@farmaceut te wybory są specyficzne, bo głosujemy przede wszystkim za tym czy chcemy być proeuropejską demokracją czy autokracją pomiędzy wschodem a zachodem
W pierwszej opcji będziesz wybierał między KO a Lewicą (resztę raczej wchłonie KO)
W drugiej opcji masz PiS I Konfederacje
Ewentualnie na jakieś maleństwa, ale nie zapowiada się, żeby ktoś miał szansę chociaż na 3%, chyba że Hołownia się uprze
No i z tego masz wybrać, szczegóły to sprawa drugorzędna, bo politycy raczej są znani z tego, że się obietnic nie trzymają zbytnio