Ale orka XD
#polityka #kanalzero #stanowski

Ale orka XD
#polityka #kanalzero #stanowski

Zaloguj się aby komentować
Korwin na debacie wygląda mocno nie w formie.
#polityka #kanalzero
Zaloguj się aby komentować
Kanał Zero traci widzów. Spadki wyświetleń niemal o połowę
Kanał Zero wystartował oficjalnie 1 lutego br. Według danych portalu Socialblade, kanał zanotował w pierwszych tygodniach działalności odpowiednio nieco ponad 10 mln wyświetleń, 12,77 mln, 10,77 mln oraz 12,4 mln. W ostatnich trzech tygodniach obserwujemy z kolei spadki w zakresie odsłon: 6,8 mln, 6,4 mln oraz 6,7 mln.
Jednocześnie Kanał Zero subskrypcje już ponad 988 tys. widzów. Projekt Krzysztofa Stanowskiego zbliża się pod tym względem do Kanału Sportowego (993 tys.).
Kanał Zero wyemitował już prawie 300 filmów, które zanotowały łącznie ponad 81 mln wyświetleń.
https://wirtualnemedia.pl/m/artykul/kanal-zero-krzysztof-stanowski-youtube-wyswietlenia
#youtube #kanalzero #kanalsportowy

Zawsze mnie zastanawiało skąd się biorą takie liczby przy takich filmach. Tzn, rozumiem, że np. jakaś śmieszna piosenka na yt ma miliony wyświetleń - ludzie słuchają jej po kilka razy, np. żeby pokazać znajomym albo się wkręcają. Ale tego typu program? Pomijam czy jest dobry czy zły. Przecież to co śmieszne, szokujące, interesujące i tak zostanie wycięte i puszczone w internet i tam znajdą się wyświetlenia.
Wątpię, że 1/4 wszystkich polaków oglądała te odcinki. Czyli ludzie musieli co najmniej jeszcze raz oglądać. Po co?
Zaloguj się aby komentować
#polityka #kanalzero
100 dni według Roberta Mazurka
Zaloguj się aby komentować
No i po raz kolejny władza odrzuca zaproszenie xD Ani na debaty nie przychodzą, ani na rozmowę.... a ni nic, a później dziwota że tylko Lewica i PIS jest w programie xD
Wygrali wybory parlamentarne, mają TVP, więc mogą mieć już w d⁎⁎ie takie debaty
Nawet do Didaskalia odmawiają... a to bardzo spoko program na youtube, od wp.pl
#kanalzero #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z tych wszystkich wieści ostatnio, to bardzo mi się się dwie wiadomości:
PIS umoczony z oligarchami kacapskimi
Wrzutka na wyborczą
Skupie się na drugiej, bo ta 1 już jest propagowana przez innych (np maxymilian)
Jak dla mnie to są ostatnie podrygi tej gówno-gazety :3
Można nie lubić Stanowskiego - tak jak ja - ale trzeba za te wrzutki na wyborczą - to ma ode mnie gratulacje
Ogólnie mówiąc, lubię jak żrą się "stare", PRLowskie media z nowymi. To pokazuje, że stracili kontrolę nad przyszłością. Że nie mają żadnego planu, pomysłów niż fejk artykuły robić by obrzydzić w gazecie inne medium.
#wyborcza #kanalzero

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Nie śledzę sprawy GW - Stanowski, ale GW chyba sobie nie radzi xD
#bekazpodludzi #kanalzero

Zaloguj się aby komentować
To będzie piękna #drama pomiędzy #stanowski i #kanalzero i #wyborcza
Na czerskiej chyba właśnie połączyli kropki i zaczynają się tłumaczyć.
Pierwsza spowiada się Maria Korcz, ale jak! ¯\_(ツ)_/¯
Osobiście uważam, że to nie za to co ona napisała poleci pozew do sądu na grube miliony, tylko za tekst plagiatora Głuchowskiego.
Eh, jutro muszę kupić popcorn, dużooo popcornu!
mir:
#dziennikarstwo #hejt #prawo #polska #afera

Zaloguj się aby komentować
oglądałem teraz na #kanalzero jak Stanowski jedzie po artykule na jego temat w GW, złoto. Ciekawe czy ich oskarży.
#stanowski
Zaloguj się aby komentować
Oglądając Stanowskiego, nie jesteś prawdziwym mężczyzną
Argumentum ad "nie jesteś prawdziwym mężczyzną".
Bo jak jesteś mężczyzną to musisz robić to, i to i tamto jak kobieta ci mówi.
Boże, ale wypierd lewicy... chociaż jestem za aborcją, to takie osoby to szkodniki. Do tego leje na stanowskiego co robi.. ale po prostu ten wpis mnie irytuje, bo mi mówi co mam robić jako facet xD
A to moja odpowiedź dla facetów:
Mężczyzną jesteś jak robisz to co chcesz i jak chcesz. Mężczyzną po prostu jesteś i kropka, nie ważne co robisz.
#lewica #prawcia #polityka #kanalzero #stanowski #aborcja

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Czy mieszkania są skandalicznie drogie?
Po wczorajszej "debacie" na #kanalzero na temat „Mieszkanie prawem czy towarem” z której nic nie wynikło postanowiłem wziąć mikro dane w swoje ręce i „policzyć” jak to wygląda na cyfrach.
2010 rok pensja minimalna 1317 zł brutto, na rękę pewnie 900/1000 zł.
Średnia cena mkw mieszkania we #wrocław wg bankier.pl to 6710,00 zł. Na zakup 1mkw mieszkania należy przeznaczyć 6,7 pensji (przyjmuje 1k na rękę).
2023 rok pensja minimalna 4300 zł brutto, na rękę 3220,00 zł
Średnia cena mkw mieszkania we Wrocławiu wg zametr.pl 13800 zł. Na zakup 1mkw mieszkania należy przeznaczyć 4,2 pensji.
Na podstawie tych danych, siła nabywcza Polaków jest strong #nieruchomosci były i są drogie. Bańka nieruchomości nie jest większa niż w 13 lat temu, wręcz jest "taniej" gdyż siła nabywcza polaków jest delikatnie większa. Są to moje wyliczenia na podstawie źródeł z d⁎⁎y których nie weryfikowałem (szczególnie cen mieszkań we Wro z 2013 roku).
Oczywiście nie samą minimalną pensja człowiek żyje także policzyłem również medianę:
2010: mediana zarobków 3500 zł brutto na rękę 2700 zł netto. Cena za mkw 6170 zł. Na 1mkw polak musi pracować 2,3mc
2023: mediana zarobków 7144 zł brutto na rękę 5200 zł netto. Cena za mkw 13800 zł. Na 1mkw polak musi pracować 2,6mc.
Porównując medianę zarobków musimy pracować na dzień dzisiejszy o 13% dłużej niż w 2010 roku. Śmiem twierdzić, że sytuacja mieszkaniowa nie zmieniła się diametralnie dla większości miast w PL na przestrzeni ponad dekady.
Licząc medianę dla #warszawa wygląda to jak poniżej:
Mediana zarobków dla Warszawy to 8317 zł brutto/6000 zł netto. Średnia cena za mkw w wawie to 15640 zł. Na 1 mkw Warszawiak zarabiający 6000 zł na ręke musi pracować 2,6 mc na 1 metr mieszkania. Czyli w teorii tak samo długo jak pozostała część polski.
Jako, że od kilku lat pracuję w banku i zajmuję się hipotekami, dodam kilka słów. Mieszkam we Wrocławiu więc znam ten rynek, ale mam też porównanie z innymi miastami. Pewnie wielu pamięta program MDM - w 2018 spokojnie mozna było znaleźć mieszkanie za ok 5000 (czasem 4000 -4500) z wtórnego, czy do 6500 z pierwotnego - mniej więcej w limit tego programu. Wtórny wymagał odswiezenia, a pierwotnym to parter (często deweloperzy stosowali "myk" mieszkanie było tańsze - do limitu MDM ale dodatkowo była jakaś usluga np. projektant wnetrz - żeby wszystko się zgadzało).
Minimalna krajowa w 2019 (ale ci ludzie nie fostawali kredytów - zdolność) to 1634zl, co daje ok 2,5 miesiąca pracy na 1m w najtańszym przypadku.
Dziś 3261zl, przy cenach od ok 10k za m to min 3 miesiąc pracy.
Może to nie taka duża różnica, ale jednak widać spadek siły nabywczej względem mieszkań.
Problem jest to, co wielu już napisało - wcześniej minimalna to byl maly kawałek tortu, dziś jest większy, a ci co zarabiają więcej są blisko tej mninimalnej. Mediana, wzrosła o ok 62% od 2019, a cena 1m o 100%.
To jestem największy problem, bo i wtedy (2019) i dziś mieszkań nie kupowały osoby z najniższą.
Zaloguj się aby komentować
Skończyłem właśnie oglądać debatę na #kanalzero
I tak się zastanawiam - dlaczego nikt z PO lub p2050 nie chce przyjść na debatę?
Dlaczego odrzucają zaproszenia? Tylko lewica dzielnie walczy, dociera do ludzi. Bo o konfie i pisowcach nie wspominam - bo walczą o elektorat.
Że co? Że wygrali i już mogą mieć wyh@%@#% na inne media niż te gdzie mają swoją rękę? Nie uwierzę że nikt nie dostał zaproszenia.... tak samo jak przy CPK. Wysłali zaproszenia, olali temat.
Albo Tusk - nie pójdzie gdzie indziej na wywiad niż do zaprzyjaźnionych mediów. A ja jestem ciekaw, jak będzie wyglądał w takim programie, gdzie ludzie mogą zadać pytanie.
Z tego co widzę, to olali temat, bo wygrali... a PIS czeka za rogiem na ich pomyłki i niedomówienia. Bo to ich paliwo - pisowców i konfederatów - niedomówienia, brak jasnego przekazu - tworzenie teorii spiskowych.
#polityka #kanalzero #debata #nieruchomosci
@Klopsztanga Ludzie z PO (może i z PL2050) mają badania i znają swoich wyborców. Sławomir Sierakowski jak pisał książkę o wyborcach PiS-u to robil badania. Odkrył że pisowcy są bardziej otwarci na różne media i różne punkty widzenia niż peowcy. Z badań Sierakowskiego wyszło, że statystycznie pisowcy mają częściej różne watpliwości i częściej zdają pytania niż peowcy. Dla KO/PO uczestnictwo w debatach Kanału Zero to strata czasu. Ich wyborcy rzadziej stawiają pytania więc formuła debaty jest zła ale już formuła audiencji jaką zrobilł Tusk trzem telewizjom jest spoko. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Klopsztanga Chciałbym zobaczyć jakies pogłębione badania na ten temat. Na razie widzę jak łatwo wyborcom PO przychodzą ataki w różne strony krytykujące obecny rząd. Tylko ostatnio dostało się TokFM, Wyborczej, Partii Razem a Wirtualna Polska to jest pisana w gabinecie Kaczyńskiego na Nowogrodzkiej.
Pisowcy mieli 8 lat żeby przywyknąć do myśli że ich ulubieńcy nie są doskonali, kradną i kłamią. Wyborcy PO będą musieli przejść przez ten sam proces.
Może zaczną przychodzić do kanału zero po poblikacji stenogramów rozmów Obajtka ze Stanowkim? A tak puki co traktują to jak ostoję trędowatych aka TV Republika.
https://rozrywka.radiozet.pl/plotki/krzysztof-stanowski-9-razy-w-orlenie-teraz-sie-tlumaczy
Zaloguj się aby komentować
Nie no jak Ci z lewej nie potrafią debatować. Ciągle się wtryniaja, strasznie słabi są. #debata #kanalzero
Zaloguj się aby komentować
Nie lubię Stanowskiego i mało go znam, ale tu ładnie z Czarnkiem poleciał. Na szorcie na YT wyskoczył mi fragment. A Mazurek coś cichy...
https://youtu.be/WQ_PXAPzRV8?si=ywBeiIpwnHicZZ6e
#stanowski #kanalzero #polityka
Nie daj się zwieść, to tylko pozory żebyś pomyślał, że to nie jest pisowska telewizja. Czarnek to wiadomo już skończony, więc można go spisać na straty. Tak samo jak Pereira, który wyszedł na rozwydrzone dziecko. Prezydent też sam się ośmieszył, Stanowski ręki tutaj nie przyłożył, ale widać było jak próbuje podchodzić do niego z szanckiem i być miły - jak typowy pisior. Tede, Meller, Warga? Zmyłki, żebyś nie zobaczył tej propagandy, którą wysyłają podprogowo. Sobie zobacz Stanowski i Mazurek, tam dają ładny pokaz - krytykują rząd, a wiadomo, że jak ktoś krytykuje rzad, to jest z PiSu.
Zaloguj się aby komentować
#hydepark #kanalzero
Normalnie poglądy tej Pani jak działania jednego z tutejszych moderatorów.

Bardzo dobry odcinek, pokazujący kontrast w postrzeganiu rzeczywistości. Pani że zdjęcia ewidentnie uważa, że jej racja jest najważniejsza i najprawdziwsza, wszystko co ona uważa za złe jest złe i koniec kropka. Nie widać u niej jakiegoś pola do refleksji, widać że czuje misja moralizowania innych. Najsmutniejsze jednak była widoczna jej pogarda względem Jaruzelskiej, oraz manipulowanie faktami, mówiła że skoro ma takich gości w swoim programie to musi ona być ruskim agentem, przez co poniekąd sama siebie zdefiniowala tymi wypowiedziami.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować