamy na pierwsze skurcze. Trzymajcie kciuki
#motocykle #rodzicielstwo #zwiazki



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dobra, przyszedł czas na wypłakanie się xD
Od zawsze byłem nieśmiałą, wycofaną osobą i ciężko mi było poznawać nowych ludzi
Od około dwóch lat zaczęła mi mocno doskwierać samotność, pojawiły się stany depresyjne i ogólnie jest ch⁎⁎⁎ia
Mam prawie 23 lata, nie mam znajomych i nigdy nie byłem w związku i przez cały okres życia zauważyłem może z 2 dziewczyny, gdy jeszcze do szkoły chodziłem, które wysyłały mi sygnały, ale ja oczywiście nic nie robiłem
W końcu postanowiłem zmienić swoje żyćko i znaleźć kogoś, więc musiałem wyjść ze strefy komfortu, a było to bardzo trudne
Wstawiłem swoje pierwsze zdjęcie ever do neta, a dokładnie na fotkę, zdobyłem kilka lajków i usunąłem zdjęcie po kilku godzinach xD
Jakiś tydzień temu założyłem badoo, zdobyłem przez ten czas z 5 lajków i oczywiście żadna dziewczyna nie raczyła odpisać
Tindera założyłem dwa dni temu i ta sama sytuacja opisana wyżej (nawet golda kupiłem, żeby widzieć kto mnie polubił xD)
Mieszkam w małym mieście około 15k mieszkańców, do miasta w którym jest około 80k mam jakieś 45km
Szukałem na necie różnych grup hobbistycznych, jakieś warsztaty, imprezy miastowe czy coś, ale nic takiego nie znalazłem
Coś czuję, że jest mi pisane bycie singlem do końca swoich spierdolonych dni, które mam nadzieję, że szybko nastąpią XD
Dziękuję wszystkim, którzy przeczytali cały ten wysryw
#samotnosc #zwiazki #rozowepaski
Jeśli jest coś co lubisz robić, to poszukaj innych ludzi którzy lubią to robić i zawiąż z nimi aktywną znajomość. Tam nawet nie musi być kobiet, chodzi o jakiś rozwój towarzyski, jak zdobędziesz trochę zaufania, to kumple będą Cię zapraszać na domówki, czy inne aktywności, gdzie trafisz na więcej kobiet.
Jeśli nic interesującego nie lubisz robić, to czym prędzej zrób listę dajmy 10 rzeczy których chciałeś spróbować i obiecaj sobie, że każdej spróbujesz choćby raz. Inaczej będziesz bardzo nudnym gościem, a tacy raczej mają ciężko matrymonialnym.
Zaloguj się aby komentować
Jeżeli dziewczyna leci na kogoś kto ma fajne auto to jest blacharą. A jeżeli leci na ciebie bo masz mieszkanie własnościowe i chce tam z tobą za darmo mieszkać to jest betoniarą?
#nieruchomosci #heheszki #zwiazki
Zaloguj się aby komentować
Pomocy, niech ktoś coś poradzi! Chodzi o SEKS! No stresuję się w ch^j, no ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś z dziewczyną jak byłem młody i był seks to co będzie to będzie. A teraz jak ją poznałem to wiem że ona doświadczona, 10 lat starsza ode mnie, dawno u niej nie było niczego (2 lata+), u mnie z dobre 4... może nie podołam jak tak dawno już nie działałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i się stresuje w ch^j a do soboty coraz bliżej XD Niech no ktoś doradzi, jedyne co mi do głowy przychodzi to se y3bnąć pól litra i zwalić dwa razy przed... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dwa tygodnie temu się wypierała że "seks nie, seks nie, nie ma opcji bo ona męża zdradzać nie chce". Mija dwa tygodnie weszły gorące nudesy i srogie macanki po wiecie gdzie... Wczoraj było na tyle za⁎⁎⁎⁎ście na spotkaniu że przez 3h tylko migdalenie i macanki, nawet nie bardzo było kiedy porozmawiać. A dzisiaj mi pisze że ona to jednak chce seks XD Przejebane z tymi babami XD
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #seks #podrywajzhejto #gownowpis
@VonTrupka wiem że Ty obserwujesz i nie gnoisz że ja z mężatką tylko jesteś neutralny więc wołam...
#jestembolcemnaboku
@gawafe1241 najbardziej krindżowej serii na Hejto ciąg dalszy. Poradnik ruchacza starych, czyichś bab.
Już w następnym odcinku o tym jak to już po wszystkim wybranka serca przyzna się do prawdziwego wieku (w rzeczywistości ma 52), główny bohater złapie trypla, a scena finałowa zakończy się w kartonach.
Zaloguj się aby komentować
Ło panie. Przeżyłem spotkanie. I co ciekawe zaproszonej dziewczynie też chyba się podobało. Proszę państwa, przechodzę do realizacji mojego wielkiego planu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rozowepaski #chwalesie #zwiazki #zjedzonwszpitalu bo nie wiem na ile się to wszystko dzieje w mojej głowie
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj pierwszy raz mi płakała przez telefon. Była w kiepskim stanie psychicznym i fizycznym, ten zj3b4^y Facebook celowo podsuwa takie rzeczy na "rolce" żeby jeszcze bardziej człowieka zdołować... Cóż... obiecałem że dziś przyjadę do niej bo było mi smutno w jakim jest stanie. Zdążyliśmy się jeszcze później pokłócić XDD i pogodzić po 2h sprzeczki, wysłała mi nudeska na dobranoc w ramach rozładowania atmosfery... ( ͡° ͜ʖ ͡°) No to jadę bo nie mam wyjścia...
#gownowpis #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #podrywajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Znajoma poznała fajnego gościa i przeszkadza jej, że chłopak jest po zawodówce.
Sama ciągle narzeka na pracę i zarobki, szuka chłopa odkąd ją znam, albo i dłużej, miała jakieś krótkie związkowe epizody, ale od początku nic poważnego, a tu ziomek pracowity, przystojny i nie robi podchodów, a ta kręci nosem.
Musialem się rozłączyć, bo moje rzemieślnicze ego jest zbyt delikatne na takie pierdolenie
#zwiazki

Zaloguj się aby komentować
ostatnimi czasy sredno mi sie uklada z zona
ale zawsze mielismy osobne finanse, wspolne rachunki wyjazdy etc ale osobne swoje to co zostanie
mielismy taki uklad bo na poczatku sie potrafilismy klócic co kto na co i ile wydal, wiec padla decyzja ze kazde ma swoje i od tej pory nigdy nie klócilismy sie o hajs
a ze teraz jest srednio to zrobilem sobie matematyke i wychodzi mi ze zona mnie kroi na
8 stow co miesiac (a pewnie wiecej bo zawyzalem wszystkie rachunki/oplaty)
i to conajmniej od roku a moze i wiecej
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
jakos poprostu nigdy o tym nie myslalem, bo kto normalny mysli o tym ze jego wlasna zona robi go w c⁎⁎ja z pieniedzmi
napisalem do niej o to dzisiaj, a dokladnie o to aby napisala mi ile za co placimy w sumie to od 2 godzin milczy (przeczytala)
#zwiazki #zalesie #pieniadze
Jak spierdolić ważne relacje w życiu totalną głupotą, zapatrzeniem na pare złotych i własnymi, jakże ważnymi i trudnymi do rozwiazania 'nieposkromionymi żądzami' odc. 14582.
Przykro się robi ze drugi człowiek tak potraktował tą relację i byl tak słaby zeby przehandlować ją za pare stow.
Lekki offtopic: Ostatnio dałem pracę komuś bliskiemu z rodziny, żeby dorobił pare groszy bo ma cięższą sytuację. 8/8 spotkań spóźniony. Jedyne, co mi przyszło do głowy to to, ze wlasnie na moich oczach przehandlowal dobrą relację zbudowaną na zaufaniu przez 15 lat w zamian za... no wlasnie. Ludzie bywają głupi i nieodpowiedzialni.
Az sie odpalilem bo jeszcze pare dni temu mialem rozmowę o tym 😅
Zaloguj się aby komentować
Kochani, o czym się z tymi rużowymi rozmawia na spotkaniach? Bo o ile problemu nie miałem jak się spotykałem z przyjaciółką z podstawówki tak no nie mam bladego pojęcia o czym rozmawiać z nieznajomą na pierwszym spotkaniu. Już niedużo czasu mi zostało i ciągle nie wiem ehh
Tak to się nie bałem ani matur ani rozmowy kwalifikacyjnej do roboty, ani studiów ani nawet praktyki na prawo jazdy. I mówienie sobie, że to nie randka też mnie w żaden sposób nie uspokaja. Co tu zrobić?
@moll @Wrzoo @UmytaPacha dziewczynyyyy pomocyyy
#rozowepaski #zwiazki #podrywajzhejto i Owcę wiadomo co wiadomo jak
Zaloguj się aby komentować
Zwracam się do was o pomoc
Nie potrafię już wytrzymać, mamy problem związkowy z partnerką, każde z nas inaczej odkłada ten kubek z McDonalda
Pomóżcie nam to rozstrzygnąć
#zwiazki #kiciochpyta #kuchnia

Zaloguj się aby komentować
A to ci psotnica z tej żony.
#heheszki #zwiazki #kobiety


Zaloguj się aby komentować
Jeden "głupi" komentarz na #wykop 6 lat temu...
Dzięki niemu świętujemy dziś 2 rocznicę ślubu ʕ•ᴥ•ʔ
16 dzień miesiąca zawsze jest tym najlepszym.
#zwiazki

Zaloguj się aby komentować