Friendly reminder
#pis #polityka #imigranci

Friendly reminder
#pis #polityka #imigranci

Zaloguj się aby komentować
Myślę, że można im zaufać hehe #polska na pewno będzie w dobrych rękach.
Gdyby nie ich #polityka to ta #wojna by w ogóle nie wybucha.
Gdyby też nie polityka #niemcy którzy aby ją realizować posadzili u nas swojego nadzorcę #pdk
Gdyby Polacy ich nie POgonili, to dziś byśmy mieli to samo co #ukraina
Co, jak co, ale #pis to mniejsze zło dla #polska
Trzeba "dorżnąć tę watahę, jeszcze jedna bitwa" przy urnie wyborczej #wybory
Nie popierasz PISu? To TYLKO #konfederacja
Zaloguj się aby komentować

Posłowie PiS zrezygnowali z wprowadzenia definicji nieumyślnego szpiegostwa do kodeksu karnego. Wciąż chcą jednak poszerzyć uprawnienia Szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Działania Agencji mają być wyjęte poza kontrolę, choćby iluzoryczną, sądu i prokuratury. #pis #inwigilacja
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

Na najbliższym posiedzeniu sejmu odbędzie się pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o ochronie małoletnich przed dostępem do treści nieodpowiednich w internecie. po wejściu w życie owych przepisów jeśli ktoś podpisze umowe z dostawcą internetu, w ciągu 3 dni dostawca intern #internet...
Może i Ukraińcy dostaną polskie paszporty, za to będą głosować na PiS. #ukraina #wojna #rosja #polityka #polska #pis #jebacpis #bekazpisu
Zaloguj się aby komentować
To, że Ukraina odbije całe terytorium sprzed 2014 roku jest mniej więcej tak samo możliwe jak to, że PiS pozwoli sobie na przegranie wyborów i oddanie władzy. #ukraina #wojna #rosja #polityka #polska #pis #bekazpisu #jebacpis
Zaloguj się aby komentować

Twitter zablokował budzący kontrowersje spot wyborczy Prawa i Sprawiedliwości, w którym wykorzystano ujęcia z obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Jak informują media, przy tworzeniu klipu naruszono prawa autorskie, poprzez umieszczenie w nim ujęć należących do brytyjskiej telewizji...
Nie lubię platformy, ale i nienawidzę PiSu, jednak muszę stwierdzić, że za PO było lepiej, co fatalnie świadczy o pisiorach, że udało im się okazać być jeszcze gorszymi, niż tak ch⁎⁎⁎we rządy, jakie były za PO-PSL. W sumie, ja nigdy nie miałem złudzeń, że będzie inaczej. #polityka #polska #pis #bekazpisu #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Kiedy było lepiej, za PiSu czy za komuny? Wiadomo, że za komuny, bo wtedy choć nie było niczego, to wszystko było, a teraz niczego nie ma, ale jest pincet/łosiemset plus. #polska #polityka #pis #bekazpisu #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Łukasza bredzi, aż przykro słuchać.
Dla mnie tak:
* Korwin był dla niego niemiły, sam Łukasza mówił Korwinowi w programie że mają ciężką relację.
* Kobieta Łukszy go zostawiła, a jest członkiem Nowej Nadziei. (wolała Sławka niż Krzysztofa Lecha)
* Mentzen opieprzył Łukszę, myśląc że Łuksza jest sojusznikiem i się zagalopował.
* wRealu24 słabo płaci po banie, banbay nie daje tyle kasy.
* PiS płaci z rządowych.
To jest kompletna "przyczyna zmiany frontu" Łukszy wg moich obserwacji.
Co nie znaczy, że dawniej nie bredził.
#polityka #wrealu24 #banbay #pis #konfederacja #mentzen #korwin
@fewtoast Nie. Te sprawy jakieś swoje trzy grosze wtrąciły, to znaczy Łukasza na własnej skórze przekonał się jak sekciarskie jest to środowisko (szczucie na każdego kto chociażby choć trochę podważa albo zadaje trudne pytania).
Natomiast tak poza tym - Korwin naprawdę jest skompromitowany, a środowisko Brauna jest prorosyjskie.
Zaloguj się aby komentować
XXI wiek, a ludzkość nadal robi rzeczy typu głosowanie na PiS. Po co żyć w takim świecie? #polityka #polska #pis #bekazpisu #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Wiadomo, że PiS to zło, bydło, hołota, tałatajstwo itd, ale tego chce demokratycznie większość Polaków, czyli ciemnego ludu. Nie da się im wytłumaczyć, że to, czy tamto w PiSie jest złe, bo oni właśnie tego chcą, to dla nich dobre. #polityka #polska #wybory #pis #jebacpis #bekazpisu
Zaloguj się aby komentować
PO ze swoimi ch*jowymi rządami jest w dużym stopniu winna temu, że do władzy doszło takie tałatajstwo i hołota jak PiS, a teraz również PO ma być zbawieniem? #polityka #polska #pis #bekazpisu #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Czego właściwie domagał się ten marsz? Jest jakaś lista podpunktów? #polityka #polska #pytanie #pis #bekazpisu #jebacpis #marsz4czerwca #protest
Zaloguj się aby komentować
Bardzo mnie cieszy, że na #hejto jest wolność słowa i nie zmieni tego fakt, że już kilku radykałów z liberełów/lewicy (pewnie z #neuropa albo płatne trolle z PO) groziło mi tu śmiercią tylko dlatego, że papierem #konfederacja a #pis uwżam za mniejsze zło niż PO/KO i resztę postokrągłostołowych agentów, to jednak #moderacja trzeba przyznać jest bezstronna. Na #wykop po 30 min zostałem bez powodu zbanowany permanentnie za uwaga "są tylko 2 płcie" - jako mowę nienawiści.
Uważam, że #orlen powinien wesprzeć #hejto tak jak wspiera lokalną i niezależna prasę i media.
Użytkowników z #neuropa #lewica #liberalizm #PO proszę o kulturę wypowiedzi i nie kierowania wobec mnie gróźb karalnych.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji. W demokratycznej Polsce jest miejsce na różne punkty widzenia.
Z poważaniem
Dziadek_z_Wermachtu_DT
KONESER
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Jeśli PSL to trzecia droga, to którą drogą jest SLD?
#psl #sld #holownia #polska2050 #pis #platformaobywatelska #platforma #tusk #kaczynski #kosiniakkamysz #czarzasty #lewica
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Osiem lat temu PiS był "jedyną alternatywą".
Pamięć złotej rybki. (-‸ლ)
#marsz4czerwca #lextusk #bekazpisu #tusk #kaczynski #pis #platforma
Zaloguj się aby komentować
#bekazprawakow #marsz4czerwca #jebacpis #polityka #pis
Ta próba strollowania marszu była tak nieudolna, że aż urocza. Gdyby nie zoom w aparacie do tej pory zastanawiałbym się o co chodzi...


Zaloguj się aby komentować