Zaloguj się aby komentować

Taki tam weekend Koalicji Obywatelskiej (dawniej PO). W rolach głównych klasyki PO:
kłamstwa
malwersacje
hipokryzja
A na okrasę... ciężkie przestępstwa. Ja mam tylko jedno pytanie. Skoro ta (była) działaczka PO jest prawomocnie skazana, to po siusiak, jej nazwisko jest niejawne?! po / #ko...
Uwaga, wszak jestem trzeźwy, ale mam ułańską fantazję.
Z jednej strony świeży temat pedofilii / zoofilii u jednej z posłanek.
Z drugiej strony temat wyspy Epsteina.
A temat afery podkarpackiej dalej d⁎⁎a cicho.
Jeśli coś ma mnie nauczyć ta obecna afera posłanki i jej mężą, że to jest tylko wierzchołek góry lodowej.
Ale czy komuś chce się brnąć?
Jeszcze wyjdzie, że premier, marszałek, szef MONu i prezydent w jedną noc opierdolą temat i oficjalnie wypowiedzą wojnę Rosji i robimy wjazd na Kaliningrad Kralovec , Białoruś oraz zasilamy linię frontu "wna" Ukrainie.
Mobilizacja i te sprawy.
Jednolity przekaz medialny na stacjach.
Wszystko po to, by wzorem Trumpa wytłumić temat pedofilii.
#polityka #polska #po #ko #pis #heheszkipolityczne (tak w połowie)
Zaloguj się aby komentować
W ogóle mam wrażenie, że PO może się znowu połasić w robienie prawyborów żeby wewnętrznie wybrać kto będzie prezydentem Sikorski czy Trzaskowski (ich kandydat ma mocną szansę na 2 turę i prezydenturę).
2010: 68,5% - Komorowskim vs. Sikorski - 31,5% (Komorowski został prezydentem)
2015: wsparcie Komorowskiego bez prawyborów ala Biden teraz (Duda został prezydentem)
2019: 73,4% - Kidawa-Błońska vs Jaśkowiak - 26.6% (one chyba były dla picu tylko żeby mówić o niej)
#polityka #po #ko #sikorski #trzaskowski
Zaloguj się aby komentować
Pominąłeś fakt, że nie do końca jasne jest czy ma uprawnienia do dodatku bo nie znane są lokalizacje nieruchomości. Ogólnie typ jest z Legnicy a kręcił się po Breslau długo więc manipulujesz.
Dlaczego nie ma nic jeśli chodzi o pozostałych kolekcjonerów? Jeśli to patologia to traktujmy wszystkich jedną miarą!

Zaloguj się aby komentować
Program "Polska minus" realizowany jest zgodnie z oczekiwaniami. To kwalifikuje się na postawienie polityków PO przed trybunałem stanu. Ale Polska obecnie jest parodią kraju, więc nic takiego nie nastąpi.
Oto ciekawy materiał o tym, jak "demokracja walcząca" ośmiesza Polskę i szokująco łamiąc prawo rozwala dyplomację polską powołując i odwołując ambasadorów z pominięciem prawa i procedur.
https://m.youtube.com/watch?v=0FnY4CN5tF0
#tusk #sikorski #duda #po #ko #demokracjawalczaca #skandal #konstytucja #prawo #polityka
Mam bekę z pisowkiej narracji, którą nazwał bym zwierciadlaną. To tak jak kłótnia dzieci: "jesteś głupi"-
nie to ty jesteś głupi".
Jak pisowcy nakradli to zaczęli cisnąć, że to ci drudzy są złodziejami
Jak pisowcy nakłamali to zaczęli cisnąć, że to ci drudzy są kłamcami
Jak pisowcy stoją u progu TS to zaczęli gardłować, że to ci drudzy powinni iść po TS
Zaloguj się aby komentować
Dotowanie tej zalatującej lewactwem polakożerczyni w dredach, to zdrada stanu i #hipokryzja koalicji rządzącej.
#polityka #skandal #demokracjawalczaca #po #ko

Zaloguj się aby komentować
Program "Polska minus" idzie zgodnie z przewidywaniami.
Uśmiechnijcie się, bo jest fajnie!
#polityka #biznes #zwijaniekraju #polskaminus #tusk #po #ko

Zaloguj się aby komentować
Przypominam w jakiej stajni hodowano pozycję i wpływy oskarżonego o poważne przestępstwa Janusza P.
Ps. Przynajmniej nie pili z tubek xD
#koalicjaobywatelska #wodka #alkohol #po #ko #tusk #polityka #przestepstwo

Zaloguj się aby komentować
Tusk właśnie obwieścił, że jego oraz jego rząd nie zobowiązuje prawo i nie ma demokracji, bo ubzdurali sobie jakąś "misję". A skoro mają swoją misję, to stoją ponad prawem. Robią dokładnie to samo co PiS, tylko że nie ma masowych protestów, bo KOD-eraści nidy tak naprawdę nie byli zainteresowani praworządnością, konstytucją i demokracją.
#autorytaryzm #ko #bekazko #polityka #tusk

Zaloguj się aby komentować
Jaki skrót do partii Biało Czerwoni? Mentzen grilluje powiedział że PiS planuje taki rebranding.
Propozycje internautów: BiCZe, BiaCzerwy.
Moja to BeCzki.
#pis #po #ko #partiahejto #polityka #platformaobywatelska #mentzen
Zaloguj się aby komentować
Kolejny sukces programu "Ojkofobia plus". Gratulujemy. Uśmiechać się i scrollować dalej.
#ojkofobia #po #ko #poko #polityka
Nota moderatora @bojowonastawionaowca :
"Informujemy, że wycofane z wystawy ekspozytory stanowiły ingerencję w oryginalną wersję wystawy głównej MIIWŚ. Zawierały one szereg informacji, które nie miały nic wspólnego z rzetelną wiedzą historyczną i wprowadzały zwiedzających w błąd. Nie jest np. prawdą, że typową polską postawą wobec ginących w Zagładzie Żydów była powszechna pomoc. W rzeczywistości była nią koncentracja na własnym przetrwaniu. Określenie zaś antysemickich tekstów w prasie wydawanej przez Ojca Maksymiliana Marię Kolbego mianem „ewangelizacji” to intelektualna nieuczciwość. Jako historycy, nie możemy wprowadzać zwiedzających w błąd.
Nie jest też prawdziwa wiadomość, jakoby rtm. Pilecki nie był prezentowany na wystawie. Poświęcony mu ekspozytor znajduje się w części opowiadającej o życiu obozowym.
Zasadniczym nieporozumieniem jest twierdzenie, jakoby obecna dyrekcja „cenzurowała” wystawę. Jest wręcz odwrotnie. Obecna dyrekcja doprowadziła do wycofania cenzorskich ingerencji dokonanych przez dyrektora Nawrockiego, który w latach 2017-2018 wprowadził zmiany głęboko deformujące pierwotny kształt i treść wystawy usuwając z niej m.in. film w którym pokazywani są tacy bohaterowi historyczni jak Jan Paweł II, ks. Jerzy Popiełuszko, czy prezydent Gdańska śp. Paweł Adamowicz.
Czterech autorów wystawy – prof. Paweł Machcewicz, prof. Piotr M. Majewski, dr Janusz Marszalec i prof. Rafał Wnuk stoi na stanowisku, iż sfera nauki i sztuki musi pozostać autonomiczna względem świata polityki, zaś badacze i twórcy niezależni od politycznych nacisków."

Zaloguj się aby komentować
Brawo! Program "budżet minus" realizowany jest zgodnie z planem.
#fajnopolacy #po #ko #poko #polityka #pieniadze #budzet

Zaloguj się aby komentować
"Przeproś matkę".
#heheszki #heheszkipolityczne #polityka #po #ko #poko #postmodernizm #antysztuka

Zaloguj się aby komentować
"Stop PCK, CPK i stop innym nazwom!"
#polityka #czarnyhumor #po #ko #poko #cpk #pck i #innenazwy
#heheszkipolityczne

@<em>Pszczelarz</em> widzę, że boli cię fakt że aktualny premier obraca się i jest lubiany wśród przywódców całego świata. Hmm… komu na rękę jest Polska osamotniona na arenie międzynarodowej i skłócona z resztą świata?
Pamiętam czasy kiedy ludzi dzieliło się na Polaków z odmiennymi sympatiami politycznymi. Dzisiaj wyklarowała się pewna grupa - zaciętych antypolaków grających na zniszczenie społeczeństwa polskiego i upadek Polski. Tfu prosto w ryj.
Albo krytykuj za FAKTYCZNE przewiny.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Program "CPK minus" zatacza kolejne fikołki. Tym razem okazuje się, że wg. najnowszej mądrości KOwców Centralny Port Komunikacyjny, to ruski sabotaż!
Da bum tsss...
"Stop PCK i CPK i stop innym nazwom!" #pdk
#po #ko #polityka #cpk #pck

@tankowiec_lotus mimo wszystko o Mateckim było 30 wpisów, a to, że Zembaczynski powiedział, że odkryli, że za tak dla CPK stoją ruscy raczej się nie przebiło
Może i to prawda, że ruskie trolle podłapały narrację, bo one podłapią wszystko, co Polaków grzeje, ale pierwotna narracja na ten temat wcale się od ruskich nie wzięła, a to sugeruje Zembaczynski
Zaloguj się aby komentować
Wy to chyba lubicie xD
https://m.jbzd.com.pl/obr/3671567/ktos-wie-kiedy-to-wchodzi
#frajerzy #po #ko #poko #klamcy #polityka

Zaloguj się aby komentować
Czyżby kolejny "sukces" lewicowego rządu PO/KO?
Ale przynajmniej PiS nie rządzi!
#po #ko #usa #armia #wojsko #polityka
@Pszczelarz NAWET JEŚLI miałoby to być jakkolwiek powiązane z naszym rządem (A NIE JEST BO TO WEWNĘTRZNA DECYZJA ADMINISTRACJI USA), to faktycznie byłby to sukces - maszynka do mielenia zbrodniarzy przesunięta z miejsca, gdzie nieużywana mogłaby stać w nieskończoność w miejsce, gdzie faktycznie może mielić zbrodniarzy
Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #po #ko #obrońcygranic #pogranicznicy #polityka

Zaloguj się aby komentować