Zaloguj się aby komentować
Któraś mężatka robiącą męża z boku może potwierdzić? XD
#heheszki #zwiazki #kobiety

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kobieta vs Mężczyzna :) To jest (chyba) ogłoszenie płci dziecka, ale mogę się mylić bo dziewczyna nie wygląda na w ciąży :)
Jedno jest pewne, koleś już zaczął obrywać xD
#heheszki #zwiazki
Zaloguj się aby komentować
Prawnik tłumaczy dlaczego przyjmuje tylko sprawy rozwodowe od mężczyzn.
#heheszki #takaprawda #zwiazki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W środę zapytany czy na pewno nie chcę pojechać razem z Różową do teściów i stamtąd pracować powiedziałem, że nie, że w domu mam lepszy setup, a poza tym to Teściowa na pewno wymyśli jakieś głupie zadanie, które będzie chciała wykonać naszymi rękami.
Przed chwilą dostałem wiadomość, że miałem racje i Różowa właśnie skończyła myć kamyczki, którymi są obłożone iglaki na zewnątrz ^^
#zwiazki #tesciowa #majowka
@Loginus07 to pokolenie ma coś z głową. Mój teściu co roku w czerwcu myje kostkę Bauma która ma wyłożone podwórko. Wyjmuje każda kostkę, myje z każdej strony, czeka aż wyschnie i znów układa. Szczyci się że od 10 lat L4 nie brał i zawsze mu zostaje większość urlopu z roku... Najgorsze że oni oczekują takiej głupoty od wszystkich
@Loginus07 mnie zawsze rozpierdala że ludzie sobie sami robią to na własne życzenie, kładą jakieś gówniane kamyczki, ścieżki, rabatki pod linijkę, obrzeża a potem chodzą, stękają i narzekają że ogród to tyle roboty i ojojoj nie dają rady i nikt im nie pomaga. Ja pi⁎⁎⁎⁎lę, ja mam krzewy, drzewa i chaszcze, robię przy nich jak mi się chce a jak nie to nie i też jest ładnie.
Zaloguj się aby komentować
#pracbaza #zwiazki
Update do :
https://www.hejto.pl/wpis/pracbaza-zwiazki-uuuuu-bede-musial-duzo-popcornu-do-pracy-kupic-zanim-moj-meksyk
Wychodzi na to, że jednak może jeszcze jakaś afera się pojawić mimo, że Brytyjka odeszła nie mówiąc w hr dlaczego odchodzi.
Krótkii opis jak wygląda tamten department.
Są dwa teamy:
ruchacz, ru⁎⁎⁎na meksykanka i już nieobecna brytyjka
SEnior technologist, technologist, technik
Oba zespoły maja ta sama manager, która pracuje zdalnie, a przez ostatni rok czy jakoś tak była na macierzyńskim
Po tym jak brytyjka odeszła został tylko jeden technik, i zakochana parka pasożytuje na niej mimo że nie należy do ich zespołu. Laska jest świeżo po studiach i boi się postawić, ma nawal pracy bo robi za 2 osoby.
Jako że boss bossów wróciła z macierzyńskiego to chciała poznać ludzi, którzy zostali zatrudnieni jak jej nie było. Młoda miała z nią calla. Boss zapytała jak atmosfera w pracy itp
Technik powiedziała, że nieciekawie.
Boss: "Czy odejście Katie to wynik tej atmosfery?"
Technik : "nie potwierdzam, nie zaprzeczam"
Boss: "może warto żebym przyjechała i zobaczyla jak to wyglada"
Technik: "bardzo dobry pomysł, tylko proszę to zrobić z zaskoczenia "
Boss: "ok"
Na koniec Boss dodała, że myśli czy by się do Brytyjki nieodezwac na instagramie i podpytać o powód odejścia. Chyba jednak kupię ten popcorn xD
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Też się trochę przestraszyłem :)
#heheszki #motocykle #zwiazki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Poślub dziewczynę, która mówi takie rzeczy, jak:
Jestem z ciebie dumna!
Nie mogę uwierzyć, że jesteś mój!
Jakie "konfederacja zna się na ekonomii”, co ty k*rwa masz 15 lat?
Mentzen, Mentzen, simpujesz do gościa, którego w debacie rozjechał Petru, Petru - kumasz? Ja pi*rdole!
I co, na każde pytanie o program odpowiadają, że żart, że nie pamiętam, k*wa - tobie wystarczy trochę świateł, laserów, powiedzieć że Ameryka, i już tracisz rozum!
#humor #zwiazki #polityka #bekazkonfederacji
Zaloguj się aby komentować
#moda
#modadamska
#modameska
#zwiazki
Co prawda dopiero wiosna, ale można już zacząć dziergać. Na sezon zimowy będzie jak znalazł

Zaloguj się aby komentować
Czy tylko ja jestem takim debilem, czy inni też tak mają?
Że mając pod korek własnych problemów, przejmuję się problemami innych?
Chwilami dobija mnie jak wiele osób jest samotnych. Znam wiele ludzi którzy są sami, i są nieszczęśliwi, właściwie jedyna szczęśliwa samotna osoba to głęboko wierząca katoliczka, ona przynajmniej w Bogu znajduje pocieszenie.
Czasami nawet rodziny nie mają albo nie utrzymują z nią stosunków, a są fajnymi, wartościowymi ludźmi którzy pomagają pchać ten pieprzony świat do przodu.
Popsuty jest ten świat, nie tak to powinno wyglądać.
Może aranżowane małżeństwa to nie był jednak taki zły pomysł. A może "postęp"/reklamy/filmy itd. nas rozpieściły i mamy za duże wymagania od życia.
J⁎⁎⁎na #empatia
#zwiazki #samotnosc #psychologia #depresja #wysryw #problemy


Zaloguj się aby komentować
Czy posiadanie dwóch rąk jest wystarczające, aby traktować ten stan jako poliamoria?
#pytanie #zwiazki #gownowpis ofc
Zaloguj się aby komentować
#wedkarstwo
#zwiazki
Okazuje się, że można realizować hobby i nie zaniedbywać drugiej połówki

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #zwiazki
Życie i kolega @SST82 ci tu @kjdm niejako odpowiada na Twoje pytanie poniżej xD.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować