To dziś z okazji święta #pizza nietypowe połączenie od Dominos, czyli Polish heroes - Drwal. Wołowina, boczek, cebula, chrupiące serki i sos drwala.
Smakowała lepiej niż wygląda ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #jedzzhejto

To dziś z okazji święta #pizza nietypowe połączenie od Dominos, czyli Polish heroes - Drwal. Wołowina, boczek, cebula, chrupiące serki i sos drwala.
Smakowała lepiej niż wygląda ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
A po twarogu wszedł dziś blok czekoladowy z orzechami przeróżnymi.
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień pizzy dopiero jutro, ale ja zacząłem świętować już wczoraj, a dziś tylko kontynuuję ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #pizza #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Obiod, czyli chili con carne z niokami, feta i chedarem, ale najwyższej zaskoczeniem jest świeża rzodkiewka, pasuje idealnie do takich pierniejszych potraw:)
@cebulaZrosolu jak nie zjadłeś jeszcze wszystkiego to polecam;)
#jedzenie #jedzzhejto #gotujzhejto


Zaloguj się aby komentować
W obliczu nachodzącej wojny airfryer vs twaróg, sprawdźmy jaki jest rozkład sił
W nawiązaniu do komentarzy pod wpisem link
@AdelbertVonBimberstein @EvilDick
#jedzzhejto #aislop


Zaloguj się aby komentować
To jeszcze na deser domowe chipsy z frajerka 🥸 #jedzzhejto #przekaski

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kolacja. Albo śniadanie. Nwm. Jeszcze nie spałam. #jedzzhejto #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Nie będę zdradzał gdzie Anrzejowus zaparkuje w przyszły weekend, ale będą znaki...
¯\_(ツ)_/¯ #heheszki #gunwowpis #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Kontynuując tradycję zdrowego odżywiania, po wczorajszym kebabiku, dziś czas na #pizza
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Mus czekoladowy z malinami na deser. #jedzzhejto #jedzenie #deser

Zaloguj się aby komentować
2,2kg chili con carne
Tak poza tradycyjnymi przepisem dołożone 280g ciecierzycy bo mi zostało i nie miałem co z nią zrobić.
#jedzzhejto #gotowanie


Zaloguj się aby komentować
Oryginalny - tajski Red Bull. Trochę inny od austriackiego odpowiednika. Dużo słodszy, uderzenie energii jest niemal natychmiastowe - może dlatego, że nie pijam energetyków, ale naprawdę to czuję. Chyba niedawno był jakiś wpis o historii Red Bulla i to mnie zainspirowało do zakupu. #ciekawostki #pijzhejto #jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
Wiadomo jaki dzień, wiadomo jakie danie
#nalesniki #jedzzhejto #zwykłeŻyćko
Naleśniki 06/2026

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Łobiot
Hambuks później wleciał jeszcze jeden.
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować