#heheszki #humorobrazkowy #zwierzeta #smiesznypiesek


#heheszki #humorobrazkowy #zwierzeta #smiesznypiesek


Zaloguj się aby komentować
O MUJ BORZE
SARNUCHY
#zwierzaczki #smiesznypiesek

Zaloguj się aby komentować
@koko-jumbo nic mi o tym nie wiadomo, ale masz rację, logika ppdpowiada, zeby tego nie robić ze względów jakis podałeś, mimo, zeskala jest gruba i wytzymala, jednak oficjalnie nie za zadnego zakazu, a dla przykładu niedaleko jest inne schronienie pasterzy w skale, ze skalnym "czubkiem" gdzie jest calkowity zakaz zblizania, zamkniete dla ogolu, wlasnie ze wzgledu na ludzi, ktorzy wspinali sie na dach i bylo realne ryzyko uszkodzenia.

Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/shorts/6dM8iD-svPY
#smiesznypiesek
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#smiesznypiesek #zwierzaczki #chwalesie
Byłem wczoraj w zoo w #opole. Bardzo chciałem zobaczyć lemury, chociaż na wiele się nie nastawiałem - z moich niewielu obserwacji wynika, że zwykle siedzą na drzewie. Otóż nie tym razem! Zeszły na dół i usiadły na krawężniku żeby się powygrzewać. Po chwili jeden z nich do mnie podszedł i zaczął lizać moją rękę xD A potem pozwolił się pogłaskać ʕ•ᴥ•ʔ Niewypowiedziane marzenie zostało spełnione ʕ•ᴥ•ʔ
Inb4: niczym go nie zachęcałem, po prostu kucnąłem i patrzyłem. Wiem że niby nie powinno się głaskać, ale sam do mnie przyszedł i domagał się atencji :3


Zaloguj się aby komentować
Takie tam #smiesznypiesek #ornitologia #ptaki #natura #islandia


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tym razem trochę czitersko, bo fotki z parku w którym można sobie chodzić wśród ptaków, które nie boją się ludzi. Te były pod siatką, ale większość jej nie potrzebuje. Trochę szkoda, że tak krótko tam byłem, ale dobre i to. XD
Jedyny minus takiej wyprawy, to konieczność późniejszego zdrapywania kupy z podeszwy buta. Nie ma opcji, by w coś nie wdepnąć, bo miny przeciwpiechotne są wszędzie. XD
Pierwsze 3 fotki strzelane Olympusem E‑M10 Mark IV, 2 ostatnie telefonem.
> #dziwencykafoty <
#ptaki #fotografia #zwierzaczki #smiesznypiesek





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ej, Mati, widać po nas? #smiesznypiesek #zwierzaki #niemcy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#pokazpsa #smiesznypiesek #heheszki
Wczoraj na spacerze z pisurami, żona mówiła o Pai (tej ze zdjęcia), że ma jeszcze straszne pstro w głowie (1.5 roku, ale jakby miała 8 miesięcy), no i mówi "noo... i taki t-shirt jak logo Prosto, ale z napisem Pstro", no i dwa kliknięcia, AI i jest xD
Pie w koszulce Pstro

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować