#wigilia #memy #swieta #hejtoswieta
Wszystkiego najlepszego Hejtowicze i wszystkiego nawzajem.

#wigilia #memy #swieta #hejtoswieta
Wszystkiego najlepszego Hejtowicze i wszystkiego nawzajem.

Zaloguj się aby komentować
Z okazji świąt życzę wam wesołych świąt
nie zapomnijcie trzymać formę pasibrzuchy
#dziendobry #swieta

Zaloguj się aby komentować
Życzę Wam wszystkiego dobrego w te Święta.
Chciałbym Wam wszystkim wysłać trochę miłości bo jesteście bardzo super społecznością i bardzo Was wszystkich lubię. 🥰
Dużo zdrowia, miłości i przytulasów. 🎅
Niech owca będzie w Waszych sercach ❤️
#swieta #dziendobry #zyczenia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wszystkiego najwzajem!
#wigilia #heheszki #swieta
Zaloguj się aby komentować
#retromemy <- tag do czarnolistowania
Paczka nr 19.
Dzisiaj krótki odcinek tematyczny.
#memy #starememy #humorobrazkowy #heheszki #swieta






Zaloguj się aby komentować
Święta, święta, dla chętnych i lubiących miejskie świąteczne klimaty mam ciekawą atrakcję na jaką trafiłem i nas w Powiecie.
Mianowicie w mieście Pilawa k. Garwolina jest rynek? Tak go roboczo nazwijmy, choć nie widziałem aby było tam jakiekolwiek święto dyszla, co prawda koło stacji PKP ale mam nadzieję że nikt nie załatwia swoich potrzeb na postoju. Bardzo ładnie urządzony w kontekście architektury, wiadomo betonu nie brakuje. Ale jest względnie nowy i czysty. Dodatkowo teraz ozdabia go masa, jak na taką mieścinę dekoracji. Wiadomo chuineczka, ramka do zdjęć, itp.
Nieopodal jest również, świeżo po rewitalizacji park ze zbiornikiem wodnym, który też warto przy okazji zobaczyć.
#swieta
#rynek
#ogrod
#ogrodnictwo
#miasto
#Pilawa





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Już późno to ja zacznę: zdrowych, wesołych, rodzinnych, ciepłych, miłych i przyjemnych świąt, udanej i spokojnej wigilii bez kłótni za to z masą dobrego żarcia, a jutro spania do późna od takiej wyżerki.
Wszystkiego najlepszego!
#hejtoswieta #swieta
Zaloguj się aby komentować
To już dziś, moi kochani! Wesołych Świąt i smacznego solnika!
#swieta
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #swieta #wigilia
I tak to jest z tą wigilią😉




Zaloguj się aby komentować
Zorganizuj opłatek.
Ja organizujący 2 kg opłatka.
#swieta

Zaloguj się aby komentować
Święty Mikołaj już jest w drodze!
https://www.flightradar24.com/R3DN053/3875f013
#swieta #hejtoswieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No i dobra, stol przygotowany na jutrzejsza wixe. Nawet siostra bedzie ;)
#swieta

Zaloguj się aby komentować
Rolada z galaretką, blok czekoladowy, sernik... a to nie koniec dobroci xD Orzeszki też już skończone z kremem śmietankowym i trochę z solonym karmelem.
#gotujzhejto #jedzenie #swieta



Zaloguj się aby komentować
Lampki świecą, choina przyozdobiona, serniczek się studzi. Za 1h będzie mięsko na farsz do pierogów i święta hej
#hejtoswieta #swieta #serniczek






Zaloguj się aby komentować
Jakiego majonezu dajecie do sałatki warzywnej?
#swieta #heheszki #ankieta
Zaloguj się aby komentować
Dzisiej dostałem od takiego jednego ziomka resztki miedzianej rynny. W sensie- miedziuchę za darmo wezmę zawsze i w każdej formie, ale tym razem celem nie jest sprzedaż na wagę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego kawałka badziewia dorobię bok obudowy do mojego kompa. Wziąłem to wyprostowałem zgrubsza na kowadełku i otrzymałem prostokąt ok. 43x60. Bok kompa ma 43x42- więc zostanie jeszcze sporo, kiedyś się może przyda x)
Po dalszym przemyśleniu- zrobię to na "szybki montaż"- do obudowy kompa i tej płachty miedziuchy podorabiam magnesy które będą się przyciągać i zamykać szczelnie całość. Na perfekcyjne wyprostowanie nie ma co liczyć- więc po brzegach naokoło pójdzie na grubo miękka gąbeczka która uszczelni obie powierzchnie. Magnesy zrobią resztę. Ciekaw jestem temperatur jakie będzie osiągał. Z izolującym kartonem i tak rzadko wskakiwał ponad 80 stopni przy wiatrakach na 6%. A ciekawe jak będzie tera
Poza tym- przerobiłem już wszystkie lampki świąteczne na takie zasilanie jakie chcę. Nie lubię tych zasilanych na AAA i AA. Więc przerabiam tak żeby były podłączane do kontaktu albo na ogniwa typu C (grubaski, ale nie te najbardziej spasione). Wychodzi sporo taniej bo zamiast zużywać kilka kompletów mniejszych ogniw- to użyję jeden albo dwa ogniw C przez całe święta. Robię te bateryjki z butelki po gazie, kartki papieru, czterech sprężynek od zapalniczek i kawałka podklejonej na twardo gąbki od słuchawek. Kabelków i krokodylków nie liczę.
Wprawne oko zauważy też na fotkach detal, którego bez @moll by nie było- kakałko. Kupiłem kilka dni temu jako substytut piwa. Jeszcze nie próbowałem, ale już bliżej jak dalej, samolot prawie wylądował w bazie. Wkurwienie na samego siebie mam nadzieję pomoże mi nieco. No i ostatnia fotka to jednocześnie moje zapytanie dla naczelnej kucharki- czy to normalne, że jak wrzucę mrożone frytki do frytkownicy- to robi się piana aż podchodzi pod dekiel? Olej świeży w umytym pojemniku (mimo że samo urządzenie wygląda paskudnie).
No i dostałem robotę- więc mimo mniejszej ilości czasu- kontentu będzie max tyle samo xD
#szpejowyalchemik #swieta #komputery #pcmasterrace #diy





Czasami nie do końca rozumiem o czym ktoś pisze i pytam AI
W kontekście tego tekstu "ogniwa typu C" najprawdopodobniej oznaczają baterie rozmiaru C, czyli cylindryczne ogniwa galwaniczne o średnicy około 26 mm i długości 50 mm. Są one większe od baterii typu AAA i AA, a mniejsze od ogniw D (nazywanych "najbardziej spasione" w tekście).
Te baterie (ogniwa) typu C są często stosowane w urządzeniach wymagających większego zapotrzebowania na energię, takich jak latarki, radia czy zabawki. W opisie jest mowa o przerabianiu zasilania w taki sposób, by wykorzystywać je w lampkach świątecznych, co pozwala na dłuższą pracę niż przy użyciu mniejszych baterii AAA czy AA.
Dodatkowo opis budowy „bateryjek” sugeruje, że autor wykonuje pewne niestandardowe rozwiązania, prawdopodobnie dostosowując fizyczny rozmiar ogniw do wymagań urządzeń lub obudowy, np. przez skonstruowanie adaptera czy pojemnika na baterie.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować