ciągnie swój do swego
#polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazpodludzi

ciągnie swój do swego
#polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazpodludzi

Źródło?
Ok mam. Czyli włączyli po raz któryś protokół 1%
https://www.tvp.info/78792209/konfederacja-polaczy-sily-z-afd-bosak-nie-wyklucza
Zaloguj się aby komentować
Małpy silne razem xd Tak sobie właśnie wyobrażam konfede-pisowskich wyborców. Karzełek w okularkach na strzała, który wziął ze sobą przygłupiego łysola do obrony. A od którego inteligentniejsze spojrzenie ma mój pies.
I takie głupi pet uzurpuje sobie prawo do atakowania kierowcy z innego kraju, ponieważ ma inny kolor skóry. Oczywiście jak przyjechała policja to już nie chcieli kontrolować "nielegalnego imigranta" tylko uciekli a jeden dostał mandat 500 zł. Takich właśnie wyborców wyhodowali sobie PiS i Konfederacja i takie coś jest szczute nie tylko na Mokebe, ale również racjonalnie myślących Polaków. Morda małpy i karła dla zasięgów. Niech dotrze do miejsca pracy patriotów. Chociaż nie przypuszczam, że oni mogą pracować gdzie indziej poza magazynem w Holandii😁
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1804518089960108056?s=09
#bekazpisu #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #polityka

Zwykłe pierdolenie i wkladanie wszystkich do tego samego worka.
Głosuje na Konfederacja i nigdy w życiu nie zdążyło mi się być rasistą.
Moi znajomi to w 97% kolorowi i obcokrajowcy.
A jeśli będę potrzebował to biały czy kolorowy dostanie w mordę.
Ludzie zapominają że w każdym narodzie są i będą debile, tak jest zbudowany świat. Nie wszyscy mogą być tacy sami, mieć takie same poglądy etc.
Ten wpis to gówno a twój pies jest głupszy od każdego człowieka 😆
Zaloguj się aby komentować
#programowanie #programista15k #pracait #korposwiat #bekazprzegrywow #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Wiecie jak wygląda zawodowy troll? Otóż tak jak na obrazku. Wrzuca taki regularnie śmieci z proruskich kanałów, ale raz na jakiś czas wrzuci coś popularnego (tu linux, fizyka kwantowa). I wiecie co? Taki ktoś jest często nietykalny, bo przecież można go zablokować, a czasem wrzuca spoko rzeczy. Z tym, że te spoko rzeczy wrzuca wyłącznie, żeby zrobić sobie zasięgi/zdobyć zaufanie, żeby potem dalej wrzucać tępą propagandę.
To tak jakby ktoś pytał czemu odchodzą użytkownicy i moderatorzy.
#propaganda #bekazpodludzi

@maximilianan
Masz rację. Podtrzymuje też zdanie, że @hejto nie szanuje swoich modów, bo ochotnicy powinni być chronieni (moderacja anonimowa, spod aliasu), powinien być zakaz jakichkolwiek dyskusji z modami (można tylko składać apelację do forum modów, i decyzja forum byłaby finalna), a za łamanie zasad powinny być bany czasowe (z czasem rosnącym kwadratowo lub szesciennie, czyli np. trzeci offense i płyniesz na 9 dni) i permanentne (4ty offense).
Mod jest człowiekiem. Mod się zużywa. Szanuj moda swego, bo nie będzie żadnego.
A, i trollom się płaci za ich czas. Tak, wrócą. Dlatego banowanie ich za wdawanie się w dyskusję lub prowokacje powinno być standardem.
Podsumowując, albo hejto się poprawi, albo trolle je wykończą.
Prosty przykład:
Robię 100 trollkont. Albo jestem devem, pisze skrypt w nodejs i robię ich 1000.
Nabijam sobie 10cioma zasięgi postując pasty i memy.
I mam potem przez rok zrobione automatycznie posty.
Bonus points, jeśli przygotuje posty używając chatgpt.
I co zrobi pięciu modów? Zesra się.
Więc albo hejto się postara, albo to będzie that's all she wrote.
Zaloguj się aby komentować
No i cyk, instalacja Windows i rozwiązywanie problemów na nowo - czemu się nie uruchamia na standardowym koncie a na adminie startup był, do dzieła więc. Śmieszą mnie ludzie co pytają i czekają na odpowiedź, ja sobie poradzę sam, jest Google, Reddit, dam se radę
#bekazpodludzi #informatyka #windows
Zaloguj się aby komentować
Eldorado w IT właśnie się kończy. Jeżeli ktokolwiek z was myślał że dzięki klikaniu w komputer będzie cały czas wyciągał po kilkanaście tysięcy to się srogo pomylił. Połowa z was zostanie w branży za 1/2 pensji a druga połowa będzie robić za portierów, pracowników Poczty Polskiej a ci co są mniejszymi łamagami fizycznymi pojadą zbierać ogórki w Niemczech aby mieć za co spłacać kredyty. Adios muchiacios jak to mówią.
#programowanie #programista15k #pracait #korposwiat #bekazprzegrywow #bekazpodludzi
@NaczelnyRusofob ROTFL, wiekszość moich pozabranżowych znajomych to by chciała zadabiać chociaż pół mojej pensji
Nawet, jak się wszystko skończy - kredyt na lokum spłacony wieki temu, odwiedzone podczas moich wakacji kraje liczone są już w dziesiątkach, składki emerytalne były płacone przez długie lata w maksymalnej możliwej wysokości, a i odłożone „coś niecoś” jest.
A jak u ciebie?
Zaloguj się aby komentować
#programowanie #programista15k #pracait #korposwiat #bekazprzegrywow #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#audiovoodoo #bekazpodludzi
Audiofilskie SSD

Zaloguj się aby komentować
@Oczk @maximilianan tłumaczyć się, co to za gówno?
#hejto #hejtoreklama #hejtoafera #bekazprawakow #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Ha ha, jestem influencerkOM
#tiktok #influenserzy #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Nwm czemu, ale ten retard co se wsadzał nakrętkę do mordy to mi z ryja przypomina starszą generację Porsche 911 #gownowpis #motoryzacja #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Na wykopie często przewijał się we wpisach motyw programisty sportowca osiągającego spore sukcesy. Byli to między innymi programista trójborzarz co wygrywał zawody, programista thriatlonista i programista co był pływakiem konkursowym na poziomie wojewódzkim. Dziwnym jednak trafem nikt nigdy z nimi nie pracował ani nie kojarzy ich profilów na LinkedIn. Ale ktoś gdzies słyszał o nich albo czytał o nich.
No bo wiecie, głupio by było jakby sie okazało że to tylko urban legend mający przedstawić to że programiści też uprawiają sport i są w nim naprawdę dobrzy.
#programowanie #programista15k #pracait #korposwiat #bekazprzegrywow #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
#programowanie #programista15k #pracait #korposwiat #bekazprzegrywow #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
w tvpis-bis peron już odjechał
#polityka #bekazprawakow #bekazpodludzi #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Jedyne ssanie związane z IT w 2024 roku to gdy żona programisty zaciąga na imprezie ochroniarza do kantorka żeby mu opierdolić kolbę.
#programowanie #programista15k #pracait #korposwiat #bekazprzegrywow #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
#programowanie #programista15k #pracait #korposwiat #bekazprzegrywow #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
#programowanie #programista15k #pracait #korposwiat #bekazprzegrywow #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Mmm, ale perełka ( ͡° ͜ʖ ͡°) A potem zdziwko że mieszam z błotem takich ludzi, OP poprosił o jakieś głośniczki ale kwii, zaproponuję mu KOLUMNY! Dla takich jak Wy plomba na dziąsło... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Analogicznie poproszę kompa do 2-3k, panie bier Pan RTX 4090 i morda cicho, niżej to nie warto!!! ps. mnie też tu jeden proponował akustykę i inne cuda, mnie wystarczy co mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP: Nie jestem audiofilem i nie chcę wydawać milionów, po prostu chcę coś co będzie grało lepiej niż wbudowane głośniki w TV a jednocześnie sprawdzi się do peceta. Nie wiem ile na coś takiego szykować, zaraz będzie że "to za tyle to badziew, warto dołożyć x do tego" xD Powiedzmy że 500
User: kupujesz dobrej klasy kolumny podstawkowe a nie jakies aktywne edifiery (szumy wlasne, slabe wykonanie), tak samo unikaj monitorow bliskiego pola bo prawdopodobnie barwa dzwieku cie rozczaruje. Do tego na poczatek jakis podstawowy wzmacniacz np. Cambridge Audio, Denon czy Yamaha albo nawet cokolwiek taniego np. SMSL wazne na poczatek pozadne kolumny, reszte sie zateguje equalizerem tylko zeby wzmak nie byl za slaby zalozmy 2x20W do malych kolumn podstawkowych juz bedzie gites na poczatek. Do tego akustyka pomieszczenia, membranki wysokotonowe czyli tweetery na wysokosci uszu, jak najwiecej przestrzeni dookola kolumn co najmniej tak ze 40cm z kazdej strony i ze 2-3 metry miedzy kolumnami. Jesli masz naprawde male pomieszczenie to chyba tylko Z906 i mocno dopieszczony eq na niskich czestotliwosciach zeby nic nie dudnilo i jednoczesnie byl bass, w sumie dosc proste rozwiazania ale bardziej do filmow gier niz muzyki.
OP:Ło panie, tak jak mówię żaden ze mnie audiofil, z 15 lat już lecę na jednych creativach co każdy takie miał xD Także ucha wybrednego nie mam, chodzi jedynie o coś co sensownie zagra dźwięk w filmie a i muzyki będzie można posłuchać (też nie jakoś za głośno bo mieszkanie w bloku). i to za 500 zl? Chyba jedno zero więcej xD
#audio #audiovoodoo #audiofile #bekazpodludzi #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna