Dzisiejsza kolacja w Goslar. Sos serowy z chilli i 220g świnki w panierce.
https://maps.app.goo.gl/TdLxDabao5GREWb38?g_st=ic
#jedzenie #jedzzhejto #niemcy

Dzisiejsza kolacja w Goslar. Sos serowy z chilli i 220g świnki w panierce.
https://maps.app.goo.gl/TdLxDabao5GREWb38?g_st=ic
#jedzenie #jedzzhejto #niemcy

Zaloguj się aby komentować
Taka chujowizna na tych azotach, że muszę jeść jedzenie z banku żywności...
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Śniadanie. O ile, mam wolne poranki, to robie sobie normalne śmiadania, o tyle, kiedy jadę rano do pracy, wróciłem do lepszych nawyków. Dlatego na śniadanie robię sobie koktail. Szybki przepis: Owoce (jakie kto chce, ja dzisiaj użyłem mieszanki tropikalnej), 3 łyżki płatków owsianych, 1 łyżka siemia lnianego, 1 łyżka miodu, kefir No i blender (° ͜ʖ °) Jeszcze jest dobra wersja z suszonymi śliwkami. Do towarzystwa zabieram jeszcze wyciskany sok z jabłek i marchwi, czarną kawę bez cukru i #codziennepiciu#jedzzhejto #jedzenie #ciekawostki


Zaloguj się aby komentować
Zrzut tygodniowy. Na chwałę Twaroga. 119 609 680 - 1250 = 119 608 430 #pletwalztwarogu #jedzzhejto
Ps. Zdjęcie nie przedstawia tygodniowej porcji, a raczej moją spiżarkę w typowy dzień.

Zaloguj się aby komentować
Pancakes z kinder bueno i bitą smietaną #jedzzhejto #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Zamiast chipsów bób, polecam.
#jedzzhejto #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Proszę się częstować, Można brać po 2 #jedzzhejto #pomelo #przekaski

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Śniadanie.
Dzisiaj wcześniej żebyście mnie nie męczyli co tak późno
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#jedzzhejto
Dziś po garnkach napotkać można na nietypową kooperację węgiersko włoską, czyli tortellini z ajvarem.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kusi spróbować, ale może następnym razem ;) #twarozupka #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Bułeczki z schabem, chrzanem, pomidorem i szczypiorkiem. Mniam. Około 780 kcal. #jedzenie #jedzzhejto #kolacja

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Yes_Man nie chce, właśnie jem kolację
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować