Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Boeuf bourguinon wyszedł zacnie.
Żeliwniak się sprawdza.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn





Zaloguj się aby komentować
Życie jest za krótkie żeby kroić suszi
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Co tam dziś w garach?
U mnie testy nowego żeliwniaka.
Gulasz zrobiłem.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaraz czwarta, czas coś zjeść pod kocykiem.
Zupa szparagowa z kurczakiem i pieczarkami i kromka na zakwasie powinny załatwić sprawę
#jedzzhejto #nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
Po japońskich seansach zawsze smaka mam na ryż
#tygrysekcontent
#kuchniajaponska
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Szybki obiad na 3 dni, mięsko, warzywka i szwabskie Spätzle.
(oczywiście szwabskie nie jest tu wyzwiskiem, to tak jak powiedzieć kluski śląskie)
#gotujzhejto #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Dziś steak z sosem serowym na bazie BlueStilton. #jedzenie #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj zupka porowo - serowa na obiad.
I chlebka trochę i trochę więcej sera 100g około bo się nie najem
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Dzisiejszy obiadek
A u was do jakiej zupy nie może zabraknąć chlebusia?
#jedzenie #jedzzhejto #obiad #heheszki #foodporn #pytanie

Zaloguj się aby komentować
Ej, zjedźcie sobie żur z pączkiem. I teraz to nie jest beka. Mówię poważnie (° ͜ʖ °)
Jak byłem mały, to jadłem żur i przegryzałem pączkiem. I zapamiętałem to jako za⁎⁎⁎⁎ste połączenie smaków.
Także polecam całkiem serio (° ͜ʖ °)
#jedzzhejto #tlustyczwartek #gownowpis #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Domowe oponki serowe
A Wy ile macie już pączków na liczniku?
#tlustyczwartek #gotowanie #jedzenie #jedzzhejto



Zaloguj się aby komentować
Najpierw masa, a potem się zobaczy
#jedzzhejto #hejtokoksy
Za⁎⁎⁎⁎sta ta apka co mi cebulasty polecił.
Odkąd zainstalowałem nie schodzę poniżej 3.5k kalorii. Dzisiaj już ponad 4k wpadło.

Zaloguj się aby komentować
Bez cebulki się nie najem
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Chodźta na racuchy z japkiem! Ile jeszcze będę wołać!!
#tlustywtorek #jedzzhejto #jedzenie #gotujzhejto #gownowpis #kulinaria #racuchy

Zaloguj się aby komentować
Kolacja do oceny:
Szynka
Syr
Bułka z ziarenkami
Kotlet co został z obiadu
Ogórek konserwowy do smaku
Napisz w komentarzu!!!!
Dojaddasz po obiedzie czy jesz kolację?
#jedzzhejto #kolacja


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czas na śniadanie #jedzzhejto #kebab

Zaloguj się aby komentować