Jak jeszcze na tym marszu nie dostali pałami po łbie to znaczy, że PiS nie czuje zagrożenia. #polska #polityka #pis #bekazpisu #jebacpis
Jak jeszcze na tym marszu nie dostali pałami po łbie to znaczy, że PiS nie czuje zagrożenia. #polska #polityka #pis #bekazpisu #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Może i ten marsz nic nie da, za to zmobilizuje kanapowe matki plus, boomerstwo, katoli, Polskę C i pozostalych tvpwidzów by głosować na jedyną, słuszną partię. #polska #polityka #pis #marsz4czerwca #protest
Zaloguj się aby komentować
Może i PiS wygra wybory, za to platforma i tak by ich nie rozliczyła. #polska #polityka #pis #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Jest już jakiś #rakcontent z marszu babci kasi? #polityka #polska #pis #bekazpisu #protest
Zaloguj się aby komentować
W alternatywnej rzeczywistości nie ma w Warszawie żadnego marszu na kilkaset tysięcy osób xD Jest zlot kół gospodyń wiejskich o odczytanie listu od szeregowego posła który ze strachu robi pod siebie na Żoliborzu, to jest najważniejsze wydarzenie tej niedzieli zasługujące na transmisję live xD
#pis #tvpinfo #4czerwca #marsz4czerwca

Zaloguj się aby komentować
Jak to jest możliwe, że są ludzie, co zarabiają w Polsce <3k i jakoś tak dalej żyją, jak oni to ogarniają? Druga sprawa, dlaczego nie próbują tego zmienić? Tak się przecież nie da żyć, lepiej wyjechać (bo wiadomo, że PiSu i ich zbrodniczej polityki już nikt ani nic nie powstrzyma). Najczęściej takie osoby nie mają mieszkania i wynajmują, to po uiszczeniu wszystkich comiesięcznych opłat co im zostaje, na kebaba? Są miejsca na świecie, gdzie żebrzący żyją na wyższym poziomie, niż Polacy <3k. #polityka #polska #przegryw #pis #bekazpisu #jebacpis
@kochamcovid : Normalnie,możliwe choć "nienormalne"
Najczęściej takie osoby nie mają mieszkania i wynajmują, to po uiszczeniu wszystkich comiesięcznych co im zostaje, na kebaba?
No kebab to jest stanowczo za drogi przy takiej pensji - 15+ złotych minimum za bułkę z mięsem ?! No chyba,że od święta kebab czy pizza,tak to nie. Przy takiej pensji to się człowiek kilka razy zastanawia,czy paczkę prażynek kupić. Na szczęście tanie sensowne żarcie na promocjach jest.Może się nie będzie za kilka lat od niego chorowało.Oby.
No teraz przy wynajmie to się raczej nie da mieszkać w dużych miastach skoro wynajem kosztuje raczej powyżej
1,5-2k (?) a 3,5k brutto to 2700 netto. Ale da się żyć i za gówniane 1500 ze stażu - mieszkając z rodzicami i dokładając się. Przykład tego,że się da to ja.Ale to gówniane "życie" jest.
Własne mieszkanie ? K⁎⁎wa jak ? Ja mieszkam u rodziców na zadupiu ale własne mieszkanie nawet na zadupiu - najgorsza zgniła drewniana rudera kosztowała po 80-100k przed covidem,
a co tu dużo mówić o realnych mieszkaniach w sensownym miejscu ? Nawet ci co brali kredyty się obsrają a będą cali na brązowo za niedługo jak do nich dojdzie,że stracą te mieszkania.
Wbrew pozorom jakieś ciuchy na targu czy ze szmateksu od czasu do czasu się kupi,z głodu jak się nie będzie szastało kasą też się nie umrze.Najgorsza to jest zima,bo kwestia ogrzewania no i kwestia rachunków - czy się dokładasz czy sam mieszkasz... wiadomo.
Tak się przecież nie da żyć, lepiej wyjechać
To nie jest takie proste zmienić całkiem swoje życie - zwłaszcza jeśli albo kto ma na głowie rodzinę,albo jeśli ktoś jak ja mieszkając z rodzicami ma tych rodziców nadopiekuńczych (rodzaj toksyczności ale jednak) i wchodzących człowiekowi na głowę. Jak masz ludzi cały czas powtarzających ci,że nie dasz rady albo ludzi o których musisz się troszczyć to dużo trudniej zaryzykować pomimo tego,że takie "życie" to naprawdę jest gówno,śmierć za życia.
(Ale jeśli tego nienawidzisz jest choć szansa na zmianę)
Tym bardziej jak się nie ma oszczędności,bo się wszystko wydaje na potrzeby bieżące, bez odłożenia konkretnej kasy żaden wyjazd po prostu nie wchodzi w rachubę. Ja odkładam - ale jeszcze mi to zajmie długo.Bo mało co zostaje by odłożyć, przy takich zarobkach to są duże wyrzeczenia,naprawdę.
I widzisz - ja jestem z tych rozsądniejszych nędzarzy (choć normiki tomki nazwywają mnie szurem - i dla nich to nie komplement jak dla mnie tylko synonim świra). W mojej sytuacji to jest chociaż chęć żeby to zmienić,bo ja już trafiłem "pod wodę" i "walczę o oddech".
A teraz weź pod uwagę sytuację tych co mają pętlę na szyi typu żona i dziecko/dzieci albo kredyt na mieszkanie.
Albo alimenty przy kumulacji z uczciwością (kombinator z alimentami sobie poradzi). Kaplica. Oni toną,a jak już utoną to szybko i na amen. Ich #depresja może nawet zabić,bo oni nie żyją z nią od lat jak ja.
Tacy ludzie nic nie zmienią,bo będą się bali,że będzie jeszcze gorzej. I dlatego działając żeby nie było gorzej będą to robić zwykle bezmyślnie,nieefektywnie - i w rezultacie im będzie gorzej. Ale aż ich szlang nie trafi - nic nie zmienią.
@kochamcovid ludzię uważają że za mniej nie da sie przeżyć/ nie da sie żyć i rzucaja kwotami. Wszystko to kwestia komfortu. Z komfortem z kolei jest tak że mozna żyć na danym niskim poziomie dopóki nie zazna sie wyższego, jak sie zazna wyższego to spadniecie w dół jest bardzo bolesne.
Za tyle da sie przeżyć, nawet w duzym mieście, wystarczy znać swoje możliwości i sie do nich dostosować.
Mam na myśli:
wynajem pokoju a nie mieszkania
komunikacja miejska zamiast wlasnego samochodu
ograniczanie jedzenia kosztujacego kilkadziesiąt złotych za kg
Kilka zasad mówiących ze "nie dla nas kwitnie ananas" i to wystarczy by spokojnie móc żyć bez stresowania sie o finanse.
Jeżeli nie porównujemy sie do innych tylko badamy własne potrzeby to takie życie nie boli, piramida potrzeb w jakimś stopniu zrealizowana. Sam tak żyłem i zbytnio mi to nie przeszkadzało powiem wiecej, bylem zadowolony bo mimo wszystko żyło mi sie o wiele lepiej niż gdy mieszkałem z rodzicami i nie miałem własnego zrodła dochodu.
Dlaczego ludzie tego nie zmieniają ?
jeżeli ktoś wykonuje najprostsze prace w Polsce to wyjazd za granice nie oznacza ze taka osoba stanie sie klasa srednia i bedzie mogła sobie pozwolić na np własne mieszkanie za granicą. Zyski mogą być niewarte ryzyka
brak pieniedzy na przekwalifikowanie
niecheć do podejmowania ryzyka gdy jest chujowo ale stabilnie.
lub najzwyczajniej w swiecie niskie potrzeby lub stwierdzenie że pomimo zarobków nie żyje mi sie żle zwłaszcza gdy kogoś dotkneła, lub jest w stanie sobie wyobrazić rzeczywistą biede
Zaloguj się aby komentować
Jutro jest ten marsz onuc? #ukraina #wojna #rosja #pis #polityka #polska
Zaloguj się aby komentować
Przypomnijmy sobie jak pisdzielce organizują te swoje "komisje" i kogo do nich zatrudniają:
#bekazpodludzi #pis #bekazpisu #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Beneficjenci pincetplus, pomimo indeksu harnasia, i tak zagłosują na PiS by otrzymać łosiemset plus, bo wyliczyli sobie, że odrobią to na chesterfieldach. #polityka #polska #pis #wybory #bekazpisu #jebacpis #niedlałosiemsetplusnaprzechlaniedlapatoli
Zaloguj się aby komentować
Rosyjski legion próbuje wyzwolić Rosję od putinowców, białoruski legion planuje wyzwolić Białoruś od łukaszenkistów, a czy polski korpus ochotniczy planuje wyzwolenie Polski od pisioryzmu? #ukraina #wojna #rosja #polska #pis
Zaloguj się aby komentować
Znacie kogoś normalnego, kto głosuje na PiS? #polityka #polska #pis #bekazpisu #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Konieczna jest specjalna operacja depisioryzacji Polski. #polityka #polska #pis #bekazpisu #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś niebędący boomerem a jednocześnie głosujący na PiS może mi wytłumaczyć dlaczego to robi? #polityka #pis #bekazpisu #polska
Zaloguj się aby komentować
Pani redaktur my nie widzieli
#bekazpisu #polityka #pis

wykopem czy hejto do pisiarni nie dotrzecie - lepiej wejść na takie https://www.youtube.com/@tvpinfo i tam komentować...
https://natemat.pl/465596,michal-moskal-na-nagraniu-bierze-na-nim-fikcyjny-slub-z-gornikiem
Czy to nie jest aby promowanie ideologii LGBT?
Zaloguj się aby komentować
Michaś zapomniał,że jego pracodawcy to w gruncie rzeczy są żydzi,Michaś może polecieć (albo i nie).
#pis #auschwitz #spot
Zaloguj się aby komentować
Gardzę każdym, kto głosuje na PiS. A jeśli troche przesadziłem, to co najmniej każda taka osoba jest moim wrogiem, a także wrogiem Polski, obecny twór państwowy o nazwie Polska to dla mnie gównorepublika pisowska, a ona = PRL, taka sama to "Polska". #polska #polityka #pis #bekazpisu #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Może i inflacja znowu zacznie rosnąć, za to patola przechleje łosiemset plus. #polityka #pis #bekazpisu #jebacpis #wybory #polska
Zaloguj się aby komentować
Na to idą NASZE PIENIĄDZE...
PiS używa Holokaustu w prekampanii wyborczej. Awantura w sieci.
Brutalna prekampania przed jesiennymi wyborami rozpoczęta. Prawo i Sprawiedliwość w najnowszym spocie zaatakowało opozycję, która 4 czerwca zbiera się na marszu przeciw drożyźnie i kłamstwu. Partia władzy do zilustrowania hejterskiego komentarza byłego dziennikarza Tomasza Lisa posłużyła się obozem koncentracyjnym Auschwitz. Internauci oraz komentatorzy są oburzeni materiałem, sprawę komentuje także oświęcimskie muzeum.
Na przebitkach w tle widać m.in. obóz koncentracyjny Auschwitz oraz inne miejsca kaźni narodu polskiego. Po chwili pojawia się screen przedstawiający wpis Tomasza Lisa, który w reakcji na podpis Andrzeja Dudy pod lex Tusk napisał: "Znajdzie się komora dla Dudy i Kaczora".
"Czy na pewno chcesz iść pod tym hasłem?" - czyta lektor. Nagranie kończy się planszą z hasztagiem #marsz4czerwca. To wydarzenie organizowane przez Platformę Obywatelską w rocznicę częściowo wolnych wyborów z 1989 roku. "Wzywam wszystkich na marsz w samo południe 4 czerwca w Warszawie. Przeciw drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu, za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską" - napisał przewodniczący Platformy Obywatelskiej 15 kwietnia br. na swoim profilu na Twitterze, zapowiadając pochód w stolicy.
Więcej: https://www.upday.com/pl/pis-uzywa-holokaustu-w-prekampanii-wyborczej-awantura-w-sieci
#polityka #bekazpisu #pis #marsz #protest
zanotować jej nową treść, bo żydzi wkurwieni
potem szczuj na żydów (kampania prezydencka)
potem obsraj się o błyskawicę strajku kobiet
potem pojedź konpederację, za "szczepienia czynią wolnym"
po drodze próbuj skazać pińskiego na więzienie za skrytykowanie wrzucenia przez gmyza antysemickiego plakatu "żydzi wszy"
zrób kampanie wykorzystując obóz Auschwitz przeciw marszowi opozycji przyrównując ich do nazistów
czy jesteś normalny? nie, jesteś po prostu pisiorem...
Zaloguj się aby komentować
Czy 4 czerwca to będzie jakiś normalny protest, czy spęd szurów typu "babcia Kasia"? #polityka #pis #polska #bekazpisu #jebacpis
@kochamcovid ale wez czlowieku ty sie pindolnij w czerep. Chcesz glosowac na konfe to se glosuj, najlepiej juz dzis spakuj manatki i spadaj do moskwy. Nie widzisz ze kazdy kogo napotykasz toba gardzi? Onuc nie prales od roku, srasz do dziury w ziemi, kapiel tylko w rzece dwa razy w roku ci nie pomaga. Tak patrze i mysle, skoro tak zyjesz na codzien to moze zycie w rosji jest idealne dla ciebie.
Tfu ci na ryj, z pozdrowieniami, ja.
Zaloguj się aby komentować