Trypsyna★GURUw Hydepark2026-06-25T13:34:24+02:0078Życie jest piękne #carbloading #pizza #jedzzhejto7813Udostępnij
Furto★2026-06-25T15:21:27+02:001Kiedy macie ten start, teraz czy za tydzień? Nie obcinacie tłuszczów przed zawodami?
Trypsyna★2026-06-25T15:24:10+02:001@Furto Jutro startujemy. Mój start jest dopiero o 21:00, nie wytrzymałabym na lekkim żołądku do tego czasu. Jest to w sumie jedyne źródło tłuszczu i białka na dziś.
Trypsyna★2026-06-25T15:41:10+02:001@Furto Wczoraj wieczorem już zaczęliśmy większe posiłki i stricte same węgle jeść. Więc tak 48-36h przed startem.
Ragnarokk★2026-06-25T20:41:37+02:001@Trypsyna A masz już gotowy szpadel by faceta jutro od asfaltu odklejać?