@To_Stan_Umyslu Dla mnie wymaga to odwagi. Ponadto trochę przebiegłości by takie coś się udało, a jak dziennikarze SE pokazali, nie tak łatwo jest tam się pojawić.
>Legia to stara ku***
Faktycznie, to strata czasu, bo cała Polska od dawna wie, że Legię należy jebać, a Polonia to właściwy klub do kibicowania.
Z PiSem to jeszcze nie wszyscy są wyedukowani, także trzeba to cały czas uświadamiać i powtarzać.
Zaloguj się aby komentować