
Katarzyna Sójka ma zostać nowym ministrem zdrowia. To pierwsza kobieta na czele resortu od czasu Ewy Kopacz. Jest lekarką internistką, posłanką PiS, członkinią sejmowej komisji zdrowia. Sójka w czerwcu, kiedy w polskich miastach odbywały się protesty w obronie praw kobiet po śmierci 33-letniej...
Zaloguj się aby komentować

Panie z koła gospodyń wiejskich, które zajęły się przygotowywaniem przysmaków na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim w Chełmie, nie dostały od organizatorów zwrotu kosztów za produkty. W związku z tym za jedzenie i picie, które miały być darmowe, trzeba było zapłacić. — Opłata jest symboliczna, bo...
No i przy okazji dowiedzieliśmy się jak nazywała się ta kobita od torby za 15 złotych w sprawie Mariki
Najlepsze jest to,że to dalej wisi na twitterze. Oni to naprawdę zrobili !
#pis #marika #prokuratura #bekazpisu #daneosobowe #wyciekdanych #security
Trzy najgorsze zarazy jakie dotknęły Polskę w ciągu ostatnich 100 lat? Faszyzm, komunizm, no i najgorsze ścierwo, kaczyzm wraz podludzką padliną społeczną, która ich wybrała. PiSowieccy podludzie chyba chcą mieć kolejne dziecko na sumieniu, po tym chłopaczku zaszczutym przez pisowskiego kmiota Oskarka.
Zaloguj się aby komentować
partia zawsze chce naszego dobra
tylko coraz mniej dobra nam zostaje do oddania
#heheszkipolityczne #prl #pis #socjalizm2023

Zaloguj się aby komentować
TVP musi zostać zlikwidowane a wszyscy jej pracownicy zwolnieni bez możliwości zatrudnienia w nowej spółce powołanej po jej likwidacji. Nie ma już możliwości rehabilitacji po tym co teraz robią, to zaszło za daleko.
#tvp #pis #polityka #wybory #propaganda

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Okazuje się, że ta nowa bohaterka Polskiej opozycji, święta Joanna od aborcji to taka normalna apolityczna osoba, która tylko przypadkiem kręci aferę dla lemingów
Jak tam @Wyrocznia - nadal uważasz, że nie mam serca i zostałam "wyjaśniona"?
#bekazlewactwa #pis #polityka #aborcja #hejto #lemingi #heheszki #logikarozowychpaskow



Zaloguj się aby komentować
wspomnień czar z pisowskiego portalu
jak na ironię okazało się, że to właśnie #PiS ściągnął nam na łeb miliony imigrantów i wraz z innymi uczestnikami układu nadal forsują pogląd, że ich potrzebujemy bo nie ma komu robić.
no nie ma bo PiSSowcy kontynuując tradycje poprzednich rządów nakładają tak horrendalne podatki, że Polakom się nie opłaca tu pracować i wolą wyjechać zagranicę
#polityka #bekazpisu

@Quake jeszcze się nie nauczyłeś że tak działa każdy przedstawiciel "right wing populists"? pieprzą to co chcą usłyszeć ich wyborcy, najczęściej niezbyt mądrzy, a po dorwaniu się do władzy stwierdzają że to przecież był żart i robią wszystko żeby ustawić przyszłe pokolenia przeważnie działaniami przecząc wcześniejszym kłamstwom
Zaloguj się aby komentować

Konfederacja szybko rośnie w siłę. Ostatnie sondaże wskazują, że PiS nie będzie w stanie utworzyć rządu po wyborach bez ugrupowania Sławomira Mentzena. Czy konfederaci zdecydują się na koalicję z Jarosławem Kaczyńskim?
Ale zdaniem Pawła Musiałka z "Klubu Jagiellońskiego" do powyborczej...
Idiota znany też jako "Minister Zero" (chyba trochę zbyt wysoka ocena tego prawaka),
w sprawie dziewczyny która DOKONAŁA ROZBOJU i została na tej podstawie skazana przez sąd na więzienie, powiedział że:
Sędziowie nie mogą niszczyć ludzi za ich poglądy
Ten sam Ziobro w sprawie poglądów jakie głosi (nie wprowadza, tylko głosi) Komunistyczna Partia Polski:
Zdelegalizować Komunistyczną Partię Polski
https://www.rp.pl/polityka/art8737751-ziobro-zdelegalizowac-komunistyczna-partie-polski
https://dorzeczy.pl/opinie/461274/ziobro-sedziowie-nie-moga-niszczyc-ludzi-za-ich-poglady.html
#pis #bekazpisu #antykapitalizm #bekazprawakow #bekaznarodowcow
Najlepsze jest to, że w KPP są same niegroźne dziadki, komunista Towarzysz Michał co najstraszniejszego zrobił to przeróbki patriotycznych piosenek na lewicowe, a był łapany i przesłuchiwany XD
Nacjolskie dzieci atakują bogu ducha winne osoby z torbą w tęczowy dizajn XDDDD
Znam też jednego naziola i on otwarcie mi mowil ze z kolegami tez atakowal ""lewakow""
Zaloguj się aby komentować
PiS i Konfa straszą robakami... pitolą spiskowe bzdury wzięte z brukowców, ale nie mówią o realnych zagrożeniach, nawet nie zagrożeniach bo one już się dzieją i ci politycy za nie odpowiadają.
To tłuszcze trans. W przypadku alko to człowiek przynajmnie wie że kupuje alko bo o to jemu chodzi oraz jest to zakazane teoretycznie dla nieletnich.
W przypadku tłuszczy trans człowiek myśl że kupuje pączka albo serek, a o tym nie ma pojęcia.
O szkodliwości alko jest mała świadomość, ale jakaś jest. O tłuszczach trans większość ludzi nawet nie słyszała i o tym co powodują.
Nie można tego zakazać? Można. W Dani (wzór dla Zandberga) zakazano tego 20 lat temu, tak nawiasem mówiąc mają najwyższe podatki w Europie i są jednym z najszczęśliwszych krajów, oczywiście bardziej wolnych niż Polacy ze swoim idiotycznym postrzeganiem wolności, czyli przez pryzmat wyłącznie interesu januszy biznesu.
W Polsce to gówno sobie są w stanie przelobbować przedsiębiorcy, że niby "przepisy by ograniczały wolność". Raczej ich wolność do ładowania syfu nieświadomym klientom, oraz zyskiwania wolności jaką uzyskają przez pieniądze zarobione w ten sposób. Gorzej już z wolnością klientów, którzy potem mają stany zapalne, szybsze starzenie a na koniec raka. Koszty alkoholu w Polsce to 90 mld złotych rocznie. To dwa razy więcej niż 500+. I jeszcze jakieś zidiociałe libki (czołowi to KO i Konfa) lamentują że 500+ nas zrujnuje gospodarczo. Ciekawe że alkohol nie, ich zdaniem dla gospodarki to chyba najlepiej wypić kilka piw dziennie (np. Mentzen) albo walnąć pól litra bimbru, prawda @bimberman ty kucu? Hm... Dla "gospodarki" Mentzena sprzedającego te piwo to na pewno, jego kieszeń się napełnia, gdzie bez skrupółów pociska ludziom te kity o tym jak piwo przez maturą pomaga je zdać, albo że ludzie powinni pić alkohol.
Prawda jest taka że zboże techniczne zmielone z robakami jest mniej szkodliwe niż pączki popijane wódką.
Z resztą na pączkach sprzedawanych luzem nie ma podawanego składu. Syf ten można sprzedawać dziciom. Żyjemy w idiotokracji, w której posłowie na sejm walczą o to żeby to gówno sprzedawać nawet w szkołach i te skrajne szkodniki są nazywane "patriotami" (naprawdę to niszczyciele Polski i ruskie onuce).
Jajka w sklepach są sprzedawane w otwieranych opakowaniach, po to że gdy ich okres przydatności minie, możnabyło je na zapleczu przepakować w opakowanie z podaną inną datą ważności, a tamte świeże jajka sobie przygarnąć.
Mógłbym opisać co robi się w sklepach z mięsem... masakra. To jest nieświadomość ludzi.
Żeruje na tym najgorszy sort przedsiębiorców który sprowadza w dół nawet tych lepszych. Lobbuje w polityce za ich interesem (to robią te Lewaiatany, Konfederacje Przedsiębiorców, Wróblewski itd.) pod patetycznym ideologicznyn pierololo o wolności i braku interwencjonizmu, który to rzekomo daje wszystkim wolność. Nie daje. Daje im wolność.
J***ć PiS i Konfederację i KO.
Tego prawackiego ścieku z "jedzeniem robaków" już nawet nie da się nawet sparodiować.
Nie umieją rozwiązać realnych problemów (a raczej nie chcą, bo reprezentują interes przedsiębiorców którymi sami są albo z którymi są związani) to tworzą paszkwile na tych którzy chcą zrobić coś dobrego i robią z siebie obrońców. Nie są nimi. Są oszustami, szkodnikami, sprzedajnymi kapitałowi szmatami i idiotami.
https://pysznosci.pl/tluszcze-trans-sa-szkodliwe/
#antykapitalizm #pis #po #razem #konfederacja #prawica #lewica #januszebiznesu

@Matkojebca_Jones wtracajac z jajkami, to przestan pi⁎⁎⁎⁎lic xD zona w biedronce od 12 lat pracuje i nigdy jej sie jajka nie przeterminowały xD jak ci sie maja jajka k⁎⁎wa przeterminować xD ktoś zamawia 40 palet i potem sprzedaje je 3 lata czy ki c⁎⁎j
O alkoholu też pierodlisz xD jak ktos chce pic, jego sprawa
Z tluszczami masz racje jednak z 200linijkowego posta dalej nie wiem czym sa tłuszcze trans i musze doczytywać mogles zrobic jakies tldr
@Matkojebca_Jones w Polsce, krajnie wypełnionej gojami, sprzedawcy maści na na szczury robią co im się podoba , sprzedaż trucizny to normalka tak samo jak ze szczepionkami wystarczy zamydlić oczy powiedzieć że ktoś tam zdycha i już przymus szczepionkowy , miło że o mnie wspominałeś ale chyba już ostrzegałem w moim jakimś wpisie na temat tłuszczy trans i dla mnie konfa to jedyny logiczny wybór bo chce zniszczyć resztę dzikusów, lubie ich dla tego ze wszyscy których ja nienawidzę nienawidzą ich i jak to mówią wróg mojego wroga.... pzdr (nie odpisuj już mi się urwał film)
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
PiSuarom nie zapomnimy niemal 200 tysięcy śmierci spowodowanej idiotycznym zablokowaniem i dysunkcją służby zdrowia. Zaś P-Owcom i lewactwu nie zapomnimy żądania jeszcze większego zamordyzmu i totalitaryzmu oraz adczlowieczania ludzi, którzy nie chcieli przyjąć eksperymentalnego preparatu genetycznego zwanego "szczepionką mRNA".
#codziennycovidianin #polityka #pis #po #jednozlo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pewnie sama się prosiła...
#heheszki #pis #cotusieodpierdala #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować

Obrazy są drastyczne. Kręcone smartfonem sceny bestialskiego bicia i kopania przeplatane są groźbami i drwiną pod adresem ofiary. „Zabij ją, zaj...!", „Nie możemy jej wypuścić", „Ty k..., szmato!" - brzmią obelgi rzucane męskim głosem. Dotarliśmy do nagrań z wydarzeń, które miały...