30+ lat to ten wiek, kiedy w drogerii przestajesz szukać zapachów, a zaczynasz szukać ratunku?
#heheszki #takaprawda #starosc

30+ lat to ten wiek, kiedy w drogerii przestajesz szukać zapachów, a zaczynasz szukać ratunku?
#heheszki #takaprawda #starosc

Zaloguj się aby komentować
Ale to była koszmarna noc.
Miałem trzy osobne przyjemne sny, w ktorych byłem młody i spotykałem się z milymi młodymi laskami. I była ladna letnia pogoda na domiar złego.
Blech.
#zalesie #sny #pieklomezczyzn #starosc


Zaloguj się aby komentować
Ja pierdziu, ale mnie coś połamało. Napiernicza mnie nadgarstek (nie od tego, to lewy), łokieć (też lewy), kolano i odzywa się stara kontuzja przy prawej łopatce. Nie ma co dzwonić po karetkę, raczej po złomiarzy jak już się rozsypię.
#starosc
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pospałem dziś do 11 rano, to teraz oczy nie mogę zmrużyć. #starosc
Zaloguj się aby komentować
Baba, co dziecka puzzle ułożyła wieczorem. Dawno nie układałam, chyba z 5 lat . Posiedziałam sobie kilka godzin na podłodze i o matko bosko, co to się stanęło! Kark zesztywniał, odcinek lędźwiowy stwierdził, że on to pi⁎⁎⁎⁎li i da mi tak popalić, że więcej sobie nie posiedze na podłodze.
Miał być milf, a wyszło, że jednak grannie
Pora umierać...
#gownowpis #ojjakboli #starosc #kregoslup #poraumierać

Zaloguj się aby komentować
No to niezłe, +10 lat muzycznie + 5 lat na wadze elektronicznej..
Czy to jakiś spisek wielkich korporacji, by wmówić mi jak stary jestem? Przecież nadal jeżdżę na rowerze, czasami... jak kręgosłup nie boli.... i jak nie muszę jechać gdzieś do urzędu kupować miejsce na grób na cmentarzu....
#spotify #muzyka #smieciarka #starosc #hejto30plus #hejto40plus #spotifywrapped

Zaloguj się aby komentować
Szalony piątkowy wieczór Pora na spanko #emeryckiezabawy #starosc #cisnienie

Zaloguj się aby komentować
#przemysleniazdupy
Dzisiaj do mnie dotarło, że jak sypie jakimś tekstem w rozmowie, typu przekazanie zmiany, albo ogólna rozmowa w grupie i używam cytatu z Chłopaki nie płaczą [(uwaga frajerzy...) to akurat różowa tak dzisiaj miała], albo Kilera (o to, to tamto, tamto).... to już niewiele osób to kuma... ech, czyli jestem stary... :P
#starosc
Zaloguj się aby komentować
#hejto40plus #starosc
Co do codziennego bólu kolan? ;)


Zaloguj się aby komentować
Człowiek pierwszy raz od dawna spał 8 godzin to za karę od rana go kark boli
#chcesiewyzalic #hejto30plus #starosc

Zaloguj się aby komentować
Któryś z Was ostatnio wrzucił smooth criminal, od Alien Ant Farm i ja teraz katuję ich dyskografię.
Te utwory są na deskę, na rower i inne aktywności, na czasy minione. Fajnie się jest poczuć znowu młodym, zwłaszcza, że kolesie od utworu, to mogliby mieć tu konto.
ech #sks
#muzyka #starosc
https://www.youtube.com/watch?v=oJgxlKIhlhI
Zaloguj się aby komentować
Pozdrawiam resztę świąteczno-sylwestrowych dzieci których tu całkiem sporo 😋 Torta dziś nie będzie, ale za to są babeczki 😁 #urodziny #starosc #millennials

Zaloguj się aby komentować
Na grzyby lubię chodzić, teraz pierwsza wędka przyszła, już nic tylko zostać ojcem zostało #wedkarstwo #starosc

Zaloguj się aby komentować
Minął kolejny rok a tak mało zrobiłem i jeszcze mniej przeszedłem
#urodziny #starosc

Zaloguj się aby komentować
Śmiechłem dzisiaj.
Wychodzę z pociągu, do zejścia po schodach w dół szykuje się dziadek z dwoma dużymi walizami na kółkach.
młoda dziewczyna pyta się "pomóc panu?" a on na to "nie nie trzeba!" i nagle dostaje super saiyan mode chwyta obie walidzy do góry i dziarsko z nimi zapierdziela w dół przejścia.
#starosc #dziarskistaruszek #dragonballss #dragonball #heheszki


Zaloguj się aby komentować
Koniec na dzisiaj. Fajrant i do domu.
#heheszki #humorobrazkowy #memy #starosc #greentext


Zaloguj się aby komentować
JAAAAAKIE szczyle
#urbex #urbexhistory #starosc #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Ja to tu tylko tak cichutko zostawię. Moze nikt nie zauważy
#urodziny #starosc

Zaloguj się aby komentować