Brak mi ogłady i doświadczenia z fotografowaniem w takich miejscach przez to czasem delikatnie zgubie ostrość. Ale tak jakby tak się wkorbiłem, że we wrześniu chyba pojadę na porsche Deutschland cup na Nurburgringu. Po 3 latach „bardzo kiepskich stanów emocjonalnych” się pierwszy raz szczerze uśmiechnąłem.
Dzisiaj sie zaczyna. Najbardziej niebezpieczne wyscigi na swiecie. Isle of Man TT. W zeszlym roku zycie stracilo 6 osob. Zawsze chcialem zobaczyc na zywo, ale mam mieszane uczucia. Za rok chyba jednak pojade. #motoryzacja #wyscigi #sport
Zapraszam wszystkich poszukujących przedsezonowej lektury do czwartej edycji przewodnika kibica Formuły 1 Radia GOL
67 stron wzbogacającej lektury na temat tegorocznego sezonu. Redagowany przez redakcję Radio GOL przy współpracy z takimi osobami jak m. in. Daniel Biały z „Echa Padoku”, Pawła Barana z ViaPlay i Grzegorza Jazienickiego z Parcfer.me.
W przewodniku znajdziecie prezentacje wszystkich kierowców i zespołów, a także takie tematy jak:
- Zmiany regulaminowe
- Kariery tegorocznych debiutantów (mojego autorstwa (ʘ‿ʘ) )
Zdjęcia z dzisiejszego Race od Champions, na którym ścigali się między innymi Sebastian Vettel, Bateri Voltas, Mick Schumacher, David Coulthard, Travis Pastewna czy Peter i Oliver Solberg. Jutro postaram się machnąć więcej i wrzucić filmiki
@theicecold no ACC jest super, dużo osób się przekonało do tego gdzie wcześniej grali w F1 które strasznie toksyczne się robiło przez błędy Codemasters
@Reepo No i w porównaniu do starszego AC odpada zabawa z pluginami, modami by wystartować w jakiejś lidze. Miałem teraz chęći wystartować w nowym sezonie Fair Racing, ale odpuściłem z tego właśnie powodu. ACC jest znacznie bardziej plug&play jeśli chodzi o takie kwestie.