Lol zamówiłem 3 rzeczy na amazonie o 11:07 i 15:03 są u mnie dwie.
Trzecia się "zapodziała na magazynie" u kuriera.
#kurier #amazon
Lol zamówiłem 3 rzeczy na amazonie o 11:07 i 15:03 są u mnie dwie.
Trzecia się "zapodziała na magazynie" u kuriera.
#kurier #amazon
Zaloguj się aby komentować
Aż się boję w jakim stanie przyjedzie moja paczka. Od dwóch tygodni UPS na Okęciu mnie zwodził, że przesyłka czeka na zwolnienie z odprawy celnej, a teraz się dowiaduję, że zmaterializowała się w Kolonii ( ‾ʖ̫‾)
PS. Przesyłka "express"
#kurier #gownokurierka #ups

Zaloguj się aby komentować
@Deykun Chyba moje pierwsze zamówienie na amazon z 15 (?) lat temu (amazon.co.uk ale do Polski). Zamawiałem mostek floyd rose do gitary. Przyjechało duże pudło takie metr szerokości na pół metra grubości - z logówkami amazon i jakimiś naklejkami. W środku maleńka paczuszka 10x5cm która całkowicie luzem, bez żadnych wypełniaczy latała sobie w tym wielkim pudle.
Do tej pory nie potrafię tego sobie tego w żaden sposób wytłumaczyć... DLACZEGO??!??
Zaloguj się aby komentować
Cóż za absurd, DPD twierdzi, że nie ma możliwości wydać mi paczki, która jest w ich automacie, ponieważ przegapiłem termin odbioru. Paczka jest w automacie, bo termin minął dziś po północy, a ja tam byłem po 6 rano, o tej porze kurierzy jeszcze nie pracują.
Paczki nie da się ani odebrać, czyli np. nie da się otworzyć drzwi do skrytki, ani nie da się jej odebrać w lokalnym oddziale, gdy zostanie zabrana w poniedziałek. Paczka jest fizycznie 100m ode mnie, ale koleś na infolinii twierdzi, że musi teraz wrócić do Chin. Dostanę za to zwrot, ale nie o to chodzi, tylko o kolejne czekanie.
A przede wszystkim chodzi o absurd, że DPD stwierdziło, iż skoro się spóźniłem, to absolutnie nie da się nic zrobić, abym odebrał paczkę od firmy dostarczającej paczki.
Nie mają nawet opcji przedłużenia, a przecież to darmowe pieniądze są dla nich.
Kto to kurde wymyślił...
Gdy ciotka niedomaga to czasem chodzę jej wysyłać paczki na pocztę i jaka poczta jest taka jest, ale nawet oni chyba aż takiego absurdu nie mają.
#zalesie #kurier #dpd
(Obrazek od AI, ale fajnie ukazuje ten absurd automatu paczkowego, który nie może wydać paczki.)

@Zwalisty nienawidzę paczkomatów DPD, raz rodzina coś zamówiła i miałem za nich odebrać to się okazało, że nie ma kodu tylko muszę pobierać aplikację, podpisać ich numer telefonu i łączyć się ze skrytką przez gps i wifi aby łaskawie otrzymać ich paczkę.
A DHL czy Orlenpaczka? Podchodzę, wpisuję kod, nawet nie muszę podawać nr telefonu i jest pięknie
Odpisałem komuś, ale napiszę ponownie - zadzwoniłem na infolinię drugi raz i drugi konsultant dał radę przekierować tę paczkę. Do odbioru będzie w poniedziałek w pobliskiej Żabce. W Żabce, w której gdy się spóźnię z odbiorem, to mi wydadzą paczkę, jeśli jest jeszcze nie zabrana, czyli odwrotnie niż automat DPD.
Ale mam nauczkę, że jak chcę mieć paczkę od DPD, to muszę odebrać przed czasem. Koniec terminu odbioru tej paczki był 30 minut po północy dzisiaj no i minutę później już paczki odebrać się nie dało. Genialne. Ustalenie końca terminu pół godziny po północy też jest kurde genialne XD Bo jak ktoś wyżej napisał, jakbym odebrał o 0:35 to byłoby jakieś nadużycie XDDD
Zaloguj się aby komentować
Co to tu się staneło? Ktoś potrafi mi wyjaśnic? W sobotę odebrałem przesyłkę dziś w poniedzialek chciałem ocenic sprzedawcę a tu takie kwiatki. Status przesyłki w drodze ( ͠° ͟ʖ ͡°)??
#kurier #dhl

Zaloguj się aby komentować
Ale mnie #kurier #dpd rozsierdził.
Żona zamówiła dwie paczki za pobraniem, dostawa do domu. I tak siedzę w chałupie, to odbiorę, kasa przygotowana.
I co, dostałem je? A taki c⁎⁎j jak stąd na Kaukaz, złamas zostawił je w Żabkach. Dwóch różnych. Kilometr od siebie. Bez żadnego znaku, kontaktu, nic. Nosz kutasiarz chyba po złości. Z DHL zero problemów. Z InPostem zero problemów. Z Pocztexem (!) zero problemów. Tylko to DPD zawsze k⁎⁎wa coś.
PS piękny tag #dpdtopałyniemyte
@serel ahh. Robiłem dawno temu w pewnej firmie, która świadczyła support IT dla DPD. Pierwsza zasada, nie używaj DPD, jak wiesz jak to działa od środka.
Jak pewnemu autystycznemu koledze kurier paczki nie chciał doręczyć, to wygrzebał numer telefonu do kuriera i groził, że go z bazy usunie, jak paczka nie trafi do niego xD
Zaloguj się aby komentować
Albo jest nowy #kurier #DHL, albo dostał po d⁎⁎ie za te 5 skarg.
Paczka dostarczona do rąk własnych.
#hmmmmmmmmmmmm #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
16 lutego:
#nietypoweswieta #kalendarz #ciekawostki #listonosz #kurier #kurierzy

Zaloguj się aby komentować
Zgłosiłem dhl ecommerce do UOKiK za utrudnianie życia :/
Zamawiam paczkę do domu. Oni mi piszą że PRZYJĘLI MOJĄ DYSPOZYCJĘ O ZMIANIE MIEJSCA DORĘCZENIA NA DHL BOXA
Oddalonego od mojego adresu domowego o 17.4km
Nie ma możliwości cofnięcia tego - przekierować się nie da (BO JUŻ TO PODOBNO ZROBIŁEM!)
Reklamować się nie da (bo przecież paczka w drodze, co pan chce reklamować???)
I teraz najgorsze: Totalnie nie da się z nimi skontaktować.
Telefon odbiera bot, który:
- W opcji "sprawdź status paczki" odpowiada że nie rozumie numeru, a jak cudem zrozumie to mówi że jest w doręczeniu i się rozłącza
- W każdej innej opcji mówi że "zrobisz to online", i się rozłącza
Robią cyrku w stylu że link z ecommerce przenosi mnie na stronę zwykłego DHL, a tam dostaje error że to nie ich paczka tylko DHL Ecommerce (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
Nie ma innego numeru,
nie ma maila,
nie ma boxa z chatem,
w aplikacji nie ma żadnego formularza,
nawet nie widzę profilu dhl ecommerce na fejsie.
no po prostu nie da się z nimi skontaktować.
#zalesie #uokik #kurier
@Barcol Nie pamietam czy z DHL czy z DPD ale mialem podobna akcje. Tez chcialem ich zglosic ale przeczytalem ich regulamin przewozu. Wedlug niego moga robic wszystko z paczka a Ty jedynie mozesz ich cmoknac w trabke. Jezeli masz regulamin przewozu, z ktorego sie wywiazuja, bo na wszystko im pozwala - to co zglosisz?
Mimo wszystko zycze powodzenia!
Zaloguj się aby komentować
W końcu nie #dhl, otrzymam swoją paczkę!
Łaaaa.
#wpiszdupy #kurier

Zaloguj się aby komentować
#dpd #kurier #lego
Patrzcie jak mi paczkę kurier dostarczył. Fuksem wczoraj zamontowałem dzwonek z kamerą. Wózek znacie z mojego poprzedniego wpisu o drzwiach, teraz jest wywalony w chaszcze.
Jutro będę pisał reklamację że chcę by mi zapłacili 1 roboczogodzinę bo musiałem z pracy rypać ją schować.
Przy okazji chyba pobiłem mój rekord rowerkiem na 6 km
Zaloguj się aby komentować
W grudniu musiał się zmienić kurier #DHL na moim rejonie.
Paczki sobie typek przekierowuje sam do żabki i mam latać i je odbierać sam.
Żadnych prób dostarczenia, od razu lecą do żabki.
Ciekawe ile skarg będę musiał złożyć zanim zostanie to ogarnięte.
W domu 24/7 ktoś jest z bardzo rzadkimi (raz na parę miesięcy) przypadkami.
#kurier #ehhhhhhhhhhhhhhhhhh #amazon #gorzkiezale
Zaloguj się aby komentować
Zamówiłem dwa produkty( w tym samym sklepie), w dwóch różnych paczkach( inb4, tak było taniej xD)- jedno kurierem dpd, a drugie orlen paczka- jak myślicie, co dojdzie wcześniej?
#kurier #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Jak to jest,ze kurier dpd,gls czy inpostu zawsze dostarczy przesylke i nie ma problemow,a jak pojawia sie dhl to uuuu,zawsze,ale to zawsze oddaja do zabki xD Dzisiaj to samo... ja jebe co to za rakowa firma- kurier ma jakis dodatek za zostawienie paczki w zabie? #gownowpis #kurier
@jajkosadzone polecam zamawiać bezpośrednio do punktu. unikniesz rozczarowanai niechcianym przekierowaniem do punktu XD
nie no. obstawiam, że to nawet nie jest perfidne walenie w c⁎⁎ja tylko przeciążenie pracą na rejonie (np. rejon zbyt duży na jednego kueria ale zbyt mało rentowny na dwóch). ktoś z dhlu musiałby to uzupełnić, ale myślę że takie niechciane przekierowania to obniżanie wyniku z realizacji serwisu.
Zaloguj się aby komentować
Moja przesyłka inpost wylądowała u pani 30km ode mnie, dzwinila ze ma moja paczkę i ze na mojej naklejce byla jej naklejka. Jej przesyłka wylądowała gdzies w Krakowie, tez dzwonił do niej jakis gosc ze ma jej pake. Ja mam w paczkomacie paczkę c⁎⁎j wie kogo i c⁎⁎j wie z czym. Moja przesyłka to zamówienie zalando wzięte opcja "przymierz teraz zaplac pozniej", wiec jak baba to odebrala, a ja mam w apce ze od zalando nadal nie odebrana to chyba mam pasek za darmo bo zalando to uzna jako zwrot do nadawcy.
Niezły deal #zalando #inpost #kurier

Zaloguj się aby komentować
Kurier inpostu to żart - drugi raz przerzuca mi paczke przez płot i odjeżdża, zupełnie bez jakiejkolwiek informacji, ze jest.
Wyszlam z psem a tam pod płotem, przy ulicy, paczka z licznikiem rowerowym (to nie sa tanie rzeczy!) sobie leży, nie mam pojęcia, jak długo. Wcześniej zostawił tak soundbara, to chociaz dzwonka użył... Na szczęście byłam w domu, bo zostawił postawiony oparty o plot tak, ze nawet schylać sie nie trzeba było, zeby go wyciągnąć z ulicy.
#psy #gorzkiezale #kurier

Zaloguj się aby komentować
Ja to nie wiem z jakiego kuriera teraz korzystać żeby nie leciał w c⁎⁎ja...
Cały dzień dzisiaj żona siedziała w domu, mało tego do 15:40 też byłem w domu i żadnego frajera nie było... Sprawdzasz okazuje się, że "nikogo w domu nie zastał" a do punktu nie oddał bo ten niby przepełniony.
Już mnie c⁎⁎j strzela z tymi zjebami
#kurier #zalesie

Zaloguj się aby komentować
Co za helmuty... Pierwotnie miała być w czwartek...
#kurier #zalesie

Pamiętam jak kiedyś Amazon mi wysłał paczkę w weekend DHLem, bo i tak mieli dzień czy dwa opóźnienia w realizacji. DHL nie zrealizował jej w ten weekend, więc postanowił, że zrobi to w kolejny, bo skoro Amazon zapłacił za paczkę w weekend więcej, to jak nic zależało im na dostawie w weekend, jak nie ten to inny.
DHL... życzę cierpliwości. Ostatnio koleżanka zamówiła kurtkę do paczkomatu. Została jednocześnie dostarczona i odebrana bez jej ingerencji. W DHL formą kontaktu jest bot, który odpowiada, ze przesyłka została juz odebrana i co nam zrobisz xD O swoich historiach z DHLem nawet nie chce mi się wspominać. Jak jest tylko możliwość omijać ich szeeeerokim łukiem.
@Umypaszka Podziwiam. Mi 3 tygodnie dostarczali kartę sim do nowego telefonu. W końcu dostałem brudną, rozdeptaną przesyłkę, do której byla dostarczona korespondencja między obsługą klienta i dyspozytornią, a której zapomnieli wyjąć. Było coś w stylu, ze klient sie denerwuje, a kurier mówi, ze nie ma i się jeszcze śmieje.
Zaloguj się aby komentować
Przechytrzyłem #kurier . Zrobiłem trening w pół godziny bo oczywiście jakbym zrobił normalny prawie godzinny to byśmy się minęli. Xd
Zaloguj się aby komentować
Idę na siłownię-zajmie mi to godzinę- robimy zakłady.
Czekam na paczkę miała być wczoraj, o 7³³ wydana do doręczenia.
Kurier akurat przyjedzie w tę godzinę czy nie?
#kurier #kurierzy
Zaloguj się aby komentować