#gownowpis #zima
Serdeczne podziękowania dla kierowców pługo - solarek za troskę okazywaną pieszym. Zwalniają i odsuwają się od krawężnika dzięki czemu śnieżna breja nie chlapie na ludzi na chodnikach. Uśmiechnąłem się i pomachałem :) ❄️🌨️🚜🙋

#gownowpis #zima
Serdeczne podziękowania dla kierowców pługo - solarek za troskę okazywaną pieszym. Zwalniają i odsuwają się od krawężnika dzięki czemu śnieżna breja nie chlapie na ludzi na chodnikach. Uśmiechnąłem się i pomachałem :) ❄️🌨️🚜🙋

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Giniemy. Miło było was poznać. Jutra nie przeżyjemy. #pogoda #zima #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Dokarmiacie ptaszki? U nas w ogródku sikorki i wróble korzystają
#ptaki #fotografia #zima





Zaloguj się aby komentować
Wylozek na pole i tak wygląda mój penis. Zimno jak sam diabeł
#heheszki #zima

Zaloguj się aby komentować
Winter is coming. Drzewo w zamarzniętym stawie zaklęte.
#wroclaw #tworczoscwlasna #fotografia #zima

Zaloguj się aby komentować
Chciałem dosłownie na minutę otworzyć okno i nie udało się. Wytrzymałem jakieś pół minuty (jakkolwiek to brzmi).
Sprawdziłem i faktycznie na mapie jest już kolorowo.
U was powietrze zdatne do życia czy już trochę mniej?
#zalesie #jesien #zima #takbyloniezmyslam


Zaloguj się aby komentować
366 540,3 - 5,5 = 366 534,8
#spacer #aarhus #zima #mojezdjecie
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/ksiezycowyspacer/





Zaloguj się aby komentować
Dziś rano by taki fajny mrozek że aż szczypało w nos. Suche mroźne powietrze o poranku jest sto razy lepsze od tej wilgoci jesiennej, ciągłych deszczy i mgieł. Uwielbiam jak jest zimno.
#pogoda #zima #mroz #opinia #oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
2 godziny machania łopatą i szczotką dało akceptowalny sukces.
Zimo wypierdalaj...
Szwedzki sąsiad mówił, że to podobno najbardziej intensywne opady od lat 50 :v
#zima #szwecja


Zaloguj się aby komentować
Gdyby kogoś interesowało jakie zainteresowanie budzi słonecznik na balkonie.
#zima #ptaki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś z was miał styczność z ogrzewanymi elektrycznie rękawiczkami?
Szukam na prezent dla starszej osoby, której bardzo marzną ręce.
Kiedyś używała różnych ogrzewaczy, chemicznych i benzynowych, myślę nad czymś wygodniejszym dla osoby w podeszłym wieku.
#starosc #zdrowie #niewiemjaktootagowac #zima #motocykle


Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zmieniająca się pogoda za oknem coraz bardziej daje się we znaki. Z chłodem musimy radzić sobie zarówno w domu, jak i w pracy. O ile jednak w domu możemy podwyższyć temperaturę, to w pracy już nie. Co robić, gdy temperatura w biurze spada? Jakie warunki pracy musi zapewnić pracodawca w chłodne dni?...
Ja pieswdole.
Zimo wypierdalaj...
#zima #szwecja

Zaloguj się aby komentować
Kojarzycie zimowa misje w modern warfare 2? No to takie warunki dzisiaj mam w miasteczku...
Fimbulvinter nadszedł
#zima #szwecja
Zaloguj się aby komentować
Dałem z siebie całe 10%
#zima #ciekawostki #heheszki #memy #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
Burasukazima nadchodzi, a Nivuszka wybiera papieża 🤣.
#nivaznegdziedroga
#zima

Zaloguj się aby komentować