Ehh, ludzie to jednak debile.
#olx #zalesie #bekazpodludzi

Ehh, ludzie to jednak debile.
#olx #zalesie #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Chcę wymienić żetony z olx na zniżkę na usługę serwisową, na przykład 500 żetonów na zniżkę o wartości 5zł. Czy to jest zniżka na jedne zakupy, po czym przepada, czy jest to zniżka na tyle zakupów, aż wartość 5zl zostanie wykorzystana?
Pytam, bo mam w planach dwa zakupy z opłatą 4,44 oraz 4,30 za samą usługę serwisową i nie wiem czy lepiej wziąć dwa razy zniżkę 2,50 za 300 punktów, czy raz zniżkę 5zl za 500 punktów i ona mi pokryje jedna usługę w całości, a drugą częściowo.
#olx #pytanie #kiciochpyta #zakupyonline
Zaloguj się aby komentować
Rzadko coś sprzedaję przez neta ale jak już to przestałem korzystać z #olx przez częste próby #oszustwa , z #allegro mimo prowizji przynajmniej z tym był spokój i w końcu zdarzył się ten pierwszy. Przynajmniej allegro szybko odpowiedziało, że potwierdzają zgłoszenie i się biorą za cwaniaczka.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Fajny ten olx, coraz mniej bezpieczny.
Wystawiłem jeden przedmiot. Zanim na maila przyszło potwierdzenie akceptacji zdążyłem dostać dwa smsy jak w załączniku. Oba pszły na numer 8080, do CERT.
#oszukujo #olx #beninscam kradnę tag dla rozgłosu #scam


Tam się nie da podać normalnie nr telefonu, bo potem regularnie już będziesz spamowany takimi wiadomościami. Do tego co najmniej kilka razy dziennie próba wyłudzenia danych w wiadomościach bezpośrednich. A na dokładkę użeranie się z Januszami co by chcieli żebyś najlepiej im dopłacił za oddanie swojego przedmiotu.
Już chciałem wystawić swoje graty też na olx, bo allegro zaczęło łączyć przedmioty i nie pokazuje "najtańszych" tylko grupę w którą trzeba wejść i jeszcze raz posortować po cenie, przez co nigdy nie widać ofert z allegro lokalnie. Ale potem przypominam sobie jak to wygląda na olx i chyba jednak wyrzucę te moje graty na śmieci ¯\_(ツ)_/¯
Zaloguj się aby komentować
Hejka,
Czy na #olx dalej tak jest,ze ogloszenia samochodow o jakiejs okreslonej wartosci sa za darmo? Czy jakis blad w aplikacji?
Bo widze pelno w miare nowych samochodow,gdzie w naglowku masz wartosc X( zazwyczaj do 4000 zl),a w tresci ogloszenia juz normalna cene.
I nie,nie sa to cesja leasingu,tylko normalne ogloszenia.

https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-x6-wersja-individual-e71-CID5-ID13QSay.html
kolejny jakiś nawiedzony cena 635 zł
a w opisie prawdziwa i jeszcze słownie zapisana.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy przesyłka OLX do paczkomatu może być dostarczona w sobotę? Te z Allegro dochodzą ale nie wiem jak w przypadku Oleksa.
#pytanie #olx #inpost
Zaloguj się aby komentować
okazja życia xd
trzy w cenie dwóch xd
#olx #ogrodnictwo

Zaloguj się aby komentować
Kto chce coś sprzedać przez neta ten się w cyrku nie śmieje, widzę że OLX się ogarnął mocno za to na market place FB są wszystkie boty scamerskie.
Także jakby ktoś chciał kupić wezgłowie tapicerowane albo trenażer rolkowy do roweru to zapraszam. Niżej screeny rozmów ze scamerami 😁
#scam #marketplace #olx trochę #heheszki i #memy



Zaloguj się aby komentować
Trzeba było 10 lat żeby w końcu dodali ten filtr do wynajmu na OLX. W sumie pochwała, bo w całym kraju nie było portalu z tym filtrem po upadku gumtree.
#wynajem #olx #tablica #zwierzeta

Zaloguj się aby komentować
Ostatnio przez zły UX bardzo często kłamię.
No bo wyjaśnijcie mi, być może to ja czegoś nie rozumiem: czy gdy ktoś kupi ode mnie przedmiot przez OLX i wybierze do tego przesyłkę OLX, to OLX wie, że sprzedałam przedmiot przez OLX?
I gdy chcę zakończyć ogłoszenie (które pozostaje widoczne z wciąż niewiadomych przyczyn), to serwis nadal pyta mnie, czy udało mi się sprzedać ten przedmiot?
...Oczywiście, że zawsze wybieram "Nie". Wiecie, tak z przekory.
#uxplakaljakuzywal #ux #uxdesign #olx


Zaloguj się aby komentować
Dlugo na to czekalem i w koncu się doczekalem
#olx

Zaloguj się aby komentować
Remontuję mieszkanie i wiedząc jakie ameby funkcjonują na #olx i #facebook niczego nie sprzedaję, tylko od razu wystawiam wszystko za darmo włącznie z meblami żeby szybko się tego pozbyć.
Ale okazuje się, że to by było za proste - nie miałem pojęcia, że istnieje tyle zjebów, którzy robią sobie rozrywkę z trollowania i zawracania d⁎⁎y. I to do tego stopnia, że chłop pisze: "będę o 13". Ponaglany o 13:30 pisze: "będę za godzinę", a ponaglany za kolejną godzinę "będę za 10 minut", po czym nie przyjeżdża wcale.
K⁎⁎wa chlastałbym po mordzie i patrzył czy równo puchnie.
Może oddawanie za darmo to błąd? może trzeba wszystko wystawiać choćby za 1% wartości aby oferty nie trafiały do działu "za darmo" przepełnionego ludźmi obłąkanymi?
#zalesie #bekazpodludzi #remont
Mój kolega zastosował ciekawe rozwiązanie, jak czyścił pokój po babci.
Zrobil zdjęcie pokoju, napisał, że wszystko na oddanie, dostępne w sobotę cały dzień, nie robi rezerwacji ani nie pomaga nosić, bo go plecy bolą. Po sobocie wszystko idzie na śmietnik.
Jeden gość dzwonił i jęczał, żeby zarezerwować - nie da rady. Kto pierwszy ten lepszy.
Drugi przyjechał sam i chce, żeby coś pomóc zanieść - nie da rady. Mam chory kregoslup.
Poszło wszystko. Ostatni nawet brudny dywan zwinął i pojechał.
Chyba najlepszy sposób na oddawanie rzeczy.
Zaloguj się aby komentować
jakiś update olx był ostatnio? spamują mi tym komunikatem na liście ogłoszeń
#olx #heheszki


Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Fajny ten olx, taki niezbyt bezpieczny.
Zakladasz konto, wystawiasz przedmiot. Z radoscia widzisz, ze sie szybko sprzedal. Dostajesz wiadomosc na olx i sms. I tracisz wszystkie pieniadze.
Wiadomo, ze staly bywalec internetu sie nie zlapie, ale ktos z mniejsza uwaga to latwy cel. Mogliby sie za to wziac, bo ten serwis to siedlisko oszustow.
#cyberbezpieczenstwo #it #technologia #olx


Zaloguj się aby komentować
@NiebieskiSzpadelNihilizmu kiedyś te blokady działały tylko na terenie Polski. Dość popularny był schemat przyjeżdżania do salonu operatorów z bandą żuli i brania na nich umów których potem nie płacili a telefony były blokowane ale dawno już latały po germanii gdzie mieli w dupce nasze blokady. A tak w każdym razie podejrzewam bo jeden typ regularnie do mnie przychodził z lumpami
@zosiasamosia1 Teraz kupiłem telefon w lombardzie na stronie najbardziej popularnej sieci, ale w ogłoszeniu było zdjęcie legitnej faktury, a takich ogłoszeń z zablokowanymi telefonami jest masa. Najprościej znajdziesz wpisując "na części". Z tego co widać i myślę, że to bardzo prawdopodobne chłop miał pecha, że kupił telefon od śmieciucha, który nie poinformował go o ratach... On i tak już swoje stracił, nie ma co mu dosrywać, a trzeba pamiętać żeby sprawdzać Imei na stronie operatorów.
Zaloguj się aby komentować
#nieruchomosci #olx #otodom
Jak patrzę na znaną i lubianą stronę olxdata.azurewebsites.net, to mam wrażenie, że ludzie stwierdzili, że za cenę mieszkania wybudują sobie dom od zera. I dobrze – wielkie dildo sprawiedliwości należy się wszystkim dewuchom i fliperom za to, co zrobili z rynkiem.

Zaloguj się aby komentować
XD nie dosc że za darmo to jeszcze do królewicza trzeba pojechać albo wysłać na swój koszt XD #bekazpodludzi #olx

@zosiasamosia1 moja żona oddawała ciuchy za darmo.
Pani zarządała:
- sprawdzenia dojazdu komunikacja według jej harmonogramu
- sprawdzeniu miejsca wysiadki i godziny wysiadki dla niej
- zniesieniu rzeczy na przystanek ( dom jest oddalony 800m od przystanku)
Po odmowie, żona usłyszała ze jest bezduszna
Nigdy więcej nic za darmo
Zaloguj się aby komentować