Patrz szwagier jaka franca. W slonej wodzie.
#barteknamorzu #smiesznypiesek

Patrz szwagier jaka franca. W slonej wodzie.
#barteknamorzu #smiesznypiesek

Zaloguj się aby komentować
Taki oto gagatek za oknem regularnie daje popisy wokalne. Ewidentnie upodobał sobie to miejsce, bo pojawia się tu co kilkanaście–kilkadziesiąt minut. Pierwsze recitale zaczynają się już po 6 rano, a ostarnie są już praktycznie po zmroku, około 20.
#ptaki #fotografia #smiesznypiesek #przyroda

Zaloguj się aby komentować
Pyk skromne 230 km.
Strasznie blisko ten Madagaskar.
Klepać się nie dały. Ale kilka tygodni ze mną i same by się prosiły . Po chwili wszystkie uciekły do pomieszczenia by się ogrzać przy lampie.
Także loteria czy się trafi na nie czy nie
Reszta filmików w komentarzach .
W drodze powrotnej drobny grad.
@6502 dziękuję za polecajkę
#wycieczka
#smiesznypiesek
#zoo
Zaloguj się aby komentować
Mam przyjaciół w warsztacie... Tłumaczyłem im, że hałas, pył, pracujące maszyny na nic to! Pokiwaly głowami ze zrozumieniem i stwierdziły, że budują gniazdo nad moją głową i będą na mnie srać gdy usiądę do komputera.
#ptaki #smiesznypiesek

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kupiłem kwiatka i zabrałem go na spacer.
#roslinydoniczkowe #rosliny #smiesznypiesek


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W sumie śmieszne
https://www.instagram.com/piesekpodsklepem
https://www.facebook.com/piesekpodsklepem/
#smiesznypiesek #zwierzaczki #psy

@Deykun niby śmieszne, ale powiem ci że strasznie mnie to czasem irytuje. Sprawi se typ albo typiara tego psa, a potem zamiast go uczciwie wyprowadzać na długi spacer, to robią "spacer"- pięciominutowy do sklepu po zakupy, a pies niech potem przez godzinę jest przywiązany przed wejściem tylko po to, żeby zaraz po odwiązaniu wracać do 4 ścian. Super spacer k⁎⁎wo. Jeszcze pół biedy jak pies jest normalny i właściciel w tej swojej głupocie pomyśli i gdzieś go z boku przywiąże, ale są takie asy, które przywiązują ewidentnie agresywnego psa... koło wózków. Albo jeszcze lepiej- koło jakiegoś słupka zaraz obok wejścia do sklepu. Ani tego nie obejdziesz, ani nie jesteś bezpieczny, ale jaśniepan przylazł ze swoją świnią i jak rasowy janusz- jak najbliżej wejścia, żeby czasem nie trzeba było chodzić. Ten sam mental idiotów, którzy gdyby mogli, to by do budynku autem wjechali, żeby tylko nie musieć przejść tych 20 metrów. A ostatnio jakaś grażyna wlazła ze swoim yorko-szczurem prosto do sklepu i tam go przywiązała koło bramek na sklep i polazła robić swoje. Mimo jebutnej naklejki na każdych odrzwiach do sklepu, że jest zakaz wprowadzania psów. I c⁎⁎j. Ona poszła, ujadający szczur na trzymetrowym sznurku został. A jeszcze lepsze są te janusze osiedlowe, które "wyprowadzają psa" czytaj otwierają drzwi na klatkę, puszczają kundla samopas, niech ten robi co tylko chce, a za pół godziny wychodzą otworzyć drzwi do klatki z powrotem i drą się "PIIIIMPEEEEK". C⁎⁎j, niech się dzieje co chce w międzyczasie, pies może kogoś pogryźć, może się wjebać komuś kod koła, może nasrać na rabatę- to nie jest problem jaśniepana, bo on chciał mieć psa, a nie obowiązki związane z jego posiadaniem.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #zwierzeta #smiesznypiesek


Zaloguj się aby komentować