Gdyby tylko wiedzieć kto za tym stoi...
#polityka #kanalzero

Gdyby tylko wiedzieć kto za tym stoi...
#polityka #kanalzero

To takie straszne, że wykorzystują moment pustki medialnej, aby zyskać odbiorców.
To że jest tam tede robiacy zasiegi na wysmiewaniu protestujacych pod tvp, Meller, czy zdupy to lepiej nie wspominac.
Domyślam się, że klasycznie wiernopoddanczy wyborcy koalicji, chca do tvn, tvpo i reszty przychylnych mediow onetow, agory, newsweekow, chca aby kanal zero konkurowal o widza z tymi platformami, gdy na centrum/prawo powstala piekna luka.
I Kanal Zero konkuruje z tv republika... plus wspomnianymi, ale sam jestem ciekaw doboru gosci. Może się jednak okazac że koalicjanci odmawiają, jak to maja w zwyczaju.
Oj wycie tvnowców i tvpowców że młodzi ludzie mają w d⁎⁎ie media głównego nurtu. Jak teraz mają im pchać polityczną propagandę jak młodzi zamiast oglądać TVN mają do wyboru 40 i więcej konkurencyjnych twórców internetowych.
Mażą tam w TVN i TVP za powrotem do komuny. Nie było Internetu, była jedna, dwie stacje TV i monopol na prawidłowy światopogląd jaki powinni wszyscy mieć.
Ja sam mam telewizor, ale nawet nie mam podpiętej anteny. Mógłby w ogóle nie mieć modułu radiowego bo ani razu go nie użyłem xD
Zaloguj się aby komentować
Bardzo Polecam, Gwiazdowski niezawodnie tłumaczy dobrze na temat sprzeaży Lotosu i rafinerii w Polsce, no i też manipulacje NIKu w raporcie.
#polska #polityka #orlen #kanalzero
Zaloguj się aby komentować
#gospodarka #kanalzero #orlen #paliwa #polityka
W trzecim odcinku "Gospodarczego Zera", Robert Gwiazdowski opowie na temat fuzji Orlenu z Lotosem, zagłębiając się w kontrowersje wokół tego połączenia. Bez owijania w bawełnę, Gwiazdowski analizuje aspekty ekonomiczne, polityczne i społeczne związane z tym połączeniem, rzucając spojrzenie na przyszłość branży energetycznej w Polsce.
Zaloguj się aby komentować
No kto by pomyślał, "kanał zero rigczu" za @bizonsky
https://www.youtube.com/watch?v=7rNdSjNq2qo&t=1071s
#kanalzero
Przeciez od razu widac, ze to walenie w ch. Czerwonego wykonczyla tzw. optymalizacja podatkowa i wciaganie wszystkiego w koszty firmy. Gdyby "uczciwie" rozliczal sie z podatku to PIT mialby o rzad albo dwa wielkosci wiekszy i nie poszedlby siedziec. Dzban-alkoholik-cpun podpisal bezmyslnie co mu podsuneli i teraz wielkie larum. Trzeba bylo to splacac zamiast bawic sie w krola zycia. W kilka miesiecy by to zrobil a jako, ze potem rozj3bal swoje zycie i swoja kariere to obudzil sie z reka w nocniku. Zreszta, gosc dalej niezle zarabia i zyje na wysokim poziomie i moglby spiac zad i to splacic tylko, ze dalej wszystko w koszty wrzuca i oficjalnie nie ma z czego. Jego miejsce jest w wiezieniu razem z Wasikiem i Kaminskim.
Zaloguj się aby komentować
Oglądam debatę z Czarnkiem u Stanowskiego i...
Faktycznie, brakuje pocisków. Serio, można po tym myśleć i mówić że Kanał Zero to TVPIS
Ale nie można odmówić Czarnkowi gadanego. Jeb%@% żmija zawsze się wyślizgnie od pytania. Chyba najbardziej wygadany polityk, obok Hołowni w sejmie. Umiejętność przekonywania do swoich racji ma. Inteligenty debil
Oglądałem z obrzydzeniem byście wy nie musieli
@Klopsztanga Krowa która dużo ryczy mało mleka daje. Czarnek to największy cham w polityce jakiego znam i u niego jest gorsze to że on nie jest po prostu cyniczny tak jak Janusz Kowalski czy Patryk Jaki a jest zwyczajnym wiejskim chamem który na brak argumentów umie tylko obrażać i przekrzykiwać oponenta jak stara baba na bazarze. Nie żeby tych dwóch wspomnianych było wiele lepszych bo to ten sam poziom. Głupszy od nich jest tylko Fogiel i Bochenek, bo to jest lvl Oskarka pizdoustego który każdy spin PiS próbuje uzasadniać.
Zaloguj się aby komentować
Piotr Nowosielski (założyciel JustJoinIT i RocketJobs) musi czuć się teraz jak idiota. Zostali głównym partnerem Stanoskiego i Mazurka i Kanału Zero xDDDD myślę, że programiści to uwielbiają xD
#stanowski #kanalzero #kanalsportowy #polityka
@travel_learn_wine nie pierwszy raz przecież, mieli fakap z memcenem, jakiś łepek zrobił im ogłoszenie na MAGIKA, gdzie wrzucili TEGO MAGIKA XD ciekawe jaki będzie odzew firm It czy będą wrzucać z przyzwyczajenia ogłoszenia, które i tak drożeją bo trzeba opłacić m. in. i Stanoskiego czy pójdą wpizdu, bo nikt z większym rozeznaniem w branży nie szuka roboty na job boardzie
Zaloguj się aby komentować
Jestem pod dużym wrażeniem materiału o Caroline Derpienski. Świetny reportaż o niejasnych brudach lat 90, gdzie palmy i tytułowa postać stają się tylko tłem.
#kanalzero
Zaloguj się aby komentować
Oglądam wywiad Mazurka z Mentzenem w #kanalzero
Czy ktoś może mi wytłumaczyć czemu #mentzen w 01
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Mentzen: Proste i niskie podatki
5 minutes later
Chcemy wielliej armii i CPK!
Co za idiota
#bekazkonfederacji #kanalzero #polityka #konfederacja
Zaloguj się aby komentować
Głosujące na Konfederację Mariusze z Brighton w jednym obrazku
#bekazprawakow #kanalzero #bekazkonfederacji #polityka #stanowski

Zaloguj się aby komentować
Mentzen o 20 w hejt parku znaczy godzina zero
#kanalzero #polityka #konfederacja

Zaloguj się aby komentować
#tvpo #stanowski #bekazko #polityka #kanalzero

Zaloguj się aby komentować
Uff, całkiem ładne grillowanie. Obawiałem się że będzie klepanie po pleckach w myśl nowej roli w kanale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #kanalzero #stanowski

@A_I Stanowski go mało cisnął o debatę prezydencką, za mało przykładów pasków, nienawistnych informacji a więcej takiej mowy trawy. Nie spytał go w ogóle o przekazy dnia z Nowogrodzkiej, o rolę polityków w ustalaniu kogo lub co TVP ma grillować. No Teresą Torańską to on nie będzie a chętnie bym zobaczył rimejk książki ''Oni'' tylko w wersji pisowskiej
Slabe to bylo w ch. Mogl wyciagnac tyle przykladow nagannego zachowania, szczucia, klamstw, ze sie w pale nie miesci. Stano byl zupelnie nieprzygotowany. Zbagatelizowal temat. Widzowie zdecydowanie lepiej ale w ogolnym rozrachunku to tego wywiadu byc nie powinno w takiej formie z tak slabym prowadzacym.
Zaloguj się aby komentować
Jestem rozczarowany rozmową Stanowskiego z Pereirą. Na pewno była ostra i Stano wyszedł z bojowym nastawieniem. To co tutaj zdecydowanie klękło to warsztat. Moim zdaniem u prowadzącego za brakło faktów. Cytowania różnych badań. Pokazywania statystyk. Pasków zostało przeczytane za mało i nawet po przeczytaniu nie zostało zapytane o opinie gościa. Jestem zaskoczony nie przytoczeniem np. pytań z debaty prezydenckiej.
#polityka #kanalzero
Obejrzałem tylko pierwsze 45 (mniej więcej). Zrezygnowałem po pytaniu "co jest misją publicznej telewizji" - "dzialanie e interesie Polski" i nic dalej - kto ma prawo go definiować, dlaczego tylko / właśnie oni.
I jeszcze to- nie pokazywaliśmy wystąpień opozycji / Tuska, bo nie dalibyśmy rady prostować tylu kłamstw - jako odpowiedź czemu więcej czasu bylo dla jednej partii.
Wiem, że nie powinno się "odczłowieczać" tych, z którymi się nie zgadzamy, ale niesmak pozostał (wiele tematów nie bylo drążonych, czy wyjaśnionych - Pereira dostał forum do pokazania, że wszystko bylo ok).
Zaloguj się aby komentować
Zapowiada się dobry wywiad :3 #kanalzero #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Nie da sie jej słuchać. Coś słaby casting zrobił Stanowski.
https://www.youtube.com/watch?v=6Ml4vvyY86E
#kanalzero
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie budować #cpk bo mogą przyjść wstrętne wirusy, które są na tyle złośliwe, że potrafią mutować...
No ten argument mnie po prostu przekonał.¯\_(ツ)_/¯
#lotnictwo #heheszki #inwestycje #ciekawostinwestycyjne #kanalzero

Zaloguj się aby komentować
Oglądam sobie kątem oka, a raczej ucha, wywiad z Żukowską u Mazurka. Abstrahując od tego, że zapewne większość z nas dobrze wie, że pani Żukowska to taki "lewicowy JKM". To i tak bardziej od niej rozbraja mnie poziom Mariuszków z Brighton dzwoniących do studia i myślących, że są zabawni. Jedni dzwonią merytorycznie zapytać o jakiś fundusz alimentacyjny czy wykazują brak logiki w ważnych kwestiach jak Strefy Czystego Transportu. Robią to kulturalnie z sensowną argumentacją pokazując bezsens pewnych rozwiązań. Po czym dzwoni taki typowy Mariusz, zapewne fan Konfederacji który urwał się z wykopu i mówi coś w stylu "pani posełko". Ostatnio nawet jakiś dzwoniący dzban kazał babce przejrzeć sobie komentarze na wykop.pl XDDDDD
Przecież to jest tak bezbeckie i głupie, że chyba tylko na jakiejś budowie w Brighton albo innym zmywaku mogą z tego rechotać czy też uważać wykop za autorytet w jakiejkolwiek dziedzinie. Hue, hue, Tadziu dobrze pedziołem, lunij po kielichu bo jutro sobota. Tak własnie to widzę XD
#kanalzero #bekazwykopu #gownowpis #polityka #bezbeszki
@Lukato taki niektórzy mają poziom. Żukowską można jechać na wiele sposobów, bo ona sama się swoim odklejeniem podkłada, ale niektórzy widzą kobiecą formę nazwy jakiegoś zawodu i już im wyłącza mózg. To samo niedawno było na kanale didascalia, jak jakaś kobieta miała bodaj podpis, że jest profesorką, czy coś i niektórzy się dosłownie zesr*li. Tak samo, możnaby babkę jechać za to co mówi, ale ważniejsza dla Mariuszów była "czystość języka", o którą walczyli oczywiście w sposób dość wulgarny.
Zaloguj się aby komentować
#oknoovertona - czy wiecie co to? W skrócie, to jest to przedział zasad społecznych i opinii, którą społeczeństwo akceptuje. Jest to "okno", ponieważ nie są akceptowalne skrajności ani w jedną, ani w drugą stronę - wszystko musi się mieścić w akceptowalnym "oknie". Każde społeczeństwo i społeczność ma swoje okno overtona, które jest wypadkową osób wchodzących w skład danej grupy.
Przy pomocy manipulacji (przez media zwykłe i społecznościowe) okno może być przesuwane, tak że coś, co dotychczas było uważane za skrajne i nieakceptowalne, staje się ok, natomiast to co było po drugiej stronie skali staje się wręcz abominacją i czasami nawet karane śmiercią. Oczywiście osoba zmanipulowana nie zdaje sobie z tego sprawy. Inaczej nie zostałaby zmanipulowana
Spytacie - i co z tego?
Tak jak kiedyś (nie wiem jak teraz) na wykopie była popularna i raczej zorganizowana jazda po Tusku (do porzygu), tak teraz tutaj jest odwrotnie. Myślę, że to wynik 2 czynników - z wykopu naturalnie przywiało tutaj zwolenników Tuska więcej, niż zwolenników Kaczyńskiego, bo wiadomo, że raźniej wśród swoich. Niemniej drugi czynnik, to płatne trolle optujące za Tuskiem i PO tutaj. Przecież tak jednostronnego wychwalania KO i besztania PISu to nie widziałem jeszcze na żadnym innym portalu. Taki współczynnik nie robi się sam, musi mieć dopalacze w postaci (licznych czy nie, ale zapewne obecnych) trolli tej opcji politycznej.
To powiedziawszy zauważyłem też to, co było standardem na wykopie (tylko w drugą stronę) - "kto nie z nami, ten przeciwko nam". Nie ma miejsca na zdrowy symetryzm. Tutaj albo jedziesz po PISie, albo jesteś zapchlonym pisiorem. Nie ma nic po środku.
Po raz kolejny (lub w kolejnym miejscu) nasza polska wojna plemienna przejmuje stery. Na Hejto masz szczać na PIS i wielbić KO. Ludzie tu siedzący zaczynają nabierać przekonania, że tak trzeba i że tak myśli większość i że prawda jest po ich stronie. Zwykle to ludzie nieświadomi tego, jak się nimi manipuluje. I żeby by jasność - to samo dzieje (a przynajmniej działo) się na wykopie, tylko w drugą stronę.
Im dłużej tu siedzę, tym mocniej się utwierdzam w takiej percepcji tego portalu. I szkoda, bo jak zakładałem tu konto, to tego jeszcze nie było.
Nawiążę krótko do Kanału 0. Otóż, Kanał 0 porusza kwestie naszego kraju w sposób oderwany od tych durnych wojenek, tylko trolom, oraz ludziom przez nich zmanipulowanych zdaje się, że Kanał 0 jest zbyt pobłażliwy dla PISu, bo przywykli do znacznie ostrzejszej retoryki wobec nich. Ich poczucie gdzie jest obiektywizm zostało mocno skrzywione.
Im dłużej obserwuję to polityczne szczucie z obu stron, tym bardziej wkurzony jestem na naszą klasę polityczną (z każdej strony, w tym także spoza PIS i PO), która zamiast zająć się rzeczami ważnymi dla naszego kraju, swoją energię i środki przeznacza na dalsze antagonizowanie społeczeństwa. Tak się nie buduje silnego społeczeństwa. Tak się nie buduje silnego Państwa.
Nasza klasa polityczna to dno. Z małymi wyjątkami. Szkoda, bo ludzi w kraju mamy świetnych i osiągnęliśmy tak wiele, ale z takim doborem polityków obawiam się, że nasz potencjał jest marnotrawiony na zbyt dużą skalę.
Trolom, które sumiennie odpracowują tutaj swoje #pieniazki mam do powiedzenia jedno - #chujwamwdupe
Pozostałym, którzy gorliwie plują na jeden czy drugi obóz polityczny - zluzujcie porty i nie dajcie się w to wciągać. Nie bądźcie darmową tubą ich propagandy - ani PISowskiej, ani Platformerskiej, ani żadnej innej. Piszę to na hejto, bo na wykopie już nie siedzę, ale i tamtego portalu się to tyczy.
#hejto #wykop #kanalzero #polityka #jebactrolli

@vipe Ja to coraz bardziej się zastanawiam nad zbanowaniem #polityka bo serio tyle tego jest teraz na⁎⁎⁎⁎ne że nie da się przedrzeć czasem. Oczywiście uważam że PiS trzeba pogonić i j⁎⁎ać za to co jak bezczelnie kradli, jak ryli prymitywną propagandą mózgi starszych osób i jak poróżnili całe społeczeństwo, ale jestem daleki od mlaskania do nowego rządu bo pamiętam że za Tuska też było chujowo tylko w inny sposób xD
Ogólnie od jakiegoś czasu staram się mieć wyjebane na politykę bo nieważne kto siedzi przy korycie, śruba jest w jeden czy inny sposób przykręcana - po co się mam wkurwiać skoro to nic nie zmieni a tylko mi napsuje krwi.
@hellgihad Też właśnie długo się dystansowałem od polityki. Niestety przez tego chujka Putina znowu śledzę politykę, tyle że teraz bardziej globalną, ale niestety nie da się uciec od naszej wewnętrznej, jeśli chodzi o nasze bezpieczeństwo i dobrobyt.
A ten wpis właśnie powstał dlatego, że na hejto równie modne stało się jechanie po Kanele 0, tak jak jedzie się po PISie, w myśl przytaczanej tu wielokrotnie zasady "kto nie z nami, ten przeciwko nam". A Kanał 0 jest nareszcie medium z jakąś siłą przebicia, które może mieć wpływ na debatę publiczną w kwestiach ważnych. Tymczasem - czy to z głupoty, czy to owczego pędu - nakleja się im łatkę pisowskiego medium i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to tylko dlatego, że nie idą zgodnie z obowiązującym tu nurtem rycia pisu jak burej suki. I nie ukrywam, że żal mi tego, że ludzie tkwią w takim nienawistnym amoku, że nie potrafią patrzeć na to z większego dystansu.
Nie twierdzę że w Kanale 0 robią wszystko na tip top. To też tylko ludzie, każdy z nich ma też swoje przekonania i każdy może być stronniczy w tym czy innym kierunku. Niemniej na tle największych telewizji, portali internetowych, czy gazet - to jest powiew świeżości i postrzegam takie naklejanie im łatki medium pisowskiego czy platformerskiego jako po prostu głupie.
@vipe Ano dlatego zobaczyłem ten wpis bo obserwuję tag więc wiem co się dzieje z kanałem 0. Ale generalnie to oglądam tam tylko publicystykę niż jakieś śniadania zero czy komentarze polityczne. Wywiad z Czajką był zajebisty, materiał o Wiśniewskim i posiadówa z nim też spoko, w kolejce zaległy generał - no to już trochę polityka ale myślę że właśnie bardziej globalna niż polskie piekiełko
Jak dla mnie to niech se i będą za Pisem, wali mnie to. Może obecnie niezbyt to eleganckie ale jeszcze nie nielegalne
@vipe Stanowski to łowca tanich sensacji i profesor uniwersytetu chłopskiego rozumu. W dodatku zgrabnie unika tematow ktore mogą zaszkodzic jego znajomym. Jeśli uważasz, że kanał zero jest obiektywny, to mam wrażenie, że nie umiesz w media ery tiktoka.
Kanał zero jest uważany za pisowskie miedium odkąd zagościł tam aparatczyk Mazurek i pojawiły się plotki o dużej kasie z Orlenu.
Co do fanatycznej wojny polsko-polskiej natomiast się zgadzam.
Zaloguj się aby komentować