#gownowpis #seriale #theboys friendly reminder, jutro 5 sezon: https://www.filmweb.pl/serial/The+Boys-2019-801842/season/5
#gownowpis #seriale #theboys friendly reminder, jutro 5 sezon: https://www.filmweb.pl/serial/The+Boys-2019-801842/season/5
Zaloguj się aby komentować
No więc, znudziło mi się oddawanie po kilka butelek, żeby dostać paragonik na 2 czy 3 złote.
Potem mam ich masę, i nie wiem co z nimi zrobić, nie robię zakupów tak często.
To pomyślałem - uzbieram tego więcej, i oddam hurtem, będzie coś wart ten talon na k⁎⁎wę i balon.
Jak padumałem, takoż i uczyniłem.
Uzbierałem spory wór, specjalnie poszedłem w środku tygodnia, licząc na to, że będzie mniej amatorów wkładania podłużnych przedmiotów do okrągłej dziury która marudzi jak źle włożone... No ale nie.
Nie było szans, przede mną kolejka żulerii z worami równie wielkimi jak moje, jak nie większymi, a maszyna już była przepełniona unijną miłością.
No nic, wróciłem z tym worem, licząc że stare baby w oknach paczące, nie wezmą mnie na języki, biorąc za żula wracającego z tarczą, nie na tarczy.
P.S.
Ale te kleszcze upasione w tym roku, Jezus Maria.
#systemkaucyjny #ekologia #opornikcontent #gownowpis #ekologia #oporniktojednakjestpojebany



@Opornik Tak zwany system "daj kasę, oddamy jak odniesiesz niepogniecioną butelkę i poczekasz 20 minut aż po piątej osobie przepełniony automat zostanie opróżniony przez panią, która i tak nie ma na to czasu bo została oderwana od jednej z dwóch czynnych kas do których czeka łącznie jakieś 50 osób, a jak nie oddasz to cały zysk idzie dla nas".
@Opornik Całkiem fajny materiał o tym widziałem. Idzie się w pewnym momencie wqurwić :(
https://www.youtube.com/watch?v=AlmyJeevMCA
Zaloguj się aby komentować
Właśnie zerknąłem na moją stronę i.... brak aktualizacji od 2014
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
przed świętami się cieszyłem bo kupiłem w markecie 1kg kawy w dobrej cenie
no i
nie smakuje mi
#gownowpis #kawa
Zaloguj się aby komentować
No ja pi⁎⁎⁎⁎lę, gorączkę jeszcze rozumiem ale skąd się bierze tyle kataru!? Leje mi się z nosa jak z kranu.
No przecież to jest niemożliwe żeby tyle tego się tam produkowało, całą rolkę papieru już dzisiaj zużyłem a ledwo południe.
Magia albo fizyka czarnej dziury. Nie ma innego wyjaśnienia.
#zalesie #chorujzhejto #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
No to sie nacieszyłem kurkami i moim ulubiencme pingwinkiem.
Wiatr otwarł nie domknięte drzwi od pomieszczenia gdzie wychowalnik miałem i udusił pięć kurek a kolejne pięć poddusił tak ze nie wiem czy jeszcze będą żyły.
J⁎⁎⁎ny owczarek niemiecki wiecznie k⁎⁎wa głodny chodzi. Poczęstuje h⁎⁎a jakims słodzikiem bo tak k⁎⁎wa nie będzie
#zalesie #kury #psy #gownowpis #zwierzaczki #chcesiewyzalic




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy to oznacza że umarłem?!
Zegarek miałem założony.
#gownowpis #rozkminy


Zaloguj się aby komentować
A mogliśmy dalej sobie w tej Afryce skakać po drzewach. Po co nam to wszystko?
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
#pociagi #gownowpis #nostalgia
Pojechałem do rodziny na święta i odwiedziłem tzw. stare śmieci. Widoczny tu pociąg jedzie trasą w pobliżu drogi, którą jako dzieciak nie raz jeździłem z kolegami na rowerach w tle widać las i dach domu. Tego domu jako dziecko się bałem. Mieszkała tam starsza kobieta, którą dzieciaki się straszyły mówiąc, że jest czarownicą. Faktycznie była nieco dziwna, ale myślę, że to był po prostu efekt choroby, albo starości a najpewniej jednego i drugiego. Później pewnie zmarła i ktoś kupił ten dom, który dziś niszczeje. Za domem jest małe, leśne jeziorko i dość przyjemny teren, gdzie można odpocząć. Jestem tak stary, że pamiętam, jak przejazd kolejowy przy którym stałem robiąc fotkę pociągu opuszczany był przez dróżnika za pomocą korby. Facet wychodził z pobliskiego domku, gdy rozlegał się dzwonek i kręcąc korbką zamykał szlaban.
Fajnie było znowu tam zajrzeć. Wróciło sporo wspomnień.



Zaloguj się aby komentować
Ciastka z dedykacją dla @bojowonastawionaowca
#gownowpis #pdk

Zaloguj się aby komentować
Magnes z rana jak śmietana...
Mam nadzieję że śróbki w kolanku są z tytanu tak jak płytka, a nie z Castoramy, bo będzie zonk
#zdrowie #oporniksieleczy #rezonansmagnetyczny #gownowpis


@zomers wszystko poza nastawianiem barku na SOR robie prywatnie, na szczęście MRI też miałem w pakiecie. Jak zobaczyłem jaki sajgon jest w szpitalu gdy poszedłem nq wizytę kontrolną to machnąłem ręką i poszedłem precz. Kurwa nawet karteczek z numerkami nie mają.
@PlatynowyBazant @bori nawet podobała mi się "playlista" grana przez urządzenie (to mój pierwszy rezonans) ciekawe czy ktoś kiedyś remix robił.

Zaloguj się aby komentować
Ale mi się nie chce do roboty, tragedia.
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Święta na finiszu...
Jestem świeżo po urlopie i mam świadmośc tego, że muszę w miarę "orać" moje tematy jako JDG.
W poczekalni są trzy firmy nad zagadnieniami których musze w miarę panować.
Do dzisiaj był stres związany z tym, że:
Coś tam się wyjebongo.
Ktoś czegoś nie dopilnowywał i jest szajs do posprzątania.
Zrobili gunwoburze o moje wymagania i kwazi kompetencje "audytora IT Sec" (norma, przyzwyczajam się, debile z IT¯\_(ツ)_/¯).
Byłem total offline przez tydzień (tak, wyłączam podłączność jak komunikuruje, że jestem urlopowiczem).
Siadłem dzisuj spokojnie acz niechętnie do konkutera i co się okazało? Że wiekszość tematów nadal czeka...bo ludzie sa tylko ludzmi i też maja prawo do "miej wyjabane i bedzie Ci dane"...
To chyba dobrze...pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł.
Nie oczekuję "porad"...po prostu dzielę refluksjami z Wami bo i tak #jestempierdolniety .
Koteł Maltański dla atencji - leżał odłogiem w sklepie rękodzielnika.
#gownowpis
#pracbaza
#korposwiat
#psychologia
#wakacje
#stareludzia

Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #rodzina Czujecie to że ktoś wam bliski może odejść. Przypatrujesz się. Ta osoba mówi jest ok. Ty to widzisz inaczej. Kłócisz się z tą osobą o byle gówno (prowokuje) jedz po paliwo bo tusku (kosiarek) powiedział tak że taniej. Taki przykład. :-(
Czujecie kosę na gardle bliskiej wam osobie.

Zaloguj się aby komentować
#spiewajzhejto #metal #aciddrinkers #gownowpis
Acid Drinkers - Disease Foundation (HQ REMASTERED AUDIO)
Zaloguj się aby komentować
. #hydepark #gownowpis #piwo #paliwo
Strasznie drogie te p(al)iwa na CPNie...
Zaloguj się aby komentować
Haloooooo slychac mnieeee???!!!
#gownowpis #tagowanietomojapasja #hejtosiezjebalo

Zaloguj się aby komentować