Patrzcie co mi czerwona szarańcza wrzuciła do skrzynki. Ja pi⁎⁎⁎⁎lę.
#polityka


Patrzcie co mi czerwona szarańcza wrzuciła do skrzynki. Ja pi⁎⁎⁎⁎lę.
#polityka


Takie czasy ido, że podobne oszołomy zaczną się znów przebijać. I zrozumiałbym, jeśli ludziska zaczęliby zwracać się ku rozsądnym socjalistom (bo już czas na to), ale takich nie ma. Są albo pseudo-lewicowcy, którzy też tylko dużo gadają, ale sami nie mają pojęcia o czym mówią, bo żyją dostatnio. Albo właśnie odj€bane przypadki neo-komuchów, którzy pi€rdolą o ochronie kobiet, ale tylko w sensie ich prawa do najwyższych stanowisk i parytetach do nich.
Zaloguj się aby komentować
Czyli Magyar to Orban 2.0. Nie chcę, ale muszę: a nie mówiłem?
#polityka #wegry
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
RMF: Pałac Prezydencki „rozważa wycofanie” Pawła Swinarskiego z Rady Nowych Mediów
Według ustaleń radia RMF, Pałac Prezydencki ma rozważać wycofanie Pawła Swinarskiego z niedawno temu powołanej Rady Nowych Mediów.
#kontrabanda #polityka
Zaloguj się aby komentować

Prezes PiS Jarosław Kaczyński spotkał się w poniedziałek wieczorem z Mateuszem Morawieckim, z którym rozmawiał o przyszłości Stowarzyszenia Rozwój Plus założonego przez byłego premiera. – Wczoraj w nocy doszło do długiej, siedmiogodzinnej rozmowy między panem premierem a mną. Ta rozmowa przyniosła...
Zaloguj się aby komentować
#polityka #heheszkipolityczne #memypolityczne #snussolini

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Prawo przestaje wyznaczać granice, a zaczyna realizować polityczne projekty – przekonuje w rozmowie z Newsmax Polska prof. Ryszard Legutko, filozof, tłumacz dzieł Platona i były minister edukacji. Wskazuje na rosnącą rolę siły zamiast norm prawnych oraz wpływ instytucji unijnych. "Po obaleniu...
https://x.com/Jan_Pinski/status/2046353236580266231?s=20
Uuu,sie narobilo #polityka
Zaloguj się aby komentować
Wobec Katarzyny Kotuli padają groźby w związku z projektem ustawy o patostreamingu
Wczoraj na antenie Polsat News padła deklaracja ze strony Barbary Dolniak, posłanki Koalicji Obywatelskiej, o planach procedowania projektu ustawy o patostreamingu.
#kontrabanda
#polityka
@kontrabanda O ile zgadzam się z zamysłem, o tyle pachnie mi to kolejnym przypadkiem powszechnej w polskim prawie sraczki legislacyjnej. Przepisy karne odnoszące się do promowania działań przestępczych istnieją w Kodeksie Karnym. Wystarczy je stosować.
Tymczasem, dla poklasku łatwiej wrzucić kolejną specustawę zwiększającą prawny bajzel. Niewiele to zmieni, bo poza pisaniem prawa trzeba je jeszcze egzekwować, więc prawdopodobnie pozostanie martwe. Jak mnóstwo innych papierów tego typu, których wartość jest wątpliwa.
Zaloguj się aby komentować
@jajkosadzone Wiecie co jest najgorsze? Znam tego Piotra Nisztora z pracy i to jest całkiem normalny chłop. Pogada, zażartuje, dogadać się z nim można i takie tam. Gdybym nie wiedział że pracuję dla PiSowskiej machiny medialnej, nigdy bym go o takie poglądy nie podejrzewał. Nie oceniaj książki i takie tam...
Zaloguj się aby komentować
Prezydencki minister jest tak inteligentny, ze wyjasnia go typ po serii wylewow. Kek. #polityka

@100mph Czlowiek-wylew tez nie ma racji.
Chodzi o pochodzenie, endo- i egzo- danego słowa.
My nazywamy Gdańsk bo jest nasz. On nie jest francuski ani niemiecki. Moglibyśmy nazywać tam jakas część Francji - brytyjczykami w ramach zemsty słownej xD
No ale to wtedy byłoby niekulturalne zachowanie, w końcu przyjechali w goście i im się wybacza (choc tutaj to sie musiałby wypowiedzieć kulturoznawca, bo z tego co wiem Szwedzi cie w domu nie nakarmią, ale rzucą cos na temat wielkości twojej żony i jest okej, nawet bardzo ).
Zaloguj się aby komentować
Dzialaczka Konfederacji Liliana Wiadrowska (adekwatne nazwisko, biorąc pod uwagę pustkę we łbie) zajmująca się produkcją fejków i wysrywów, wyprodukowała kolejny:
Po pierwsze pomidory na zdjęciu znajdują się w kartonach z logo Vital. Jest to popularna marka dystrybuująca warzywa do sieciówek, w tym do Biedronki.
Po drugie w amatorskich uprawach szklarniowych to w kwietniu/maju pomidory się... dopiero sadzi, a nie zbiera
Nie wiem, kiedy ona była w tej Biedronce i wdziała te pomidory po 30 zł, ale chyba nigdy xD
#bekazkonfederacji #heheszki #heheszkipolityczne #bekazprawakow #polityka #bekazpodludzi

@nietzsche
Po pierwsze pomidory na zdjęciu znajdują się w kartonach z logo Vital. Jest to popularna marka dystrybuująca warzywa do sieciówek, w tym do Biedronki.
Które widać też w innych miejscach, bo te kartony biedronka rozdaje za darmo.
Po drugie w amatorskich uprawach szklarniowych to w kwietniu/maju pomidory się... dopiero sadzi, a nie zbiera
Moja mama amatorsko sadzi pomidory, ale potrafiła dogrzewać szklarnię i pierwsze sadzonki lądowały w glebie już w styczniu.
Te pomidory są od dziadka, bo dziadek je sprzedaje, są też ze szklarni, bo szklarnia je wyprodukowała. A pomidory po 30 zł widywałem w marketach, w biedrze pewnie też znalazłyby się takie, ale nie jestem pewien, nic sobie nie kupuję z tego sklepu bo stosuje nieuczciwe praktyki wobec klientów i dostawców, poza tym jest to zagraniczny sklep.
Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazpisu #pis
Kaczyński: Stowarzyszenie będzie działało legalnie w ramach struktur partii.
Bocheński: ???

Zaloguj się aby komentować
#polityka #lechwalesacontent #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #heheszkipolityczne #bekazkonfederacji #bekazonuc #onuce #polityka #memy

Zaloguj się aby komentować
Eksperci od protokołu dyplomatycznego są zgodni: solówka na harmonijce to nowa jakość w relacjach na linii Pałac Prezydencki - Sejm. Akustyka sali plenarnej w końcu została w pełni wykorzystana
#memy #heheszki #humorobrazkowy #polityka #bekazpisu #heheszkipolityczne #snussolini

@Half_NEET_Half_Amazing aż mi przypomniałeś
https://www.youtube.com/watch?v=da21AYHQRAU
@nietzsche Już pal licho, że to bierze, nie jest pierwszym i jedynym człowiekiem z tego typu nałogiem, ale nie wytrzymać podczas publicznych wystąpień to wyższy poziom jazdy. Co następne? Jedzenie kebaba? Drapanie się po jajkach? Dłubanie w nosie? Wszak to też zrozumiałe fizjologicznie rzeczy, na które miewamy ochotę też w czasie, kiedy nie wypada tego robić.
@GazelkaFarelka
Co następne? Jedzenie kebaba? Drapanie się po jajkach? Dłubanie w nosie?
wszystko to już pewnie było. Żarcie sałatek i wietrzenie girów przecież robiła Pawłowiczowa. Dłubanie w nosie było nagrane w przypadku Motyki i Zubowskiego w '23. Tak samo nie wierzę, że nikt tam się po jajach nie drapał siedząc w tych ławach.
Zaloguj się aby komentować