W tym wątku proszę wklejać tylko zdjęcia, które w #hejto30plus wywołają mega nostalgię ;_;
Ja zaczynam:


W tym wątku proszę wklejać tylko zdjęcia, które w #hejto30plus wywołają mega nostalgię ;_;
Ja zaczynam:


Zaloguj się aby komentować
Witajcie! Dzisiaj oficjalnie dołączam do klubu 30+.
Domu nie wybudowałem, kupiłem gotowy
Drzew zasadziłem w ogrodzie wiele
Córka już jest, a syna spłodziłem i jest w drodze. Daj Boże silnego i zdrowego
Jestem wdzięczny za te 30 lat. Jestem szczęśliwy i raczej zdrowy. Czuję się dobrze, rozwijam się i staram się dbać o bliskich i nasze relacje.
Życzę sobie (i wam o ile chcecie oczywiście :D) żeby świętować w przyszłości jeszcze trzy razy tyle lat.
Dobrego dnia!
Ps. Poratujcie starego człowieka memami o tematyce 30+ i jakimś piorunem
#hejto30plus #urodziny #chwalesie #memy #hejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #bajki #kotfilemon #zyciepo30stce #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kto zbierał karty Dragon Ball z czipsów Chio - ręka do góry!
#dragonball #nostalgia #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Polecacie jakiś konkretny model aspiratora dla dziecka?
Jak coś to chodzi o taki mini odkurzacz do nosa, gdy dziecko ma katar
#dzieci #hejto30plus
@Bylina_Rdestu
Microlife BC50 - intensywnie używany od ponad miesiąca, świetnie się sprawdza. Wyciągnie to, co ma wyciągnąć, bardzo łatwo się czyści, można myć pod wodą - zanurzasz, włączasz i sam się czyści. Kosztuje >100zł, ale moim zdaniem warto.
MesMed MM-116 DelfiNosek - tego używałem wcześniej i o ile do podstawowej higieny nosa u niemowlaka się sprawdzał to przy chorowaniu i większej ilości glutów nie wyrabia. Zatyka się, łatwo go źle złożyć i nie chce ciągnąć, ciężko się go myje. Jak się przepełni, o co nie jest trudno to gluty wylatują bokiem xD No nie polecam.
Zaloguj się aby komentować
Moja #domowabiblioteczka
Ta jest podręczna, mam jeszcze drugą, mocniej doposażoną oraz oddzielną szufladę na prasę codzienną
#hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ile mam czasu zanim będę musiał lecieć na SOR?
Objawy 6/6
#zdrowie #wyrostek #pytanie #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
#bajki #nostalgia #lata90 #hejto30plus
Pamiętacie tę glizdę? Oglądanie tego wtedy, budziło w mojej małomiasteczkowej glówce jakiś niepokój
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #filmy #jeanclaudevandamme #zyciepo30stce #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Siedzę w pracy, trochę nuda, to wam dam memeska, żebyś wam powietrze szybciej poszło nosem. Wy mi dacie pioruny, żeby mi się cieplej na serduszku zrobiło w tej tyrce. Umowa?
#memy #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #hejto30plus


Zaloguj się aby komentować
Z cyklu rozrywki przed czterdziestką: Mrożenie koperku
Dla chętnych mogę podać przepis
#hejto30plus #gotowanie #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Natrafiłem na taką mapkę i już zabierałem się do pisania komentarza że jakiś baran nie wie co to dad rock, ale potem sobie uświadomiłem że jest to rock, a ja sporo z tego słucham, a że jestem tatą to wszystko się zgadza
#lata90 #hejto30plus #rock #muzyka #heheszki

Zaloguj się aby komentować