No i c⁎⁎j no i benc (ง ͠ ͠° ل͜ °)ง
#jebacbiede #smiercfrajerom #bekazlewactwa #memy #takaprawda #humorobrazkowy #heheszki #gownowpis #ogrzewanie #benc

No i c⁎⁎j no i benc (ง ͠ ͠° ل͜ °)ง
#jebacbiede #smiercfrajerom #bekazlewactwa #memy #takaprawda #humorobrazkowy #heheszki #gownowpis #ogrzewanie #benc

Zaloguj się aby komentować
O nie, youtube przebił się z reklamami przez brave
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
#youtube #brave #jebacbiede

Zaloguj się aby komentować
Pracuję w budżetówce. Dziś kadrowa powiedziała mi, że dostanę 300 zł brutto podwyżki. Trochę mnie to przeraża. Jest ryzyko, że na koniec miesiąca zostanie mi z 50-100 zł nadwyżki. Włamywacze, oszuści, mafia mogą stanowić dla mnie potężne zagrożenie. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. W słoik i do ziemi? Kupować ruble i w poszewkę poduszki? Może kupić nowe buty? ale to jeszcze bardziej zwróci uwagę szubrawców na mnie.
Tym samym chciałem również pożegnać klasę niższą (pffffff... [takie pogardliwe])
#jebacbiede #bogactwo #finanse #inwestycje
Zaloguj się aby komentować
To nara biedaki, ja jutro odbieram swój 40% z 15 mln funtów i lecę na wakacje życia na Bahamy.
#jebacbiede #bahamy #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Na bogato.
Ktoś sobie złapał panele fotowoltaiczne robotem przemysłowym xD
#oze #fotowoltaika #jebacbiede


Zaloguj się aby komentować
#motoryzacja #samochody
Skonfigurowałem sobie klasę C #mercedes
Wyszło mi jedyne 663265 zł
#jebacbiede


Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Na zdjęciu jedna z zalet ożaglowania rejowego #zeglarstwo #statki #jebacbiede

Zaloguj się aby komentować
Piję sobie Chardonnay w swoim własnym Dżakuzi, kiedy wy pod prysznicem pijecie ciepłą Tatrę i postujecie na #przegryw. Nawet mi was nie żal.
#wygryw #nawetmiwasniezal #jebacbiede #pijzhejto #gownowpis #chardonnay #taktrzebazyc #sukces

Zaloguj się aby komentować
#gry #nurkowanie #nintendoswitch
#jebacbiede kiedy milionerzy grają w subnautike gorszym padem

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#jebacbiede #statki #jachty #zeglarstwo


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Huopizm pełną gębą! Kto nie huop temu kuj w du (w bonusie kropka przy oku) i na imię!
#jebacbiede, na bogato! Twaróg, rzodkiew (sraczkę mam od urodzenia!), fasolka 15 zł za kilogram.
#chudnijzhejto #przegryw #kulinaria #jedzenie #huopizm #biedronka

Zaloguj się aby komentować
#zeglarstwo #statki #jebacbiede
Rodowód projektu 430-metrowego super jachtu Aeolus wywołuje poruszenie na Międzynarodowym Pokazie Jachtowym w Dubaju?
Co robi wizjoner motoryzacji, który był odpowiedzialny za zaprojektowanie Ghosta i Phantoma dla Rolls-Royce'a , zróżnicowanego i dynamicznego zespołu projektantów wnętrz, znanego z tworzenia jedynych w swoim rodzaju przestrzeni na super jachtach i architekturze lądowej, oraz stocznię, która zbudowała jedne z największych i najbardziej rozpoznawalnych super jachtów na świecie, mają ze sobą wspólnego?
Myślę, że można się domyślić, że połączyli siły, aby zaprojektować i zbudować nowy superjacht. Ale jak widać na tych wczesnych zdjęciach, nie jest to kolejna koncepcja superjachtu. W rzeczywistości to tylko koncepcja, ale jest już gotowy dla pionierskiego właściciela i może już ubiegać się o tytuł „Superjachtu Roku”.



Zaloguj się aby komentować
Miłego dnia areczku #zeglarstwo #jebacbiede #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
ale smakuje te ziółko, aj smakuje, znowu sie nawpierdalam jedzenia, a potem spać
#hejtojointclub #420 #marihuana #jebacwykop #jebacbiede
@Pan_Wiesio Mam podobny poziom tolerki do twojej i zazwyczaj piję ok. 30ml stronga 600mg i jest bardzo fajnie
Radzę nie szarżować z tym specyfikiem, bo za pierwszym razem, gdy myślałem że te całe hempshoty to bullshit i wypiłem całego stronga na raz XD o 16 to wyjebało mnie za orbite do 10 rano kolejnego dnia XD
Zaloguj się aby komentować
Właśnie kupiłem sobie kolejną shishe i jaram się jak małe dziecko. Jak umierać to z klasą!
Zaloguj się aby komentować
Słychać potężne beknięcie, bo właśnie wypiłem gigantyczną dawkę Coli.
Zaloguj się aby komentować