#heheszkipolityczne #foliarze #kanalzero

#heheszkipolityczne #foliarze #kanalzero

Zaloguj się aby komentować
Jak tak czytam sobie te wpisy fanboyów CPK, czy to na Twitterze, czy na Youtubie na Kanale Zero to zaczynam sobie wyobrażać Polaków jak Max Kolonko w poniższym filmiku XD
Czy CPK jest potrzebne? Nie wiem. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie dlatego uważam, że to własnie eksperci powinni zadecydować. Nie ma raczej między nimi osi sporu, że niezbędne jest rozwijanie linii kolejowych w Polsce, bo te po prostu kuleją i są zacofane. Tu nie trzeba profesury, żeby dojść do takiego wniosku i popierać szybki rozwój kolei. Wystarczy przejechać się pociągiem w dłuższą trasę, żeby zauważyć wszelkie mankamenty. Główną osią sporu jest fakt, czy potrzebujemy hiperlotniska w potężnym Baranowie i czy nie okaże się to inwestycją Radom 2.0. albo gorzej.
W tym celu konieczny jest audyt, ponieważ patrząc na sukcesu poprzedniego obozu jak : samochody elektryczne Izera, przekop Mierzei Wiślanej, wybory kopertowe, fuzja Lotosu, Albicla, TVP World, Polski Ład i wiele innych. Można mieć wątpliwości czy tutaj również nie nastąpiła fuszerka.
Tymczasem fanboye krzyczą, że trzeba budować za wszelką cenę i nie ważyć się nawet cokolwiek sprawdzać, bo to będzie WIELKIE, HIPER, OGROMNE i Niemcy zobaczą, że potrafimy
Ta megalomania narodowa, patriotyzm w prowincjonalnym wydaniu i leczenie kompleksów chyba najlepiej pokazują dlaczego w wielu kwestiach jesteśmy tak zacofani i niepraktyczni. Po prostu nie patrzymy najpierw czy dana inwestycja ma sens i czy nie wyrzucimy pieniędzy w błoto. Tylko budujemy, żeby somsiad widział, że nas stać. Tu już nie chodzi o CPK. Tu chodzi o tok myślenia statystycznego Mariusza, który politycy doskonale wykorzystują i robią potem potężne inwestycje jak patriotyczne ławki za miliony itp.
https://www.youtube.com/watch?v=bgVvrZq7f2s&ab_channel=PeterZimmermann
#kanalzero #gownowpis #cpk #polityka
Zaloguj się aby komentować
Trwa kampania reklamowa kanału 0 w sejmie, dobór osób reklamujących nieprzypadkowy.
Czyżby to realizacja zapowiedzi Kaczyńskiego?
Uczynimy wszystko, żeby po pierwsze wygrać walkę o telewizję publiczną w Polsce, a po drugie stworzyć także prywatną dużą telewizję, która będzie wolna.
#polityka #kanalzero



Zaloguj się aby komentować
O Stanowski jedzie po PISie
#kanalzero #polityka #cpk #jebacpis #jebacpo
W sumie to prawdę powiedział, CPK = PiS a że ktoś nielubił PiS to z automatu niechęć przechodziła na CPK i to w sumie jest smutna ocena również dla naszego społeczeństwa.
To co teraz się dzieje napawa optymizmem bo może uda się oddzielić polityke od potrzeb i zbiorowego interesu.
btw. na smry unia teraz stawia więc liczę że i tego nie rozwali się.
Zaloguj się aby komentować
Szkoda, że z dzisiejszego poranka wycięli fragment z początku kiedy nie było dźwięku, bo chciałem znowu zobaczyć jak Warga kręci tyłeczkiem przed Tede.
#kanalzero
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Rzeź przeciwników CPK :3 #cpk #kanalzero
Zaloguj się aby komentować
#debata #kanalzero #polityka
Mazurek na początku wspominał, że trudno było znaleźć jakichś ekspertów przeciwnych #cpk
Czemu taki bojowonastawiana się tam nie zgłosił. W kolejnej debacie może wystartuje, zawsze pisze jakim to nie jest ekspertem z branży.
Zaloguj się aby komentować
#debata #polityka #kanalzero #cpk #takdlacpk
Jakieś sensowne wytłumaczenie czemu nikt z rządu nie przyszedł wypowiedzieć sie ZA albo PRZECIW. Zapraszani byli jak Mazurek na początku powiedział.
Zaloguj się aby komentować
No i fajnie xD Kanał zero będzie gadać o CPK.
Mamy 6 ludzi. Z czego 2 kompetentych - Maciej Kruszyna i Wilk. Reszta to gadające głowy.
No i rożek. Szanuje go, bo spoko materiały robi... Ale wk@^#% mnie jak powoli robi się specem od wszystkiego. A pffuuu
#polityka #cpk #kanalzero #youtube

Zaloguj się aby komentować
Stanowski startuje na prezydenta, by podjebać jak najwięcej głosów Hołowni, tak by PIS mogło wsadzić swojego kandytata ponownie na prezydenta.
#polityka #polska #prezydent #stanowski #kanalzero

@Klopsztanga nic nowego ze partie wystawiaja egzotycznych kandydatow, taka rolę pełnił biedron ktory zerowal na elektoracie owczesnego PO
skutkowalo to tym ze czaskowski mial o te kilkanascie procent mniej glosow niz dudex, dzieki czemu w sadazach adrian wychodzil na lidera i koniec koncow wygral wybory

Zaloguj się aby komentować
Wiśniewski powinien iść do sprawy dla reportera a nie do Stanowskiego.
Panie redaktorze SKOK dał kasę, ja nawet umowy nie czytałem. Nie wiem czy wynająłem, czy kupiłem, za co płaciłem kary umowne, nie mam czasu żeby przeczytać pięć stron umowy xD #gownowpis #kanalsportowy #kanalzero
@wombatDaiquiri chłop jest winny na 100% Po prostu miał wyjebane na porządek w papierach i rozliczanie się z fiskusem. To, że jest głupi to nie zwalnia go z odpowiedzialności. Inna sprawa, że kara więzienia jest kompletnie bez sensu. Co to komu da? Wiśniewski za swoją lekkomyślność zapłacił karę, zbankrutował, zlicytowali go, pokrył swoje zobowiązania-przynajmniej się przed tym nie uchylał. Biorąc pod uwagę, że taki gesler ma długów na 10mln złotych i wszystkim się śmieje w twarz bo on nic na siebie nie ma to skazanie Wiśniewskiego za dług który starał się spłacać to kpina.
Zaloguj się aby komentować
Niezależny "dziennikarz...¯\_(ツ)_/¯
#heheszki #memy #kanalsportowy #jebacpis #bekazpisu #stanowski #kanalzero #heheszkipolityczne #weszlo

Zaloguj się aby komentować
Tak informacyjnie: Czy wiecie że przez Mirko przemyka właśnie kolejna fala fekaliów?
Kolejny raz neuropa i konta trolli dają o sobie znać robiąc imbę. Tym razem na tapecie mają Stanowskiego i kanał Zero a "elita internetu" jak zwykle to łyka i owczym pędem (bo nie nawidza PISu), plusuje to gówno doprowadzając do zasrywania nim całego Mirko. Rozumiem ze na wykopie są ludzie specyficzni ale z ich psychiką jest naprawdę źle.
Także po raz kolejny sprawdza się że Hejto to jednak dobra odskocznia od Wykopu.
#bekazpisu #stanowski #kanalzero #hejt #niedojebaniemozgowe #propaganda #socjologia #manipulacja
#polityka

@4pietrowydrapaczchmur A obejrzałem kilka materiałów i nawet spoko, ale raczej będę tylko sprawdzał rzeczy które mnie interesują. Śmieszy mnie to przerzucanie się fanów i antyfanów Stanowskiego czy jest pisowcem czy nie jest. Oglądając Andrzejczaka czy dokument o Wiśniewskim naprawdę nie ma to znaczenia a jakieś śniadaniowe zero czy inne polityczne bloki mam w poważaniu.
Zresztą nawet jeśli by był za pisem to co? xD To jeszcze nie jest nielegalne nawet jeśli niezbyt eleganckie w świetle ostatnich wydarzeń.
Po rozmowie z byłym generałem w "0" widać że nasza "elita" nie ma kompletnie kontaktu z rzeczywistością zwykłych żołnierzy. Nie wiem na ile to jest prawdziwa informacja, ale nie zdziwiło by mnie gdyby ktoś zapomniał zaopatrzyć żołnierzy o opał na granicy. https://www.youtube.com/watch?v=aXqsIxU-SrQ
Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazpisu
Szmatecki reklamuję #kanalzero jako obiektywną stację. Przekonujące ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować
Bardzo polecam
Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazpisu #kanalzero
Ukradzione, ale kto by nie ukradł jak jest napracowanie.
Jako, że pojawia się coraz więcej postów “hurr durr jak ktoś rozmawia z duda i go nie krytykuje to już pisowiec” - to warto przypomnieć, że jest dużo pytań które można zadać Andrzejkowi - szczególnie, że uparcie jak swój idol z PiS nie odpowiada na pytania dziennikarzy po konferencji.
- Która partia powołała prokuratora komunistycznego, zastępcę ministra sprawiedliwości i Pawłowicz (XD) do trybunału konstytucyjnego?
- Która połączyła stanowiska ministra sprawiedliwości z funkcją prokuratora generalnego który ręcznie sterował zarzutami m.in oddalając te wobec rydzyka?
- Która w obliczu utraty władzy przekazala prokuratorowi krajowemu większość uprawnień jego zwierzchnika - prokuratora generalnego jednocześnie odbierając mu możliwość jego odwołania? A na stanowisko wybrała świadka na ślubie odchodzącego ministra sprawiedliwości i chrzestnego jego dziecka?
- Która waliła na propagandę po 3mld (rocznie!), płacąc za przychylne wypowiedzi komentatorom po 500 zł od sztuki?
- Która zajumala z funduszu dla osób niepełnosprawnych oraz funduszu rezerwy demograficznej hajs na 15 emeryturę przed wyborami? Usuwając na bezczela z nazwy osoby niepełnosprawne?
- Która wydała 70mln na druk kopert do głosowania, bez żadnej ustawy, bazując na nielegalnie zebranych danych wrażliwych Polaków?
- Podczas wyborów podsłuchiwało telefony opozycji, nielegalnym izraelskim oprogramowaniem szpiegowskim, „bez żadnego trybu”?
- Jakie ugrupowanie wprowadziło 3 systemy podatkowe jednego roku (tak że same urzędy skarbowe nie wiedziały jak liczyć podatki), ogłaszalo nowe rozporządzenia na Twitterze, a następnie dotowało przychylne partyjnie samorządy z centralnego budżetu?
- Wpompowało setki miliardów w rynek bez żadnych mechanizmów weryfikacji, podpalało rozdmuchaną bańkę dopłatą dla banku 2% i wakacjami kredytowymi, nie bawiąc się w jakieś tam okresy przejściowe?
- Przepychało ustawy, które gwarantowały bezkarność dla nadużywających władzy podczas pandemii, kupowało respiratory od handlarzy bronią, chwaliło się zamykaniem lasów w TVP i wysyłało policję by ścigała ludzi za jedzenie kanapek z rybą?
- Albo uniewinniali gościa z zarzutami o podsłuchy i od razu mianowalo go szefem wywiadu? Który prezydent ukrywał skazańców na pałacu prezydenckim, nazywając ich krystalicznymi i obściskiwał się z nimi szczajac na ich wyroki i poszkodowanych? Który ułaskawiał Zienkiewicza z obowiązku zapłaty 10k złotych za obrażanie ludzi?
- Wrzuci ktoś zdjęcie jak 400 policjantów ochrania dom Tuska i zamyka ulice? Pakuje posłankę PiS do suki?
- Albo jak PO wozi autobusami na zamknięte spotkania swoich psychofanow i ochrania ich kordon policji? Jak Tusk wyzywa dziennikarzy wszystkich stacji od agentów, albo przez 8 lat rządów nie odpowiada na pytania? Jak ucieka z debaty?
- Gdzie ktokolwiek inny niż PiS organizuje 157 miesięcznic zarówno katastrofy jak i pogrzebu za publiczne pieniądze? Który premier latał rządowym samolotem z statusem head na te miesięcznice?
- Czyja podkomisja pocięła sprawny samolot rządowy szlifierka?
- Którego rządu minister nakazał swojemu cywilnemu przydupasowi włamać się do placówki NATO w środku nocy?
- Która partia olała sprawę komendanta policji który po pijaku wywalił nielegalnym granatnikiem dziurę w suficie komendy i pod osłoną nocy został zawieziony do szpitala, a następnie próbowało to tuszować?
- Ktora pierwsze co zrobiła po objęciu władzy to wycofało wymóg kwalifikacji i doświadczenia do rad nadzorczych?
- W którym miejscu inna partia tak na bezczela przywracała gospodarkę centralnie sterowana skupując media prywatne i wszystkie spółki energetyczne przy pomocy wójta z Pcimia z wyleczonym syndromem touretta?
- Która rozpieprzyla kompromis aborcyjny i chciała wyprowadzić wojsko przeciw protestującym kobietom?
- Która głosowała po nocach przepychając ustawy kolanem? Która unieważniała głosowania bo przegramy? Która kłamała na temat analiz pozwalających na reasumpcje?
- Która represjonowała sędziów stworzoną przez siebie izba dyscyplinanarna za ujawnienie zeznań politykow ze prowadzili nielegalne głosowania w sali kolumnowej i lało na milionowe dzienne kary od UE?
- Udawała, że setki tysięcy martwych ryb i zatrucie Odry nie ma miejsca, zupełnie naturalna sytuacja, winnych upychając po spółkach i twierdząc, że zatruta woda płynęła pod prąd z Niemiec?
- Który zasyłała nieposłusznych prokuratorów setki kilometrów od miejsca zamieszkania?
- Która wprowadzała „losowy algorytm” wybierający do swoich spraw zawsze swoich sędziów?
- Która nawalała socjalem, nie obietnicami, i pro inflacyjnymi zagrywkami przy inflacji 18% i wesołym poklaskiwaniu przyjaciela prezesa?
- Przez pół roku ukrywało fakt spadnięcia na Polskę ruskiej rakiety i grała w gorącego ziemniaka "my nie wiedzieli”, a później próbowała zrzucić winę na generałów?
- Która próbowała przepchnąć polityczną komisję będącą sędzią i katem w jednym, z pełnym dostępnem do informacji tajnych i eliminującą niewygodnych ludzi z polityki?
- Która kroiła Polaków rekordowymi marżami na benzynę po to by wyczerpywać rezerwy zaniżając ceny przed wyborami? Ktora doznała przy tych rekordowych cenach nagłej fali awarii dystrybutorów, które równie nagle uległy samo naprawie po wyborach?
- Która sprzedała Lotos węgierskim przyjaciołom Putina i arabom za ułamek ceny, zgrywając debila, że Orlen to nie spóła państwowa i NIK nie ma do niej wstępu?
- Która ręcznie sterowanym NBP obniżała stopy przy dwucyfrowej inflacji i uwaliła kurs złotówki standupem kolegi prezesa?
- Która odtajniała dokumenty wojskowe na potrzeby wyborów, ustawiała sprzęt w zasięgu ruskich rakiet, praktycznie kopiując polską taktykę z 39’ i czyniąc z obrony kraju tanią pokazówkę?
- Która sprzedawała setki tysięcy wiz w krajach afrykańskich pieprząc o obronie narodu przed imigrantami?
- Która wyzywała opozycje od ruskich podnóżków za ostrzeganie przed tanim ukraińskim zbożem, następnie głosowała w UE za otworzeniem rynku, a na końcu udawała obrońców polskich rolników łamiąc umowy handlowe za którymi sama głosowała?
- Z list której partii kandydował typ naciągający rodziców nieuleczalnie chorych dzieci na magiczne terapię kosztujące ich życiowy majątek, oraz kolejny typ który skierował farmy trolli na ofiarę pedofila doprowadzając do jego samobojstwa?
Czy którakolwiek z osób powyżej poniosła jakąkolwiek konsekwencje? Czy dalej brylują po salonach i reprezentują swoją partię?
Zaloguj się aby komentować
Moje uszanowanie,
Chciałbym spróbować rozkręcić #afera oraz zwrócić uwagę na to co się dzieje na scenie polskiego youtube.
Każdy z Was kojarzy Friza. Wczoraj obejrzałem odcinek Multiego jak komentuje odcinek pt "ZA ILE TO ZROBISZ #4".
Friz to topowy influ z ogromnym wpływem na dzieciaki. Dzięki takim materiałom, może jakiemuś dzieciakowi stać krzywda lub wielkie upokorzenie.
Co tam zobaczyłem? Zaczynam od najbardziej bulwersujących rzeczy:
-Koleś w białych włosach ma zostać wydepilowany. Nagrywają go w salonie, przy ludziach. Golą włosy na nogach, łonie, odbycie...
-Koleś w czerwonych włosach ma na 5 minut zostać zakopany w śniegu/lodzie w samym pampersie. Dlaczego w pampersie? Ma taki challange przez 24h srać i sikać pod siebie.
-Szatynce wkładają pijawki w pępek ale to nic....
-Koleś w białych włosach prócz depilacji odbytu i jaj... stojąc przed "ekipą", ściąga spodnie, gacie a ziomek wkłada mu na penisa pijawkę, inny typ wyciąga telefon i chce zrobić zdjęcie.
-Inna dziewczyna ma pić jakieś super mleko, w związku z nietolerancją laktozy. Ma challenge aby wywołać sraczkę i ciągle srać.
-Drobna laska ma przez 3 dni chodzić w gipsie na nogach (wcześniej miała challange 3 dni w gipsie na rękach)
-Koleś w czerwonych włosach został wydepilowany na mordzie.
Czy mam ból d⁎⁎y? Tak. Takie materiały są zwyczajnie posrane. Widownią są dzieci, friz sprzedaje im lody, napoje i inne gówna. Kontent pod dzieciaki a to co tam się dzieje to nawet nie jackass a bardziej dirty sanchez. Różnica jest taka, że wspomniane programy były emitowane po 22 czy 23 godzinie. Materiały friza są na wyciągnięcie ręki.
Dlaczego mnie to martwi? Bo ten głupek może narobić problemów swoim odbiorcą którzy będą naśladować owe popisy. Mordo... typ od friza wytrzymał w lodzie 5 minut, wytrzymaj 10 i będzie git. I cyk hipotermia. Mordo, nagramy jak Ci wkładamy na fiutka pijawkę. Po całym incydencie wideo będzie latać po WhatsApp czy innym msg i dzieciak j⁎⁎⁎ie magika.
W gimbazie z ziomkami powtarzaliśmy wyczyny z jackass i nie raz byliśmy blisko złamań.
#youtube dodaję też #kanalzero i #polityka dla większego zasięgu. Jeżeli uważacie to za dziwne, proszę o wstawienie tego wysrywu na #wykop może tam będzie odzew.




Zaloguj się aby komentować
Ciekawe czy te Ogórki, Ziemkiewicze, Rachonie i inne głąby ze starego TVP gapnęły się już, że gdyby miały trochę RIGCZ-u i umiały robić miękką propagandę w stylu Mazurka i Stanowskiego w nowym Kanale Zero, to najprawdopodobniej Morawiecki byłby dzisiaj premierem i PiS wygrałby trzecią kadencję. Twardogłowi myśleli, że jak pokażą Tuska z czerwonym filtrem na twarzy, który po raz tysięczny mówi "Fur Deutschland" to poparcie partii matki wzrośnie. Tymczasem działało to zupełnie odwrotnie. Im bardziej szczuli, tym więcej osób odwracało się w drugą stronę i mobilizowało przeciwko.
A tu trzeba właśnie tak delikatnie jak Stano z Mazurkiem. Radykalizmy partii i niepopularnie decyzje z lekka wyśmiać, ironizować z nich, nie unikać trudnych kwestii, ale jednocześnie potem kilka razy podkreślić, że Ci z drugiej strony to dopiero mają na sumieniu. Tak się buduje inteligentną propagandę. Nie poprzez wywiady Holeckiej z Kaczyńskim rodem z Korei Północnej albo innego reżimu. Tylko poprzez wywiady w których zadajesz gościowi niby trudne pytania, trochę go atakujesz, ale jednocześnie przedstawiasz jako tego fajnego, inteligentnego, który osiągnął sukces i jest dobrym fachowcem. Ciekawe czy oni gapnęli się już, że jakby działali w ten sposób to karakan pewnie dalej miałby swoje imperium. A tą swoją prymitywną oraz toporną propagandą osiągnęli jedynie tyle, że zmobilizowali nieprzychylnych im młodych wyborców i pan Tusk po raz 3 został premierem
https://www.youtube.com/watch?v=VRue2eDI40U&ab_channel=Kana%C5%82Zero
#bekazpisu #kanalzero #polityka
Zaloguj się aby komentować
Oglądnąłem rozmowę z Duda. Jedna rzecz powiedział co mnie zastanawia. Wszystkie nieszczęścia zaczęły się w 2015 gdy Anzej miał przekonanie że nie powołał nowych Sędziów do Trybunału bo tak się nie godzi żeby coś zmieniać przed nowymi wyborami. Panie Duda, jak to ma się do dzisiaj jak PiS zabetonował wszystko przed wyborami w październiku, gdzie jesteś?, czemu cie to nie oburza?
#kanalzero #polityka
Zaloguj się aby komentować