jak odpisuję ja czyjś komentarz to po słowach kończących się na ś po naciśnięciu spacji automatycznie wstawia mi nick tej osoby za każdym razem. bug czy ficzer? #hejto to #pytanie
jak odpisuję ja czyjś komentarz to po słowach kończących się na ś po naciśnięciu spacji automatycznie wstawia mi nick tej osoby za każdym razem. bug czy ficzer? #hejto to #pytanie
Zaloguj się aby komentować
zainstalowałem aplikację na telefonie i wkurzają mnie reklamy więc mam pytanie - czy najniższy poziom na patronie usuwa reklamy? #hejto #pytanie #kiciochpyta

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry.
Panie i Panowie.
Szukam zleceniobiorcy na montaż pieca zasilanego ekogroszkiem, o mocy 38 kw w #dom bez buforu ciepła.
Jakie kwoty za takie usługi mogę się spodziewać? Trzeba wymontować stary kopciuch i podłączyć nowy piec.
#budownictwo #ogrzewanie #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Jechać 30 km do domu czy wymieniać koło?
#pytanie #lesnapracbaza #pracbaza #samochody

Zaloguj się aby komentować
Sprzedaję rzecz na OLX - nowa, prezent który nie siadł mojej różowej. Przedmiot wzbudził spore zainteresowanie, bo okazuje się, że popularny w pewnych potęgach a wystawiłem za pół ceny sklepowej. Już po 5 minutach dostałem 2 wiadomości które OLX z automatu zablokował że względu na rzekomo podejrzaną aktywność kont. Na następny dzień ktoś wykupił z przesyłką OLX- żadnej wiadomości, nic. Czy na tym etapie jest jeszcze jakieś ryzyko przekrętu? (Zapłacone poprzez OLX, przesyłką z OLX czyli gościu już zapłacił, ja dostałem kod nadania i po odebraniu przesyłki jeżeli odbiorca nie zgłosi żadnych uwag w ciągu 24 h OLX przelewa mi pieniądze). Czy nie robią czasami tak, że zgłaszają OLX, że wysłałem im np. worek siana, OLX zwraca mu hajs a on zostaje z przedmiotem? Jak się przed tym zabezpieczyć? Nagrać filmik z pakowania i wysyłania?
#pytanie
Zaloguj się aby komentować
Witam,
nie wiem do konca czy to dobre miejsce zeby zapytac gdzie moge znalezc stare komiksy w formacie PDF - Yans, etc .
#komiksy #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś z szanownych Kolegów/Koleżanek wykańczał kiedyś posadzkę betonową farbami do betonu lub żywicami?
Mam parę pytań.
#budownictwo #wykonczenia #pytanie


Zaloguj się aby komentować
#audio #sprzetaudio #pytanie
Takie pytanie do kogoś kto się zna.
Dostałem kiedyś 2 wzmacniacze w rozliczeniu i tak leżą.
Postanowiłem je wystawić, ale widzę w necie jakiś dziwny rozrzut.
Zna się ktoś i może powiedzieć ile jest to warte mniej więcej?
I czy jest coś warte w ogóle
Oba sprawne.
Marantz Model Nr1501
Yamaha Model SR-301
Wołam @Klamra bo grasz na sprzętach różnych, więc może się orientujesz za ile mogę to wystawić, żeby było uczciwie i szybko poszło.



Zaloguj się aby komentować
Ej a ja dopiero zauważyłem, ze moll z nami nie ma. Co sie stało?
#pytanie

Zaloguj się aby komentować
Co można kupić na roczek dla córy znajomych?
Nie chce kupować żadnych zabawek, bo tego ma pełno. A i też wolę, niech rodzice sami decydują, jakie zabawki chcą dawać dziecku.
Jakieś propozycje? Budżet powiedzmy 150-200 zl
#dzieci #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Dobra, lecimy z pytaniem otwartym. Co sprawia, że czujecie się, jak na obrazku?
UWAGA. Dziwen opowiadający o Archiwum Burzowego Światła z automatu uznaję za odpowiedź fałszywą. XD
---------
#pytanie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
#uk #pytanie
Mam nowa wspollokatorke, przeprowadziła sie z Birmingham. Jest z nia jej kolega. Poczęstował mnie petem i z dumą powiedzial "sa z Polski!!" . K⁎⁎wa nigdy nie widzialem tych petów

Zaloguj się aby komentować
Co to jest za żarówka? Oznaczenia to gzgk 12vdc
Wyjąłem ja z oswietlenia bagażnika.
#pytanie


Zaloguj się aby komentować
Ktoś mi wyjaśni jak działa algorytm twitterowy? Dlaczego dostałem powiadomienie do tego posta? Fioletowa gwiazdka znaczy, że to nie jest moje obserwowanie tylko jakaś polecajka odgórna.
#twitter #pytanie

Zaloguj się aby komentować
Zauważyliście może ostatnio, że dłuższe życie każdej pralki to Calgon?
#pytanie
Zaloguj się aby komentować
Jezdzil ktos stopem po europie? Musze we wrzesniu dostac sie z Paryza do Hambourga I tak myslalem ze nigdy tak nie jechalem a to juz ten wiek ze moje nerki sie nadaja na karme dla psow najwyzej to co szkodzi.
#pytanie #gownowpis #podroze #autostop

Zaloguj się aby komentować
Na ktoś jakąś sprawdzoną maszynkę do włosów, która sobie poradzi z gęstymi i grubymi włosami?
Natura nie obdarzyła mnie zakolami, a już nawet zwykli fryzjerzy chcą mnie ogolić z kasy.
Xiaomi nieźle dawała radę zanim żona nie zostawiła rozladowanej na dwa miesiące xD ale może coś lepszego da się kupić
#pytanie #cokupic
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jakie buty według was są najwygodniejsze na codzień? Nie wiem, AirMaxy, czy jakieś inne CloadFoamy i inne takie? Macie jakiś swój ulubiony model?
#pytanie #buty #niewiemjakotagowac
@IronFist mam jakieś siateczki noname które zakłada się bez sznurówek i myślałem, że po roku wylądują w koszu. Przez większość zimy też w nich chodziłem, tylko dokupiłem zimową wkładkę xD Ogólnie taki typ butów najbardziej mi pasuje i mam już kolejne podobne kupione za zawrotne 40zł (te na zdjęciu to jakieś losowe)

Zaloguj się aby komentować
Ostatnio zaciekawił mnie temat bidonów i przechowywania wody w transporcie. Sam korzystam aktualnie z butelki z tritanu i z racji jej zużycia chciałbym się przesiąść na coś innego. Trochę poczytałem trochę AI i wychodzi że ten tritan to jedna wielka ustawka od jakiejś wielkiej firmy która pluje na plastiki. I podsumowując każda butelka tritanowa ma elementy plastikowe które mają kontakt z wodą także więc mikroplastik jest wszędzie.
Z racji że nie wyobrażam sobie nie mieć przy sobie butelki wody mam do was w sumie pytanie. Jaką butelkę ze stali nierdzewnej polecicie tak do 100-150 pln. Imo ma być faktycznie ze stali spożywczej nic oszukanego. Miałem na oku butelkę z amazon chyba bemaxx ale kilkanaście komentarzy pisze że to nie stal nierdzewna i wysyłają potwierdzenia
#woda #czystawoda #pytanie
@MICK3Y
Szkło odpada bo zdarza mi się uderzyć plecakiem.
Ja rozumiem, że to może brzmieć głupio ale metalowe z zewnątrz termosy też są w środku szklane (albo boro-krzemowe) a jakoś się nie tłuką w moim plecaku. Rozumiem obawy gdyby cały był ze szkła ale taki najtańszy termosik w sumie spełniłby chyba Twoje oczekiwania.
Zaloguj się aby komentować