Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
fb/bismarckposting1871
#polityka #polska #historia #takaprawda #filmy #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Niektórzy pewnie sądzą, że za fitfor55 "zapłaci unia" czy coś w tym stylu
#heheszki #takaprawda #polityka

Zaloguj się aby komentować
Projekt CPK uwalony, z atomemt też różnie może być....
Ale Ministerstwo pieknie pokazuje nasze ambicje. Kładka w Warszawie. To jest coś, z czego powinniśmy być dumni. Polska potrafi zrobić kładkę! Brawo Polacy! Jeszcze 100 lat to może zbudujecie most dla pociągów xD
Ten kraj to mem. Ten kraj nie ma przyszłości. Ten kraj jest wygaszany.
Symbolem rozwoju tego kraju jest.... beton.
#polityka #jebacpo #takaprawda #cpk

@Klopsztanga ostatnio odwiedziłem, tak jak początkowo nastawienie miałem pozytywne na zasadzie "a c⁎⁎j, czemu nie" to aktualnie uważam za kompromitację postawienie kładki pieszo-rowerowej na której nie ma ścieżki rowerowej a na którą wejście prowadzi przez ścieżkę rowerową. KOSMICZNE osiągnięcie wg ministerstwa rozwoju.
Zaloguj się aby komentować
Posłanka PO Marta Wcisło
Było, ale fajne!
Co im złego uczynił Polski Czerwony Krzyż??
( ͡° ͜ʖ ͡°)
mir>
#cpk #heheszki #polityka #byloaledobre #takaprawda #inwestycje
@rebe-szunis zobaczmy, co ma do powiedzenia w tej sprawie sztuczna inteligencja:
Anna Zalewska to polska polityk, była minister edukacji narodowej i europosłanka. W wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 roku Anna Zalewska wystartuje z listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu dolnośląsko-opolskim. Warto wspomnieć, że w przeszłości pojawiły się kontrowersje związane z jej kampanią wyborczą. Przynajmniej trzy osoby oskarżone o okradanie kontenerów Polskiego Czerwonego Krzyża (PCK) wspierały kampanię wyborczą Anny Zalewskiej w 2015 roku. Oskarżeni wpłacili na fundusz wyborczy Anny Zalewskiej łącznie 12 tysięcy złotych. Materiały wyborcze Zalewskiej zostały również odnalezione podczas przeszukania siedziby PCK. Niestety, prokuratura nie wyjaśniła do końca tych wątków, a Anna Zalewska domagała się ścigania dziennikarzy, którzy opisywali tę aferę. To jeden z najczarniejszych rozdziałów pisowskich rządów, który w przeszłości był szeroko komentowany przez media na całym świecie. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, śmiało pytaj!
Zaloguj się aby komentować
Nic tak bardzo nienawidzę jak menelstwa i tego żebractwa, które mamy w Polsce. Po prostu to jakieś kuriozum, że to ścierwo chodzi po galeriach, przystankach, stoi pod sklepami, nagabuje i nikt z tym nic nie robi. Nie ma ochrony żadnej, żeby ich wy⁎⁎⁎ac spod drzwi(w galeriach) i nic. Jak mile powiesz cokolwiek to oszust będzie się rzucać, że jak śmiesz odmawiać xd a jak mu odpyskujesz, albo wyjebiesz to nic, bo on się nie zmieni a Ty możesz mieć problemy z prawem.
Może gdyby prawo generalnie pozwalało na uderzenie, albo spryskanie gazem kogoś kto np czerpie kasę z żebractwa i zagaduje to by w tym kraju był spokój, bo by już dawno zostali wyjaśnieni. (Dla sprostowania, ludzie na prawdę szukający pomocy mają gdzie ją otrzymać w odpowiednich miejscach, więc dostawaliby tylko Ci co na to zasłużą)
Podróżowalem po zachodniej Europie i tam jest znowu problem z murzyństwem, ale szczerze? Bardziej chillowalem niż w PL gdzie nawet nie możesz się zatrzymać w miejscu w publicznym miejscu, bo zaraz ktoś podejdzie …
Najgorszy to jest Kraków i Trójmiasto odkąd się przyprowadziłem do tego pierwszego … Nigdzie indziej nie spotkałem tyle bezczelnego cwaniactwa. W moim mieście rodzinnym jest sielanka, ale to może cecha powiatowych wymarłych miast.
Chyba już rozumiem dlaczego ludzie tak lubią podróżowanie autami, żeby się nie nadziać na tego typu wariatów.
#polska #wkurw #comniewkurwia #menele #takaprawda #zalesie
Kiedyś byłem w pewnym polskim turystycznym mieście, zbliża się do mnie i mojej różowej cyganka. Ja byłem przygotowany i zanim się odezwała to wyjeżdżam do niej “daj, daj, daj”.
Ale się zdenerwowała XD piana z ust jej prawie poleciała. Odeszła taka wkurzona i rzucała w naszym kierunku “daj, daj, daj, daj…”
Co do żuli, traktuje ich jak powietrze, to samo z naciągaczami w krajach UE. Jak widać że jest kilka np. 3 dorosłych chłopów, czeka żeby wcisnąć bransoletkę, to zmieniam po prostu kierunek, żeby dzbanów ominąć.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Ech, czemu te ostatnie procenty zawsze leca najwolniej
I to zawsze po weekendzie zostaje sie z takimi okruszkami
Ach, ciezki los grajacych w hejtowego erpega..
#hejto #takaprawda #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z tego sie nie wyrasta
#pokemon #takaprawda #heheszki

Zaloguj się aby komentować
https://new.reddit.com/r/pics/comments/1c7vg4m/pics_from_correspondences_sent_to_james_holmes/
I właśnie dlatego powinno się kobietom odebrać prawa wyborcze i jakiekolwiek prawa decyzji poza tym czy zrobić sobie kawę czy herbatę.
Niestety te istoty są ciągle sterowane pierwotnymi instynktami, i poświęcą własną rodzinę, potomstwo i wszystko co osiągnęły tylko jeśli w gadzim mózgu przeskoczy jakiś trybik.
#takaprawda #p0lka #k0biety
Zaloguj się aby komentować
UWAGA!
Przypominam, że jeśli jedziesz samochodem tak jak na znaku prowadzi droga z pierwszeństwem i nie wrzucasz kierunkowskazu w lewo to powinieneś odesłać prawo jazdy do urzędu i jeździć tylko jako pasażer.
Dziękuję za uwagę.
#prawojazdy #takaprawda #polskiedrogi

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chciałbym zauważyć że:
PiS wygrywa wśród osób z wykształceniem podstawowym
nie oznacza że na pis głosuje patologia bez wykształcenia.
Oznacza to nie mniej nie więcej że... na PIS głosują emeryci.
A osoby starsze często nie mają wykształcenia bo 60-100 lat temu nie było sielanki tak jak teraz kiedy można sobie kupić wykształcenie za kasę np w Collegium Humanum.
i tak oto tekst zatoczył krąg :-pp
Chciałbym wam powiedzieć że pewne media srogo manipulują tymi wynikami by wmówić młodym że nie chcą być wśród hołoty która głosuje na PIS. Jednak wiele osób po wojnie nie miało rodziców i tułało sie po rodzinach zastępczych. Obie moje babcie nie mają nawet wykształcenia podstawowego bo zamiast się uczyć musiały iśc do pracy i opiekować się resztą rodzeństwa.
Kiedyś nie było sielanki i wykształcenia wyższego nie zdobywało sie za czesne 500zł na miesiąc. Było dośc cieżko je zdobyć, tym bardziej jak nie byłeś w partii.
Większość osób starszych ma więc zawodowe lub średnie i nie jest to żadną ujmą dla nich.
Wręcz przeciwnie. Po zawodówce w tamtych czasach byli o wiele bardziej przygotowani do wykonywania pracy niż po dzisiejszych szkołach.
I tak. Na PO głosowało 36% osób powyżej 60 roku życia.
Jednak pamiętajcie że grupa osób 60+ to wasze matki które mają 60 lat jak i babki które maja 80 i więcej lat.
Moi rodzice łapią się na kategorie 60+ a są jednak lepiej wykształceni. Większość waszych pewnie też.
Mimo wszystko nie życzcie śmierci waszym babkom tylko tłumaczcie imi na spokojnie.
#takaprawda #polska #wybory #manipulacja #pis #spoleczenstwo
Nie ma tagu polityka bo nie o politykach czy polityce jest to wpis.
#polityka

@4pietrowydrapaczchmur w ogóle czepianie się że na PiS głosują biedni, czy gorzej wykształceni czy nawet głupi to jest komedia. Te wszystkie wielce wykształcone i oświecone pajace pokazują w ten sposób, że to ci, których mają za śmieci, lepiej rozumieją demokrację i potrafią z niej korzystać, oraz skuteczniej walczą o swoje interesy. xd
Nie ma tagu polityka bo nie o politykach czy polityce jest to wpis.
@4pietrowydrapaczchmur pojawiają się nazwy partii, słowa-klucze typu "głosowanie" i grafiki ze wskaźnikami poparcia, także wpis jak najbardziej powinien być otagowany znanym i lubianym tagiem polityka.
Mimo wszystko nie życzcie śmierci waszym babkom tylko tłumaczcie imi na spokojnie.
A to brzmi jak sroga przesada. Jak ktoś komukolwiek życzy śmierci, bo mu się nie podoba jak głosuje, to powinien odstawić politykę. I nieotagowane wpisy mu to utrudniają ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować