Zdjęcie w tle
mic333

mic333

Gruba ryba
  • 260wpisy
  • 179komentarzy
#memy #heheszki #humorobrazkowy #porannyobrazek #heheszkipolityczne
d5c574b2-f449-421f-af29-17cf9b99fb18
mannoroth

@mic333 Dla mnie to jest niepojęte, jak można siebie publicznie i świadomie przedstawić jako takiego tępego nieudacznika, który temperatury nie umie ustawić.

cec

Masz mazak to maż

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
#memy #heheszki #humorobrazkowy #porannyobrazek
7c942523-d6d2-4b6e-9410-49c6cd299234
piksel169

@mic333 Piękny przykład, jak pisowska propaganda, potrafi sprowadzić postać kobiety do przysłowiowej kurwy. Stalin by się zarumienił.

Kurdej-Szatan jest zwykłą aktorką, mającą odmienne, kontrowersyjne zdanie niż ówczesny rząd i wielu Polaków. Za to ma być nazywana kurwą? Ogarnijcie się!

Zaloguj się aby komentować

#memy #heheszki #humorobrazkowy #porannyobrazek
e19f159c-8b48-4da4-95e6-d04480212442
tosiu

@mic333 ale wiesz, że te strzały ostrzegawcze nie były w niebo tylko w płot i cudem żaden nie dostał w plecy (co jest ostrym kryminałem)

DKK

Piękne i zarazem smutne podsumowanie.

Pan_Buk

@mic333 Szymczyk a nie Szymczak. Ciekawe czy spotkały go jakiekolwiek konsekwencje za zabawy z granatnikiem czy może prowadzi teraz szkolenia BHP?

Zaloguj się aby komentować

#memy #heheszki #humorobrazkowy #porannyobrazek
b6149bdb-37cd-401f-86fa-9f2aeb86cf27
Naczelnyhejterkacapow

@maaRcel widać że cię temat trochę obleciał, beka jest z Lewandowskiej dlatego że żaden normalnie myślący facet nie pozwoliłby swojej żonie tak się ślinić na trenerów - i nie mówię tu o tańcach, tylko o nagraniu "fajnie się spocił trener, nie? 🥵" "my husband is downstairs" o to nagranie chodzi internetowi, a nie o te głupie tańce ludzie 😆

sranko_csv

Chuja mnie obchodzą wasi celebryci. Taguj to #pudelek #gownowpis

Yoghass

@mic333 to jest w ogóle nieśmieszne i słabe wchuj. Prawda jest taka, że ona i tak osiągnęłaby więcej niż wy, stuleje, jarające się słabymi gównomemami.

Zaloguj się aby komentować

#memy #heheszki #humorobrazkowy #porannyobrazek
9793688f-47f3-445e-8ddd-38593fb1537d
ZjemCiChleb

Kultura tych debilnych zakreśleń na obrazkach mnie fascynuje. Tak to jest jak się zaniedbuje czytanie ze zrozumieniem, bo obok piżamek są też obrazy Adolfa i Mein Kampf.


No ale to trzeba by poświęcić więcej niż 2s czasu

DEATH_INTJ

@ZjemCiChleb to co powiesz na ikonki na youtubie, z rozdziawionymi japami?

Felonious_Gru

@ZjemCiChleb o austriackich obrazach nie wspominając.


Po prostu ludzie mają awersję do sztuki i tam nawet nie patrzą xd

MiernyMirek

@mic333 no to doebałeś

Zaloguj się aby komentować

#memy #heheszki #humorobrazkowy #porannyobrazek
#heheszkipolityczne
35097fdb-52a2-408f-a283-cb73574ea46d
Iknifeburncat

@mic333 ja wiem, że heheszki, ale powielanie takich treści jest spłacaniem problemu i obniżeniem jakości dyskursu w tym temacie. IMO za poważny, żeby robić sobie z niego bekę i sprowadzać go do hehe same dzieci i kobiety na tej granicy co nie hehe

Opornik

@Iknifeburncat dyskursu? w tym temacie nie ma dyskursu. Są tylko fakty versus opłacone przez Moskwę albo cholera wie kogo dziwki.

krokietowy

@Iknifeburncat Jakiego problemu?

Takiego że Moskwa/Łukaszenka wysyłają uchodźców by zdestabilizować Polskę/Unię?

Zaloguj się aby komentować

#memy #heheszki #humorobrazkowy #porannyobrazek
1b9e07d4-822d-4512-be60-eba84a910f36
Dzemik_Skrytozerca

@mic333


Brakuje tagów #nachlopskirozum #lubiemacic


Jestem zmęczony widokiem tego miernego mema.


Dla ubogich duchem:

- wiek emerytalny i wolność wyboru to dwie różne sprawy. Jeśli próbujesz jedna kontrować druga, to znaczy, że Twój iloraz inteligencji i wykształcenie są zbyt niskie by to ogarnąć.


- powyższy mem ma na celu sklocanie ludzi ze sobą. Nie twierdzę, że zrobiły go kacapki tropiące słabości zgniłego zachodu, ale i tak świetnie pasuje do ich narracji.


- w idealnym swiecie, MOIM idealnym świecie, wiek emerytalny jest zrównany, kobiety i mężczyźni mają możliwośc odbycia sluzby wojskowej, a za takie memy jest 10 batów i obowiązkowy kurs doszkalający z planowania rodziny.


Świat nie jest idealny, ale można dążyć do tego, by nie być idiota/idiotka.

DiscoKhan

@Dzemik_Skrytozerca ty w ogóle zdajesz sobie sprawę, że kobiety mają niższy wiek emerytalny właśnie z tego powodu żeby miały te dzieci i się już wnukami zajmowały? No i właśnie zdrowie miało im siadsć mocniej po dzieciach - co się czasem zdarza i dlatego wszystkie dostały taryfę ulgową.


Nie czuję za bardzo co jest ubogiego intelektualnie w zaadresowaniu głównej motywacji jaka doprowadziła do tego, że wiek emerytalny nie jest u nas równy.


Świat nie jest idealny, fakt, ale to chyba nie powód żeby przymykać oko na nierownosci społeczne i to dosyć poważne? Wiesz, konflikt konfliktem ale 5 lat to jest szmat czasu, o swój interes też trzeba dbać a nie robić za frajera bez powodu.


Zaraz korupcji w rządzie nie będzie można skrytykować żeby ktoś o ruskich wpływach nie przypominał. Ale w sumie spoko, to możesz sam pójść o emeryturę ekstra 5 lat później żeby za mają emeryturę odpracować, a ja będę jux4 odpoczywać, w zamian za to że ruskie wpływy u nas ograniczysz, poswieciez się tak dla narodu?

Dzemik_Skrytozerca

@DiscoKhan


(Do mnie)

 ty w ogóle zdajesz sobie sprawę, że kobiety mają niższy wiek emerytalny właśnie z tego powodu żeby miały te dzieci i się już wnukami zajmowały? No i właśnie zdrowie miało im siadsć mocniej po dzieciach - co się czasem zdarza i dlatego wszystkie dostały taryfę ulgową.

Oczywiście. I być może kiedyś było to sensowne rozwiązanie. Dziś natomiast już nie jest.


Natomiast przeciwstawianie wieku emerytalnego prawu wyboru jest uwłaczające inteligencji. Więc jeśli chcesz bronić tego mema, to idź sobie uprawiać demagogię dla niedoksztalconych gdzie indziej.


Nie chcę nic proponować, bo moje przemyślenia są też niskiej jakości. Każda z rzeczy, która mi przychodzi do głowy albo daje się łatwo wykorzystać przez związki typu konkubinatowego lub małe komuny, albo źle traktuje któregoś z rodziców.


Wiem tyle, że nie widzę łatwego rozwiązania. I wiem, że nie lubię idiotów, którzy chłopskim rozumem próbują rozwiązywać złożone sprawy.

Pan_Buk

@mic333 A wiecie, że statystyczna Polka wyciągnie z systemu emerytalnego o 70% więcej niż statystyczny Polak tylko przez to, że mężczyźni mają o 5 lat późniejszy wiek emerytalny i żyją o 8 lat krócej.

Zaloguj się aby komentować

Następna