Pisowska kanalia będzie analizowała propagandę w TVP, rzecz jasna nie to co odpierdalało się w TVPis przez 8 lat, tylko to co jest teraz. I z jednej strony fajnie że to robi, trzeba patrzeć na łapska wszystkim i wytykać. Natomiast w komentarzu załączę co pisała ta kanalia jak ludzie sugerowali mu żeby przyjrzał się co odpierdala się w TVPis w słusznie minionych czasach.
@kaszalot a ja tam w tym wypadku jestem za Kanałem Ziobro i Krzysztofem Pisowskim.
Niech biją w TVPO tak jak myśmy tłukli TVPiS. Polacy zasługują na rzetelną, obiektywną telewizję publiczną. Oglądałem ostatnio wiadomości, moim zdaniem propaganda partyjna dalej leci tylko mniej chamska i ordynarna jak za czasów pisu.
No ale przecież to za pisu były ogromne wzrosty, a Tusk to potrafi tylko wszystko wyprzedawać i oddawać Niemcom! Tak mówił Kaczyński, no przecież on by nie kłamał!
@Wyrocznia od kiedy Putin rzadzi polska? Co to za odklejenie z tym tagiem? I czemu nazywasz Premiera Kraju Niemieckim namiestnikiem? Czy ty jestes jakims kolegą @LordWader ?
Pani mówi, że hajs na klinikę, sprzęt dla szpitali czy wozy na OHP to można wybaczyć (bo to nie kampania przecież). Poza tym wyczytuje listę wydarzeń które miały miejsce i kilka skrajnych artykułów z obu stron. Robi minki, że "może dotowano z FS DoRzeczy i starą TVP, ale dotowano też Onet" (komu ile? przeliczanie złotówek na ilość odsłon? sprawdzenie jakie treści były w tych mediach? A po co to komu?) No i je⁎⁎⁎ie nowego rządu, że nie poprawił tego co wprowadził Ziobro xD i zostawia nas z myślą, że skoro zostawili jak było, to jak jest to hajs "dla swoich" to teraz będzie z niego nowy rząd kradł.
Jeszcze nic nowy rząd nie ukradł, jeszcze nie ma nawet domysłów żeby kradł, ale "pani dziennikarka" już wie.
No to zobaczmy drugi filmik, tym razem nagrany przez samego Stanowskiego, tym razem o subwencji;
"Wokół funduszu jest ZAMIESZANIE, koalicja CHCE ŻEBY TO BYŁA GŁÓWNA BROŃ PRZECIWKO SUWPOLOWI, A WIEC CAŁEMU PISOWI". NIK można traktować nie serio, zależy komu kibicujesz (xD). Ktoś tam pójdzie siedzieć, no "bo na pewno każdej złotówki nie rozliczą". Faktycznie, będą siedzieć za niedopełnienie formalności.
Znowu rys historyczny, to już było w poprzednim filmie. Faktycznie mówi, że w 2017 nastąpiły zmiany (bez info kto je wprowadził). No i przedstawia, że w sumie to jedni mówią tak, inni inaczej i w sumie nie wiadomo xD
Na koniec info że PKW może odebrać subwencję, ale biedny PiS tak zrobił, że PKW jest bardziej upolitycznione i teraz biedaczki mogą ponieść odpowiedzialność bo ich członków wybiera sejm.
Obiektywny dziennikarz, psia jego mać. Dobrze że zarzutkę o Ziobrze na odprawie wrzucił, bo jeszcze bym pomyślał że celowo umniejsza skalę problemu.
@keborgan Stanowskiego bronił nie będę, bo jego dziennikarstwo prezentuje poziom mizerny, a i obiektywność delikatnie mówiąc, kuleje, ale trzeba było naprawdę być bardzo nieuważnym aby łyknąć tamtego fejka. Już przy pierwszych wyświetleniach na youtubie były komentarze w stylu "ej, ale tu daty się kompletnie nie zgadzają".
Domyślam się, że ten kto to wideo przygotowywał celowo wrzucił tam tak oczywistą nieścisłość, licząc, że zbaituje Stonogę - udało się.
U nas w bloku jest ktoś, kto po akcji z TVP zawiesił info jak odbierać TVЯepublika i zostawia też regularnie wydania GP przy skrzynkach. Na kartce ktoś szybko dopisał 8 gwiazdek, a potem zniknęła, a gazetki gniją, bo ich nikt nie zabiera z deszczu XD
@pigoku widać zabory, cała galicja to ostoja myślicieli pod wezwaniem chłopskiego rozumu. Kiedyś myślałem że lubelskie i podlaskie to zaścianek wtedy wchodzi podkarpacie i Małopolska wschodnia.
@Wyrocznia Niemcy potrzebują tego drewna do przetwarzania na pellet, ponieważ pellet jest uważany za paliwo odnawialne, a Unia Europejska wprowadziła przepisy wymagające stosowania takiego paliwa. Największym producentem pelletu są właśnie Niemcy. Więc Niemcy są ekologiczni naszym kosztem.
Niestety nadal jesteśmy gospodarką surowcową i eksportujemy surowce naturalne, zupełnie jak za PRL.
@Wyrocznia swoją drogą Wyrocznia, pamiętasz jak pisałem, że Giertych szybko zacznie się odbijać czkawką KO? Przykro mi, że miałem rację. Zobaczymy jak szybko Kołodziejczak coś odwali...
Doszły mnie słuchy że przewidywania Czarneckiego się sprawdziły i dzisiaj z samego rana pierwsi polscy ministrowie z nadania pisu, na czele z Sasinem, dołączyli do Microsoftu. Duma! #pdk
TV Republika powinna być zdelegalizowana ze względu na szkodliwy wpływ na społeczeństwo i radykalizowanie poglądów obywateli.
Mam teścia pisiora, wcześniej to samo było przy TVP, potem chwila spokoju, ale teraz ze zdwojoną mocą weszła Republika. Siedzi przed telewizorem i wyzywa do ekranu Tuska, bodnarowcow, koalicję 13 grudnia. Opowiada przy każdej okazji przekaz dnia.
Grill rodzinny? Koalicja 13 grudnia wszystko nam zabierze i sprzeda kraj. Wspólny obiad? Zobaczycie jak was teraz okradną, złodzieje siłą przejmują media i łamią prawo.
Ceny paliwa, prądu, w sklepie? Wina Tuska.
Nie ma żadnych szans na jakiekolwiek dyskusje, czy próby nie rozmawiania o polityce. Liczyłem że po wyborach będzie lepiej, a teraz po ponad pół roku jest jeszcze gorzej.